Skocz do zawartości

Rosomaki od TOLOLOKO 1/72


hubert72

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Koledzy chciałem się podzielić z wami bardzo dobrą (bądź niedobrą ) informacją .Otóż dowiedziałem się od tolo , żę we Wrześniu trafią do seryjnej sprzedaży(to znaczy chyba tylko u producenta ) Rosomaki w następujących wersjach :

-*wersja podstawowa

-*wersja afgańska opancerzona

-$wersja afgańska opancerzona + siatki

-*wersja afgańska z OSS-D

-$wersja afgańska z OSS-D + siatki

-$wersja bazowa

-$miotacz min

-*wersja medyczna przejściowa

-*wersja medyczna opancerzona

-$wersja medyczna opancerzona + siatka

-$wersja ze 120mm moździerzem

-$pojazd dowodzenia

Znakiem * zaznaczyłem modele które są już na stronie producenta

Cena każdego z zestawów (prócz wersji z siatkami) to 150zł w wersji do samodzielnego złożenia .Znakiem $ oznaczyłem zapowiedzi

 

Zamówienia ponoć można składać już ale głowy sciąć nie dam

 

Modele będą opakowane w pudełka a nie jak dotychczas w wor. strunowe

W zestawie : żywica ,fototrawienia,gumowe koła ,metalowa lufka,metalowe ośki i chyba kalki (bynajmniej ja miałem w zestawie z wierzą ) Model w wersji podstawowej już popełniłem składało się dobrze ale jednak z małymi minusami

 

Z zapowiedzianych modeli nie wiem ile powstanie , dzielę się z wami informacjami , które dostałem od producenta . NIe jest to żadna reklama producneta .Jak wyżej: podzieliłem się (chodź nie musiałem ) informacji z własnej nie przymuszonej woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc czym jest wersja ze 120 mm moździerzem automatycznym

Peter napisałem tak jak to dostałem w mailu od TOLOLOKO:

-Rosomak KTO z miotaczem min

-Rosomak KTO ze 120 mm moździerzem

 

 

Jak coś nie halo (patrz nie zrozumiane) służę Tobie wykazem w Excelu który otrzymałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo korzystna cena jak na model w skali 1/72, nie ma co

Cześć,

już temat cen zestawów tololoko wałkowaliśmy. Nie zapominaj, że w zestawie masz podobno (bo nie widziałem osobiście): żywice, części fototrawione, metalową lufę i gumowe oponki. Moim zdaniem cenowo tragedii nie ma.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kalki tez sa, przynajmniej w tym co mam a lufa jest odlewana z mosiadzu.

Jako duzy minus (nie tylko u nich) uwazam gumowe opony.

Z przerazeniem stwierdzilem to na mych samolotach (I WS). Po ok. 10 latach wszystkie popekaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc czym jest wersja ze 120 mm moździerzem automatycznym

Peter napisałem tak jak to dostałem w mailu od TOLOLOKO:

-Rosomak KTO z miotaczem min

-Rosomak KTO ze 120 mm moździerzem

 

 

Jak coś nie halo (patrz nie zrozumiane) służę Tobie wykazem w Excelu który otrzymałem

Nie mam pretensji do ciebie, w sumie do nikogo nie mam, tak sobie zapytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Na przyszłość to takie pytania wal na pw Nie będziemy śmiecić

Jeśli zaczynasz zabawę z żywicą to nie polecam na początek drogiego modelu -jak dla mnie jakość dobra aczkolwiek z małymi minusami

Wszystko opisane na 1 stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że byłoby dobrze, gdybyś przed rozpoczęciem przygody z żywicą przeżył przygodę z czystym sklejeniem plastikowego modelu, a potem przygodę z równym pomalowaniem tegoż modelu. Świat stanął na głowie - 11-letni dzieciak nie umiejący skleić dobrze dwóch części ze sobą myśli o żywicy, blaszkach fototrawionych, ba - nawet o odlewanie z żywicy już pytał... Może i dobrze, że chce poszerzać warsztat, ale niech to się odbywa jakoś z głową. A póki co kolega ludl... przepraszam - August, jest niestety największym spamerem tego forum

Przepraszam za off-topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.