Skocz do zawartości

M113 w/T50 dual tex Australia 82


rtoipmodest

Rekomendowane odpowiedzi

W Australii zamiast czarnej wdowy powinien być redback... Albo bluetongue, żeby dało radę zrobić w tej skali! Gratuluję ukończonego projektu, wygląda doskonale, plus premia za oryginalność. Co będzie następne? Życzę powodzenia i pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Od najbardziej zainteresowanego dostałem maila potwierdzającego, że dałem dupy

 

Those are the lower part of the Antenna AT-1730/VRC (Lower Section) - there is a tapered upper part Mast Section AT-1095/VRC (Upper Section) that makes up the top part and is the same length as these. The reason they are not shown in those photos is because they didn’t fit under the hanger roof and we did not let the crews tie them back for storage as it caused later failure of the Antenna Mount base (AMU MX 6707) http://www.gobizkorea.com/blog/ProductView.do?blogid=ksekse&id=232606

 

Własnie robię nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od najbardziej zainteresowanego dostałem maila potwierdzającego, że dałem dupy

 

Those are the lower part of the Antenna AT-1730/VRC (Lower Section) - there is a tapered upper part Mast Section AT-1095/VRC (Upper Section) that makes up the top part and is the same length as these. The reason they are not shown in those photos is because they didn’t fit under the hanger roof and we did not let the crews tie them back for storage as it caused later failure of the Antenna Mount base (AMU MX 6707) http://www.gobizkorea.com/blog/ProductView.do?blogid=ksekse&id=232606

 

Własnie robię nowe.

 

Przynajmniej masz powód aby je wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rtoipmodest - szacunek! Z jednej strony są to detale które dla przeciętnego śmiertelnika nie mają w ogóle znaczenia, z drugiej strony trzeba silnego człowieka żeby ruszać już gotowy model. Także dodatkowe punkty za dbałość o dokładność modelu, życzę powodzenia i pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ale te anteny nadają kwadraciakowi bardziej dostojnego charakteru. I wcale nie wyglądają na, jak to raczyłeś zauważyć, "kochające inaczej"

Zbyszek ma rację, zmieniaj to co trzeba i do galerii z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po mailu od Al'a Bowie'go (bez niego pewnie popełnił bym niejednego babola) zabrałem się za poprawkę.

Wyszło jak poniżej:

noweanteny1.jpg

noweanteny.jpg

Jestem bardzo zadowolony z obecnego wyglądu.

Zatem jest to koniec projektu Dual Tex - Pixeloza.

Z rodziny M113 będzie jeszcze Libańczyk i kolega Pixelozay z Nowej Zelandii:

qasdn-24s.jpg

Fotka z 1983r (posiadam 3 foty tego pojazdu - ukazujące go z wszystkich stron )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.