Skocz do zawartości

Fiaty 508 IBG 1/72


Konrad C

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Jednak myślałem, że będzie więcej odpowiedzi. Co jak co- temat ciekawy i pierwsze Fiaty na forum. Szczerze powiedziawszy nie chce mi się tutaj pisać samym pod sobą więc będą tylko zdjęcia.

 

dsc06624.jpg

dsc06627.jpg

dsc06628w.jpg

dsc06629v.jpg

dsc06620zz.jpg

dsc06621v.jpg

dsc06622j.jpg

dsc06623u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spójrz czasem na licznik wizyt a nie wpisy. lewy reflektor w łaziku jest zdziebko krzywo, plącze się trochę farfocli ale o drobiazgi. bardzo ładne modele, mogą robić za reklamówki producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim przepraszam za to - mam zły dzień i jakoś tak wyszło.

 

Lewy reflektor w łaziku jest zdziebko krzywo, plącze się trochę farfocli ale o drobiazgi. bardzo ładne modele, mogą robić za reklamówki producenta.

 

Reflektor trzeba poprawić a paprochy .. zdjąć. Co do reklamówek to mogły i by być Jakby je producent widział :P

 

Czy furgon jest już ukończony? Brakuje mu dachu kabiny.

Ta deska na pace to prowizorka? Na zdjęcie furgonu "pasażerskiego" z 10BK są dwie ławki po bokach i dodatkowe oparcia na plecy. W wersji 'towarowej" skrzynia jest pusta.

 

No proszę Cię - myślisz, że bym go bez dachu pozostawił? Jakoś muszę się tam dostać pędzlem ... Ta deska na pace to mój taki dodatek, będzie jeszcze koło bo mi trochę zostało ich po sanitarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.3

Witam!

Wozy już skończone - brakuje tylko lusterek.

Furgon dostał rozjaśnienia, obicia, malunek detali i parę przecierek.

Łazik już tylko czeka na lusterko.

Przy furgonie na zdjęciach wyszła na jaw dosyć poważna szkoda. Chodzi o szczelinę łączenia dachu. Szczelina jest z jeden strony, pewnie dach był lekko wygięty i tak wyszło po pomalowaniu.

Miałem dwie opcje:

a) Zdzierać lakier, farbę, szpachlować to, szlifować gotowy delikatny model a następnie ponownie mieszać farbę z myślą, że tej mieszanki nie uzyskam, kłaść washa. I dobierać proporcje rozjaśnień. Było by to widać prędzej niż samą szczelinę.

 

b) Zostawić to tak jak jest.

 

Wybrałem to drugie bo szczelina ukazała się na fotkach. W realu podczas przyglądania się co jest źle i co by poprawić, jej nie widziałem - chyba jestem ślepy lub coś.

 

dsc06680g.jpg

dsc06681i.jpg

dsc06683pk.jpg

dsc06684n.jpg

dsc06687g.jpg

dsc06689z.jpg

 

No i jeszcze te reflektory - strasznie gryza a ja jestem bezsilny ...

 

 

Z łazikiem jest lepiej - wygląda że nie ma żadnych szczelin itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam co prawda pewne obiekcje do do czarnego przebijającego przez farbę, pewnie w rzeczywistości wygląda inaczej.

 

Możesz to zaznaczyć? Bo nie wiem gdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dach niestety nie przylega dobrze ale w naturze pewnie mniej bije to po oczach - ladne modeliki, na pewno będą cieszyć oko w Bytomiu. na liście rzeczy do obejrzenia jedna z pierwszych pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro zamierzasz oglądać Gdynię jak pisałeś w moim wątku to może i dasz obejrzeć swoje fiaciki

 

Heh ... miałem być ale się plany trochę pozmieniały i jednak nie wyrobię się :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.