Skocz do zawartości

MV-22 Osprey - Italeri 1:48


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczow

 

Jako ze MH-53 czeka na malowanie ktore niestety troche sie odlozy w czasie, zaczynam kolejny warsztat.

Tym razem kolejny transformer MV-22 w barwach Korpusu.

 

Model bedzie takze w pozycji zlozonej, co bedzie wymagalo przerobki lopat wirnikow oraz skrzydla ktore bedzie musialo byc obrocone o 90 stopni.

 

To co zamierzam osiagnac:

091009-N-9740S-018.jpg

 

i tyle na ten moment:

P1040635.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy projekt Adamie. Ja odkąd zacząłem grać w Splinter Cell, też mam na niego wielką ochotę.

 

Życzę powodzenia i czekam na kolejne aktualizacje

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem ciekawe ustrojstwo do latania

Chętnie zobaczę proces powstawania modeliku.

Powodzenia

 

A kolega Kornik to widać pozytywnie zakręcony skoro pogrywa w Splintera Ja też dawno temu śmigałem na tej grze

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam - wybierasz takie same maszyny jak ja, tylko w większej skali .

 

Masz kibica w pierwszym rzędzie, znaczy się zarezerwuje sobie miejsce, bo udaję się w miejsce urlopowego oddalenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korpus Korpus? Przesuńcie się chcę na przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedzielnym popoludniem.

Projekt ruszyl z kopyta i na pierwszy ogien poszly wirniki i lopaty smigiel.Niestety na jednym z wirnikow walnelem babola i nie bardzo da sie teraz to poprawic, ciekawe czy ktos zauwazy?

Wywalilem tez grab na tyle centroplata, takowy byl tylko na egzemplarzu testowym

P1040638.jpg

P1040637.jpg

P1040636.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie, szkoda tylko że ta jedna łopatka przyklejona krawędzią spływu do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie, szkoda tylko że ta jedna łopatka przyklejona krawędzią spływu do przodu

Szybko zauwazyles, szkoda ze ja nie bylem tak szybki to moze bym zdazyl poprawic.

 

p.s. przesylka dotarla w ogole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie napisał że coś jest nie tak to by się nie zauważyło ;)

 

Przesyłka dotarła wszystko jest ok, dzięki, będę jeszcze miał do Ciebie jedną sprawę ale to pośle na prva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nikt nie zauważy tak drobnego błędu, gdy całość modeli przyćmi swym wyglądem

 

Dzieki za doping Skoti

 

Tak na sucho zlozone:

P1040642.jpg

 

I taki zestawik dokupilem, zeby jakos lyso nie bylo na pokladzie:

P1040643.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Możesz spać spokojnie wiedząc, że łopata wstawiona odwrotnie...?

Ja bym poprawił. Tylko nie pisz, że już się nie da, bo się da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spać spokojnie wiedząc, że łopata wstawiona odwrotnie...?

Ja bym poprawił. Tylko nie pisz, że już się nie da, bo się da...

 

Pewnie ze moge, nawet juz zapomnialem teraz mi przypomniales.

 

Jako ze to nie jest opcja z pudla, to poprawienie tego babola wymagaloby rozbebeszenia calej samorobki i dorabiania. dopasowywania itd.

 

Skrotem - nie chce mi sie, a odbioru modelu mi nie popsuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trochę przesadzasz z tym rozbebeszaniem. Moim zdaniem - przynajmniej tak to z fotek wynika - wystarczy odciąć łopatę przy nasadzie od tej białej samoróbki, przekręcić o 180 stopni i przykleić ponownie. Odciąć można przy pomocy piłeczki zrobionej ze starej żyletki (albo kupić gotowca w sklepie modelarskim). Roboty na pięć minut, a satysfakcja gwarantowana na wieki..., nie licząc szacunku, jaki zdobędziesz u oglądających...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trochę przesadzasz z tym rozbebeszaniem. Moim zdaniem - przynajmniej tak to z fotek wynika - wystarczy odciąć łopatę przy nasadzie od tej białej samoróbki, przekręcić o 180 stopni i przykleić ponownie. Odciąć można przy pomocy piłeczki zrobionej ze starej żyletki (albo kupić gotowca w sklepie modelarskim). Roboty na pięć minut, a satysfakcja gwarantowana na wieki..., nie licząc szacunku, jaki zdobędziesz u oglądających...

 

Czyli ze jak nie poprawie to mnie zjedziesz przy okazji galerii?

Daj spokoj, mi to nie przeszkadza, a ze bedzie stal na mojej polce to mi odbioru nie popsuje.

Jakbym nie wspomnial o tym ze go zle skleilem tobys nawet nie zauwazyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.