Skocz do zawartości

"KUBUŚ" - TANK models 1/72


skala72

Rekomendowane odpowiedzi

A z traktorków tzn. czołgi itp... tylko bez przesadyzmu ;)

 

A pomyślałem, bo skoro gąski do IV robione są, to może do T-34 w 1:48 (bo Hobby Bossowskie z wypychaczami to każdy zna) a także też do T-34/85 w 1:72 bo te gumy Dragona są dość kiepskie ostatnio. Rozważ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co do polskiej pancerki '39 to poczekalbym do wielkanocy 2011.

Bedzie co nie co --------

Mówisz o tym na kółkach czy na gąsienicach? Dopiero na święcenie jajek ?

 

No to może 10 TP ? Hmm ?

A masz dobre plany do 10TP z wymiarami? A może ktoś posiada?

 

Rozmowę o propozycjach modeli z TM proponuję przenieść TU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Na skutek pojawienia się konkurencyjnego modeli i zapytań ile będzie kosztował Kubuś ze stajni skala72 (Tank Models) informowałem już dawno na stronie, a mianowicie koszt będzie wynosił 70 zł./mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Na skutek pojawienia się konkurencyjnego modeli i zapytań ile będzie kosztował Kubuś ze stajni skala72 (Tank Models) informowałem już dawno na stronie, a mianowicie koszt będzie wynosił 70 zł./mod.

 

Czy jest możliwość zamówienia już teraz, oczywiście z gwarancją podanej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jeszcze nie, jak tylko już będzie można zamawiać wszyscy zostaną poinformowani, ale oczywiście mogę zapisać Ciebie już w tzw. kajecie, proszę o maila ( tem. KUBUŚ - Rezerwacja) podanie imienia, nazwiska, .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jeszcze nie, jak tylko już będzie można zamawiać wszyscy zostaną poinformowani, ale oczywiście mogę zapisać Ciebie już w tzw. kajecie, proszę o maila ( tem. KUBUŚ - Rezerwacja) podanie imienia, nazwiska, .....

 

Adam zatem podana przez ciebie cena, dużo niższa niż konkurencji na razie jest tylko przechwałką i rodzajem kreciej roboty.

No bo piszesz tak. Ja go będę sprzedawał po 7 dych, choć go jeszcze nie mam. A jak ja zadaje konkretne pytanie, czy twoje 70 pln to prawda to się wykręcasz kajetem jakimś.

Można zatem oczekiwać, że jak dojdzie co do czego i model pojawi się w sprzedaży to dostaniemy info, że żywica poszła w górę, wybuchł wulkan na Islandii czy innej Górnej Volcie i model nie kosztuje 7 dyszek tylko więcej.

W swojej wieloletniej pracy zawodowej w handlu z tego typu atrakcyjnymi cenami na nieistniejące towary spotykam się bardzo często. Jest tylko jeden cel tego typu zagrywek, odciągnąć klientów od konkurencji.

Mam nadzieję, że nie dotyczy to twojej osoby i moje złe przeczucia okażą się płonnymi.

Przyszłość pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena ceną, to jedna sprawa.

Tyle, że model ma już kwartał spóźnienia, a z tego co ostatnio Adaś pisał wciąż istnieje tylko w postaci zero-jedynkowej na dysku twardym.

Nie mam zielonego pojęcia ile czasu zajmuje "wdrożenie do produkcji" ale pewnie z dnia na dzień to się nie odbywa.

Pamiętajmy, że mimo iż większość z nas ma pełne szafy pudełek a czasu wolnego na lekarstwo to żyłka kolekcjonera się pręży

 

Z doświadczenia wiem, że jeśli przy danym projekcie grzebie się za długo, to efekt końcowy paradoksalnie wcale nie jest lepszy.

