Skocz do zawartości

MH-53E Sea Dragon, Academy 1:48


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko ok,dopatrzyłem się tylko z lewej strony brakuje literki D w napisie vanguard .Przydało by się zdjęcie z jakimś przedmiotem dla porównania skali.Miałem ten model w łapkach,niezłe bydle.Pudełko prawie jak od t34 w skali 1:16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego, przemalowywałeś, czy tak ściemniała ta farba. Jest szansa zobaczyc go na żywo ?? w jakimś konkursie. Robota świetna.

 

Pozdrawiam Przemek.

 

ps. tej literki brakuje z powodu zuzycia eksploatacyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo teraz kolorek jest ok. Dla mnie w dechę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo juz odpowiadam:

Literka zgubiona z mojej winy, przy pozycjonowaniu urwalem i juz nie moglem dopasowac. Cos sie tam wymysli zeby jakos zamaskowac.

 

Nie przemalowywalem ,tylko 2 warstwy sido i kalki. Pierwsze foty mocno przeklamywaly kolor stad taka roznica, w reczywistosci nie bylo tak drastycznie.

Mieszkam w Wielkiej Brytanii wiec zobaczyc bedzie mozna jako ze jestem czlonkiem IPMS.

 

Moses - no to elegancko ze ci teraz pasuje , mowilem ze bedzie git.

 

Bede musial troche powalczyc z tymi Bablami na kalkach no i jeszcze lopaty wirnika przedmna, takze do konca jeszcze droga daleka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bąble to powietrze które sie ostało przy nakładaniu, cienka igiełka, przekłuć i wyrównać patyczkiem do uszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w kolejnym odcinku.

Model juz po loszu i podwojnej dawce matu, niestety po zdjeciu maskowania okazalo sie ze nie dokladnie zakleilem jedno z otwartych okien i spora czesc szybki od srodka jest szara. Nic z tym juz sie nie da zrobic, a przynajmniej nie wiem jak, szkoda byloby pogorszyc.

P1040653.jpg

P1040652.jpg

P1040651.jpg

P1040650.jpg

P1040649.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety po zdjeciu maskowania okazalo sie ze nie dokladnie zakleilem jedno z otwartych okien i spora czesc szybki od srodka jest szara. Nic z tym juz sie nie da zrobic, a przynajmniej nie wiem jak, szkoda byloby pogorszyc.

 

Nigdy nie mów nigdy. Miałem ten sam problem nie raz. Patyczek do uszu moczony w cleanluxie zalatwi sprawę od środka bardzo ładnie, a włożysz go przez w/w okno bez problemu.

Powodzenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety po zdjeciu maskowania okazalo sie ze nie dokladnie zakleilem jedno z otwartych okien i spora czesc szybki od srodka jest szara. Nic z tym juz sie nie da zrobic, a przynajmniej nie wiem jak, szkoda byloby pogorszyc.

 

Nigdy nie mów nigdy. Miałem ten sam problem nie raz. Patyczek do uszu moczony w cleanluxie zalatwi sprawę od środka bardzo ładnie, a włożysz go przez w/w okno bez problemu.

Powodzenia,

O tym nie pomyslalem, tylko czy cleanlux nie usunie tez warstwy sidoluxu i nie rozmaze reszty farby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunie jak najbardziej kazdą farbe wiecostroznie z nim, a ten odkurz masz od środta czy na zewnątrz i czy elem. przezroczyste malowałeś tez sidoluxem, jesli szyb nie malowałes to wykałaczka z min nawinietej waty moczona w cleanluxie i na zewnatrz też sobie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Maszyna robi duże wrażenie! Z tym cleanluxem to ciekawa rzecz, tego jeszcze nie próbowałem, muszę spróbować. Powodzenia w dalszych pracach, pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na stanie osiagalny w luckymodel na początku czerwca, z drugiej strony fajnie to wyglada jak również MD-3 od nich (patrz moja galeria)

Warte swojej ceny uważam, Sorry za OT.

 

Pozdrawiam Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na stanie osiagalny w luckymodel na początku czerwca, z drugiej strony fajnie to wyglada jak również MD-3 od nich (patrz moja galeria)

Warte swojej ceny uważam, Sorry za OT.

 

Pozdrawiam Przemek.

 

Uwazam ze trafili w sedno z tymi dodatkami, poklad lotniskowca, traktory, obsluga, naprawde dobra sprawa. Mogliby troche popracowac nad figurasami, ale za sam pomysl maja ogromnego plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.