Jump to content

M1A1HA Abrams 1:35 trumpeter


barcel91
 Share

Recommended Posts

Wypraski bardzo dobre, spasowanie części bardzo dobre model generalnie sam się kleił. Malowany farbami gunze lakier matowy też gunze. Po raz pierwszy robiłem cieniowanie (postshading). Zapraszam do oglądani i oceny.

Pozdrawiam Adam

DSC08207.JPG

DSC08208.JPG

DSC08209.JPG

DSC08212.JPG

DSC08215.JPG

DSC08216.JPG

DSC08217.JPG

DSC08218.JPG

DSC08219.JPG

DSC08221.JPG

DSC08223.JPG

DSC08225.JPG

DSC08226.JPG

DSC08228.JPG

Link to comment
Share on other sites

Model bardzo fajny. Pozwolę sobie zwrócić uwagę na jedną rzecz, plecaki i worki transportowe, jak i pokrowce na śpiwory nigdy nie były produkowane w kamuflażu pustynnym, który ni w ząb nie przypomina żaden kamuflaż amerykański. Plecaki powinny być oliwkowe, a worki kompresyjne na śpiwory (z lewej strony na szczycie wieży) czarne, nie wspominając że to co jest pomiędzy plecakami a karimatami (które na mój gust powinny być w koszu) ni jak nie przypominają niczego co było używane przez amerykańskich wojaków. Kolejna sprawa kartony z napojami zabezpieczone są jakąś taśma, natomiast pakunki na szczycie wieży już nie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Ogólnie podoba mi się.

Zastanawiam się jednak czy tylne lampki powinny być w pustynnym malowaniu i nie do kończ podobają mi się te plandeki z prawej strony i na wieży(malowanie)...może przydałoby się jeszcze trochę popracować nad nimi.

Link to comment
Share on other sites

Witam model ogólnie super ale jest kilka rzeczy do których się można czepiać tj puszki amunicyjne do km-ów powinny być w kolorze olive green a nie w pustynnym i to zarówno te podłączone jak i te zapasowe które masz umieszczone koło wyrzutni granatów dymnych poza tym dół puszki od Browninga M2 masz przyklejony odwrotnie oraz nie wiem co na amerykańskim czołgu robi izraelski plastikowy karnister i to dodatkowo z uchwytem- ten po lewej stronie, gdzie są anteny ? no i pozatym jest to czołg widmo przydałyby mu się jakieś oznaczenia wiem że Trumpeter daje trochę kalkomanii to można coś wymyślić musisz tylko poprzeglądać trochę zdjęć pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.