Zawsze, zawsze znajdzie się coś co można poprawić i zrobić lepiej. Tyle, że w ten sposób nigdy się nie skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac Eyka, ale jest napisane jak byk i wół razem wzięte: model będzie kosztował 70,00 zł za sztukę. Każdy zainteresowany to widzi. Ja za taką cenę go kupię więc czekam. Ale jak będzie kosztował 71,00 zł/szt. to nie kupię. 70 to 70. Słowo się rzekło, kobyłka u płota

Jak sam piszesz - przyszłość pokaże. Jeżeli będziesz miał rację to producent modelu zaszkodzi tylko i wyłącznie sobie, więc nie ma co się stresić przed czasem.

 

Swoją drogą opóźnienie już jest lekko przegięte moim zdaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam zatem podana przez ciebie cena, dużo niższa niż konkurencji na razie jest tylko przechwałką i rodzajem kreciej roboty.

 

TY CHYBA ŻARTUJESZ, JAK MOŻESZ PISAĆ TAKIE GŁUPOTY !!

 

CENA KUBUSIA Z TANK MODELS W SKALI 1/72 ZOSTAŁA SKALKULOWANA I WYNOSI I BĘDZIE WYNOSIŁA70 ZŁ.

(sł.: siedzemdziesiąt złotych, zero groszy)

 

To, że model jest z żywicy nie musi kosztować jakiej horrendalnej ceny. Tym bardziej, że jest to KUBUŚ.

 

Zobacz ile kosztuję pełne modele z Modell Transa (wypasiony), za model z kilkudziesięcioma częściami (masą detali i części) kosztuje max 120 zeta np. Merkawy, Magachy, ma tyle części, co modele w plastiku, albo i więcej.

Za taki model z innej firmy - polskiej lub nie, zapłacił byś min. 200 zeta albo i więcej.

 

Proszę abyś zapoznał się z modelami Piotera (Petera): http://www.tankmodels.pl/pl/katalog-modeli/modell-trans-modellbau/

 

Taki tekstów proszę nie rzucać, jak jest napisane tyle, to tyle będzie kosztował.

 

Co do terminu, owszem, sam jestem wściekły ze się ciągnie, jak przysłowiowy smród po gaciach, ale tak bywa i za to kolejny raz Was przepraszam.

 

Proszę wziąć pod uwagę, że moja firma to nie tylko Kubuś, jestem dystrybutorem i jedynym importerem (na Polskę) firmy Modell Trans, poszerzyłem również swoja ofertę o modele innych firm:

 

Academy, Italeri, Revela, IBG itd.......... i będę ją poszerzał o nowe firmy na naszym rynku.

 

Jest właśnie testowany sklep, aby Wam ułatwić możliwość kupowania modeli (w konkurencyjnej cenie) łatwiej, a nie przez sam formularz.

 

Macie możliwość zakupu modeli w Pelcie (obejrzeć, pomacać i kupić)

 

mac eyka, proszę abyś więcej razy tak nie pisał, masz jakieś pytania proszę o maila do mnie:adam@tankmodels.pl lub do firmy office@tankmodels.pl , dostaniesz błyskawiczną odpowiedź.

 

Pogadaj też z ludźmi, którzy kupują Modell Trans i nie tylko, nigdy nie zdarzyło sie, ze tak model na stronie kosztował 100 zł oni zapłacili 120 zł. Jeżeli już zapłacili to mniej.

 

W handlu siedzę od 1989 roku, mam spore doświadczenie - uwierz mi.

 

Nie wiem, kto ci naopowiadał jakiś głupot, co do mojej ceny, ale wprowadził ciebie w wielki błąd, a ty wprowadzasz innych.

 

PS. podniosłeś mi ciśnienie, a jak mam już swoje lata.

Pamiętaj, TANK models jest firmą dla wszystkich modelarzy, tych, co sklejają i lepią oraz tych, co wyczyniają cuda, nie dla wybranej grupki. My nie klasyfikujemy klientów.

