Skocz do zawartości

Merkava Mk IV Academy 1/35 + Trochę .


Mirek66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Wiem że jest nowy model tej firmy ale ten mam już dwa lata i nie było według mnie sensu kupować drugiego gdyż znając życie też nie jest doskonały ?

Dokupiłem blaszki oraz gąski i lufkę do M2 ale one mam nadzieję dojdą w przyszłym tygodniu .

Złożyłem wczoraj podwozie do kupy następny będzie kadłub jak złożę to pokażę .

Wszelka pomoc merytoryczna oraz fotograficzna jak zwykle mile widziana

Pozdrawiam Mirek .

 

imgp8124.jpg

imgp8125.jpg

imgp8127.jpg

imgp8129.jpg

imgp8132.jpg

imgp8130.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No jak na razie nieźle. Podwozie można jeszcze zwaloryzować, bo Academce zapomniało się o tym i owym, ale chyba nie ma sensu, bo ekrany i tak wszystko zakryją (ja w swoim rydwanie to pominąłem), no chyba, że robisz wóz ze zdekompletowanymi osłonami, to wtedy służę pomocą.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za odzew .

Bartku będę robił z osłonami dlatego je zakupiłem ,ale i tak będę miał parę pytań do ciebie odnośnie do-opancerzenia wanny bo mam zamiar takowe dorobić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mirek!!

Świetnie, że zaczynasz tą wersje Merkavy. Będę kibicował. Gdy jednak przyjdzie czas na antyslip, a raczej na maskowanie powierzchni pod niego, nieco się oddalę, żeby nie słyszeć niektórych słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował koledzy .

Sporo czasu mi to zajęło ale już po wszystkim wyszło jak wyszło ale jest

Dotarły gąski oraz lufa, podoklejam jeszcze trochę części do kadłuba oraz wieży i maskowanie .

Nie mogłem się powstrzymać od przymiarki cacy modelik .

Na razie to tyle

Pozdrawiam .

 

imgp8133.jpg

imgp8134.jpg

imgp8135t.jpg

imgp8137.jpg

imgp8138.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podobał mi się ten ich potwór. Obserwuję z zaciekawieniem.

W sumie to chyba jedyny prawdziwy czołg, który śmiało w gwiezdnych wojnach mógłby "grać".

Btw. ciekaw jestem Twojej techniki na antypoślizgową nawierzchnię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm prawie jak w projekcie grupowym 3 rydwany na jednej stronie

Ale do rzeczy Madeira postawił tak wysoko poprzeczkę z maskowaniem że usuwanie uchwytów i kółek oraz samo maskowanie zajęło mi całe dwa dni .

A oto jak mi wyszło .

Jeżeli podczas kładzenia struktury oraz zdejmowania masek nic mi się nie zwali to będę zadowolony

Jak bym coś nie do-maskował to dajcie znać jest jeszcze czas do jutra

Pozdrawiam .

 

 

imgp8140t.jpg

imgp8141.jpg

imgp8143.jpg

imgp8144.jpg

imgp8147.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do rzeczy Madeira postawił tak wysoko poprzeczkę z maskowaniem że usuwanie uchwytów i kółek oraz samo maskowanie zajęło mi całe dwa dni .

Do usług!!

Znając Twoje umiejętności w malowaniu i charakteryzacji modeli, myślę, że będziesz mógł się odegrać.

Świetnie idzie!! Tak trzymaj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki monster

Marcinie postaram się

Pawle zaskoczyłeś mnie tym stwierdzeniem

Dobra do rzeczy popryskałem oraz zdjąłem maski jestem bardzo zadowolony z efektu maskowania oraz struktury którą położyłem .

Jutro przemyję trochę przeprószenia zmywaczem do akryli oraz zacznę składać gąski .

Pozdrawiam .

 

imgp8151.jpg

imgp8152.jpg

imgp8154u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że już męczę was codziennym nachodzeniem ;o) dam parę dni oddechu z fotkami .

Ale do rzeczy założyłem gąski piękne (moje pierwsze ) słodycz psuje trochę potrzeba ponownego przewiercenia wszystkich otworków 400 razy ale potem to już Lego

Zmontowałem też trochę blaszek oraz uchwytów i to tyle .

Mam prośbę jak by ktoś posiadał fotkę koszy kadłubowych z kulkami takimi jak na koszu na wieży i chciałby się nimi ze mną podzielić byłbym wdzięczny .

Pozdrawiam

 

imgp8172.jpg

imgp8178.jpg

imgp8183.jpg

imgp8184.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że już męczę was codziennym nachodzeniem ;o) dam parę dni oddechu z fotkami .

 

Dokładnie.

Lepisz jakąś skorupę i do tego wstawiasz nie swoje zdjęcia tylko zassane z internetu. Popaprałeś model jakimś budowlanym badziewiem i liczysz na brawa ? I jeszcze jakieś tandetne gąsienice odlane z cyny. I na dodatek zamiast samemu podorabiać elementy to wstawiasz wycinanki z blaszki. Ani nie zrobiłeś wnętrza, silnika, ruchomego zawieszenia i amortyzowanej lufy. Już widzę jak Ci się plakatówki na modelu porozmazują przy malowaniu.

 

Fstyt ! Fstyt i rzenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku, cóż za tempo

 

 

Mam prośbę jak by ktoś posiadał fotkę koszy kadłubowych z kulkami takimi jak na koszu na wieży i chciałby się nimi ze mną podzielić byłbym wdzięczny

 

Tak starczy, czy jednak bardziej szczegółowe ma być?

 

xrj1g1isow4el6cvjd4v.jpg

 

gnhdfng.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.