Skocz do zawartości

Bismarck hachette 1:200 - Bartek


Civic_PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem, na podstawie zdjęć Twego modelu, dziobowa swastyka jest niesymetryczna i jak napisał Forest swastyki są za małe w stosunku do białych okręgów.

 

Oczywiście to Twój model i Ty masz fun z budowy, ale skoro się dzielisz swoją pracą możesz liczyć na uwagi, a co z nimi zrobisz - Twoja sprawa.

 

Powtarzam to co pisałem już wielokrotnie, najważniejsze by model podobał się autorowi, a nie opini publicznej ;-)

 

Pozdrawiam

skell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest zdecydowanie za mała, niesymetryczna, a do tego na tle tego całkiem przyzwoitego pokładu wygląda bardziej jak położona flaga. Przepraszam za tak radykalną krytykę ale przy tej skali dobrze by było gdyby malowanie było zgodne ze stanem rzeczywistym. Tak jak koledzy powiedzieli - ważne że Tobie się podoba .

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich po przerwie a raczej niedyspozycji technicznej , musialem oddac szwagrowi aparat :P , ale powiem ze się nie obijalem i za kilka dni pokaze co nabroiłem dodam ze planuje do konca roku ukonczyć owy pancernik jutro bede mial aparat, czyli w sobote najpuzniej w niedziele bede walil fotki

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oż w merde..... Przy Twoim Bismarcku mój wygląda jak rozgrzebana sterta gruzu Podzielam zdanie skell-a. Widać już wielki finish....

Bardzo ładnie się całość prezentuje. Nie obijałeś się

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam panowie mam dobre wieści moja bestia jest ukonczona w 99% zostało mi tylko przewlec zyłke do okoła burt i kilka wzmocnień burtowych z fototrawionek , ale jest tez zła wieść nie mam aparatu do zrobienia fotke szwagier pojechał w góry i zabrał aparat wiec potrzymam was troche w napieciu zdradze jedynie to ze model prezentuje sie Imponująco , proszę o cierpliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam z dumą mogę powiedzieć ze moje maleństwo zostało ukończone w 100 % i mam mały prezent dla siebie na mikołaja . Wam też zrobie prezent i pokaże to cudeńko specjalnie pożyczyłem aparat od sąsiada żeby wam też zrobić prezent i go pokazać . Jednak chciałem parę rzeczy przypomnieć : mój model jest oparty w dużym stopniu na instrukcji Firmy włoskiej "Amatii" więc nie jest to tak ambitny projekt jak niektorych moich kolegów z forum , przypomne jeszcze ze jestem osobą niepełnosprawną ( mam prawą rękę niepełnosprawną ) dlatego wiec niektore etapy budowy spożyły mi masę siły i niektore elementy nie wyglądaja jak powinny , oraz towarzyszyło temu mnustwo wulgaryzmów :P

Ja jestem z tego modelu bardzo zadowolony to moj pierwszy taki model w życiu i prawdopodobnie ostatni z powodu braku miejsca oraz warunkow dla takich extremalnych konstrukcji . A teraz wasze upragnione fotki

 

 

 

 

 

1

6d7af7f0d6ae5812med.jpg

 

 

 

2

cdf1ddfccb8b00c2med.jpg

 

 

 

3

c52fab8a7f15dffdmed.jpg

 

 

 

4

cebf0476ee49b173med.jpg

 

 

 

5

12d50b30556ffb06med.jpg

 

 

 

6

020f0861eceadaa6med.jpg

 

 

 

7

e1ab052e1794b7c4med.jpg

 

 

 

8

e48c783d453269f3med.jpg

 

 

 

9

130a2b94bb0b507fmed.jpg

 

 

 

10

af5709b0ef1f74e2med.jpg

 

 

 

11

ec8f749ff320d5a2med.jpg

 

 

 

THE END 4 lata 2972 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Model pewnie w rzeczywistości robi bardzo wielkie wrażenie Jeszcze raz wielkie Gratulacje za zrobienie tak pięknego i wielkiego kolosa.

 

 

Powodzenia w następnych projektach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wykonanie ;) i nie ważne, że mogą być pewne drobne niedociągnięcia, a niektórzy mogą się czepiać, że brakuje kilku relingów itp itd ... Ty włożyłeś w to widać serce i dużo ambicji - i za to najszczersze Gratulacje zbudowania tego pięknego pancernika ;)

 

ps. chociaż mogłeś dać te '105' w pewnym uniesionym kącie ;) wyglądałby groźniej modelik^^ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to tak na początek dla Ciebie za tego olbrzymka bo prezentuje się świetnie. Sam mam takiego tylko, że z kartonu więc doskonale rozumie ogrom pracy jaki włożyłeś w ten model (oczywiście to 2 różne historie). Jedno co mi się rzuciło w oczy to tory kotwiczne - są w kolorze drewna lecz powinny być szare (wyłączając część na której jest sfastyka). Do tego arado mają dosyć jasne malowanie ale to może być wina fotek. Zastanawiam się też nad pokładem tylnej nadbudówki - chyba powinna być w kolorze pokładu głównego bo tam były dokładnie takie same deski . No nic już się nie czepiam ale zrób mu jakieś lepsze zdjęcia bo jest tego wart.

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa!!!! W końcu możesz odetchnąć. Gratulacje za wytrwałość i naturalnie za samo dzieło. Piękna maszyna. Nic dodać nic ująć. Teraz proszę ładne fotki umieścić w galerii

Jedno co mi się rzuciło w oczy to tory kotwiczne - są w kolorze drewna lecz powinny być szare (wyłączając część na której jest sfastyka).

Tu się nie mogę zgodzić. Drążyłem tą kwestię przy swoim "B" i ze zdjęć oryginału wynika że tory kotwiczne były z drewna i nie malowane... Potwierdzają to również zdjęcia wraku.

Zastanawiam się też nad pokładem tylnej nadbudówki - chyba powinna być w kolorze pokładu głównego bo tam były dokładnie takie same deski

Tu są różne opinie. Niektórzy twierdzą że nadbudówki miały ciemniejsze odeskowanie niż sam pokład główny, ale ja tak naprawdę nic o tym nie wiem i u siebie zrobiłem taki sam odcień

 

To tylko tak w woli dyskusji Piter piszę

Civic_pl jeszcze raz wielkie brawa! Chciał bym już być na Twoim miejscy z moim "B", zatem szczerze zazdroszczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tez sie przyłacze do gratek bo....nie co dzien trafia sie olbrzym z szaszetki

kawał dobrej roboty szkoda ,ze na oka własne go oblukac nie na-da ale tez prosze o lepszej jakosci foty i nie koniecznie w fotosiku ,rozne zblizenia i oddalenia i.....kosztorys

 

 

zima za oknem wiec stawiam grzanca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.