Skocz do zawartości

Mi-14


qalimar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...jak kiedykolwiek będę robił Mi-14, a jestem przekonany że będę, to będzie z tym godłem. Byłbym wdzięczny, gdyby udało się zaprezentować więcej fotek tego egzemplarza.

Pozdrawiam.

Proszę bardzo. Drzwi jeszcze zastępcze.

 

1-2.jpg

 

2-4.jpg

 

3-4.jpg

 

4-2.jpg

 

5-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej - a gdzie paszczęka???

No ładnie się ten Rumcajs przepoczwarzył Dla mnie bomba!

 

Cinekf1 - co to za arkusz? W sumie czas chyba ruszyć z TOP GUNem więc jakiekolwiek kalki na wagę złota. Z tego co się orientuję to komercyjnie tylko intech był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cinekf1 - co to za arkusz? W sumie czas chyba ruszyć z TOP GUNem więc jakiekolwiek kalki na wagę złota. Z tego co się orientuję to komercyjnie tylko intech był.

 

 

a taka tam zbieranina tematu Hazeka . Ale jak Mariusz będzie co krok coś dorabiał to chyba szybko tego nie druknę .

 

Jest jeszcze kilka tematów do dorobienia (zwłaszcza starszych malowań), ciągle brakuje czasu

Poniższe grafiki jeszcze nie wyskalowane

 

mi14.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stakor- wszystko w swoim czasie ;-) Na razie to świeżynka po POM-ie, a i czasu nie ma na grubsze sprawy.

Cinek- faktycznie, trochę brakuje, na pierwszy rzut oka- nowego kroju numeru 1010, baby jagi na PS-ach, granatowego numeru 1003, napisu Pałer z 1012.;-)

Adam- grzyb na 1005 już jest z powrotem, drzwi założone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

No godło na 1010 rewelka. Rumcajs zmienił się w Obcego niezłe. Tak trzymać.

Kurczaczki, a już myślałem, że godło z Różą Wiatrów przeszłą do historii, a tu proszę.

Mariusz czy 1010 z Różą Wiatrów wykonał choć jeden lot?

No i teraz już nie masz wyboru szczkęka na 1010 musi też być z Obcego.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi z 1004 zostały zachomikowane- jest to jedyny element z tego ś-ca, który pozostał do dnia dzisiejszego. Właśnie teraz się przydały- 1010 "dostał" je tymczasowo tylko na czas malowania godła i nie wykonał z nimi ani jednego lotu.

 

 

 

Coś się wymyśli...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi z 1004 zostały zachomikowane- jest to jedyny element z tego ś-ca, który pozostał do dnia dzisiejszego. Właśnie teraz się przydały- 1010 "dostał" je tymczasowo tylko na czas malowania godła i nie wykonał z nimi ani jednego lotu.

 

He He - za 50 lat modelarze będą mieli niezłą jazdę z tym zdjęciem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 7 months later...

WItam

Czas odgrzać temat naszych Chazeków ;-), na początek nasze PSy, skala 1/72. Na arkuszu znajdą się jeszcze PŁ/Ry 1012 i 1009. A potem niezła przeprawa przez PŁy . Postanowiłem poświęcić trochę czasu najbarwniejszym według mnie maszynom polskiego lotnictwa wojskowego. Może kiedyś ukaże się jakaś alternatywa wtryskowa jak chociażby osatnio Mi-2 z Aero Plastu. Jeśli nie to zawsze jest poczciwy TOP GUN.

 

Za okazaną pomoc podziękowania dla qalimara

 

cxot.png

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cinek, nieco zarobiony jestem- w weekend wezmę się za szczegółowe oglądanie i porównywanie.

 

Adam- na pewno bardzo ciemno granatowy. W tym malowaniu ingerowaliśmy tylko i wyłącznie w pomarańczowy kolor zastępując go czerwonym. Doszło oczywiście kilka elementów (szersze czarne pasy i żółte napisy), ale akurat to widać.

 

Trzymam kciuki za arkusz z PŁ - jeśli weżmie się do ręki publikację STRATUS POLISH WINGS 14 to tam są takie malowania z różnych okresów, że właściwie można by zobić wszystkie i tro w kilku malowaniach.

 

A to jeszcze nie wszystkie- po zakończeniu składania powstała orka na 1001 i w przyszłym roku będzie całkowicie szary 1008... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym roku będzie całkowicie szary 1008... :-)
Normalnie lubię LMW, tam się zawsze coś dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obcy przeżył już zimę. Z kolei na 1011, zamiast orła znajdzie się Predator. Trwają dywagacje w masce, czy bez... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.