Jeżeli nie znasz MT to zapraszam, mogę tobie nawet wysłać model, jaki w tej chwili posiadam, o ile nie jesteś z Wa-wy (podaj adres), abyś zapoznał się z produktami w/w firmy. Tak już robiliśmy i wszyscy są szczęśliwi.

 

PS 2. z drugiej strony, bardzo Tobie dziękuje, że poruszyłeś ten temat, otworzył on oczy jeszcze szerszej grupie modelarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TY CHYBA ŻARTUJESZ, JAK MOŻESZ PISAĆ TAKIE GŁUPOTY !!

 

Nie wiem, kto ci naopowiadał jakiś głupot, co do mojej ceny, ale wprowadził ciebie w wielki błąd

 

Wczoraj zadałem pytanie

 

Czy jest możliwość zamówienia już teraz, oczywiście z gwarancją podanej ceny?

 

Chwilę później otrzymałem odpowiedź.

jeszcze nie

 

Zatem zrozumiałem, że nie ma gwarancji ceny.

A dzisiaj informacja jest taka:

 

 

CENA KUBUSIA Z TANK MODELS W SKALI 1/72 ZOSTAŁA SKALKULOWANA I WYNOSI I BĘDZIE WYNOSIŁA70 ZŁ.

(sł.: siedzemdziesiąt złotych, zero groszy)

.......

Taki tekstów proszę nie rzucać, jak jest napisane tyle, to tyle będzie kosztował.

 

To ja już nie rozumiem.

Kilkanaście godzin minęło i są dwie różne odpowiedzi.

 

 

mac eyka, proszę abyś więcej razy tak nie pisał

 

Ja po prostu staram się czytać ze zrozumieniem i reagować na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj zadałem pytanie

 

Czy jest możliwość zamówienia już teraz, oczywiście z gwarancją podanej ceny?

 

Chwilę później otrzymałem odpowiedź.

jeszcze nie

 

Zatem zrozumiałem, że nie ma gwarancji ceny.

 

A ja z kolei zrozumiałem to tak, że nie ma jeszcze możliwości składania zamówień czyli ,pozwolę sobie zaszpanować po angielsku- pre-order.

 

No ale cóż... każdy interpretuje informacje na swój sposób więc mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po problemach z logowaniem jeszcze raz napiszę. Nie wiem w czym jest problem (???).

 

Cena za model KUBUSIA w skali 1/72 prod. TANK models będzie wynosiła 70 zł.

 

Z racji tego, że jest on made in Poland czyli w PLNach, cena jego nie ulegnie zmianie jak to może być w przypadku modeli sprowadzanych z UE lub USA lub ChRL itd.. (patrz kursy walut).

Jak mam to napisać jaśniej?

 

Jeżeli komuś wydaje się, że ta cena jest jakaś dziwna (za niska), proszę bardzo, będzie mógł zapłacić więcej, np. 120 zł, 150 zł, itd... nawet 500 zł.

Co w tym jest takiego dziwnego? Czy mam zastosować ceny jak do skali 1/35.

Nie zawyżajmy cen, jak to się ma w naszym kraju, ja nie mam fabryki, nie zatrudniam bandy ludzi, nie mam wielkiego biura z bandą przerzucającą papiery z jednego segregatora do drugiego. Zapierniczam jak mały samochodzik, że sam nie wiem czasami jak się nazywam. Naprawdę da się zrobić modele w niższej cenie bez uszczerbku na jakości, żyjemy w XXI wieku.

Jeszcze raz dam przykład Piotera (czyt. Petera z MT), ma świetne modele żywiczne, a ceny nie są wywalone w kosmos, mogą wam to potwierdzić inni modelarze, którzy regularnie zaopatrują się w modele i konwersje.

 

Dobra, czekam na kolejne pytania i wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, ja też będę się trzymał za słowo. Mam nadzieję, że aż tak szybko nie wejdzie Euro

 

PS. jeszcze raz napiszę 70 zeta, nie ojro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.