Skocz do zawartości

Kenworth T900


marp

Rekomendowane odpowiedzi

Serdeczne dzięki.

Nic tak nie buduje jak opinie. Tym lepiej jeżeli są są szczere a jeszcze lepiej jeżeli są dobre.

 

 

Co do przykrywek i wszystkich innych chromów: wszystkie chromowane wypraski zostały umyte w krecie (ok. 5 dni) i pomalowane alcladem.

Jeżeli chodzi o ramę to masz rację. Jest zbyt matowa. Wyłazi tu brak doświadczenia w budowie trucków niestety już zbyt późno na poprawki. Kolejny kenworth będzie budowany i konsultowany z wami na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No właśnie tak myślałem, że malowanie chromów to twoja robota. Prezentują się po prostu zaje.....fajnie

 

Najbardziej przyciągnęło moją uwagę połączenie (to takie kolanko) kominów z bezpośrednim wydechem z silnika (sorry, że wszystko tak nieprofesjonalnie nazywam). Wygląda jak prawdziwy metal.

 

Jeśli jest już wszystko posklejane, to musztarda po obiedzie, ale wystarczy tylko prysnąć jedną warstwę glossa, bądź semi glossa (tak zwany pół-mat), a uzyskasz oczekiwany połysk ramy.

 

Następnym razem służę pomocą.

 

 

Pozdrawiam,.

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyznać, że dopiero dziś zobaczyłem ten jakże piękny model. Jestem pod wrażeniem całokształtu i dokładności wykonania. Elementy pomalowane Alclad'em wyglądają cudnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak Właśnie takie modele lubię. Starannie wykonane, z dbałością o szczegóły. Mam nadzieję, że jak skończę swoją VN-kę to będzie chociaż w połowie tak dobrze wyglądać jak twój model Chromy wyglądają rewelacyjnie. Oby tak dalej

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Długo to trwało ale w końcu udało mi się znaleźć czas na skończenie modelu.

Dziękuje wszystkim za opinie i śledzenie postępu prac nad modelem

 

 

 

8942cecec6a63df8m.jpg4a42e204dae51ca4m.jpg89a3844269a66be0m.jpg3f622a464c3630ecm.jpg

e7341a7cfe15b00am.jpgfb014a8a25cc4de3m.jpg3232fe090639c948m.jpgd430a37a436ae5adm.jpg

1e6b8770731d8a9fm.jpg

 

Teraz wypada skończyć focusa viewtopic.php?t=3538 a potem czeka Kenworth k100 lub Mack superliner a może jakaś naczepa...? Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Ci wyszedł ten Kenio śledzenie Twojej relacji to było coś pięknego. A długość czasu poswięconego przez Ciebie na ten model pokazał że warto było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze serdeczne dzięki za wszelkie opinie wszystkim zainteresowanym moją relacją.

Spotkałem się na tym forum z dobrym przyjęciem i tym bardziej, jak kiedyś już pisałem, póki co pozostanę przy cywilnych pojazdach.

 

Jak już wiecie jestem w trakcie budowy auta, którym jeżdżę viewtopic.php?t=3538, w budowie nastąpi jednak mała (mała!!! przez tego kenwortha trwa już ze 3 miesiące...) przerwa bo czekam na zamówione w hiroboy blaszki. Dlatego postanowiłem rozpocząć nowego trucka viewtopic.php?t=3666.

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.