Skocz do zawartości

Dioramka Afrykańska ryjka


Gość Ryjek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wam przedstawić moją dioramkę Afrykańską . Model sdkfz 7 to Tamiya bez żadnych dodatków ,jedynie budę okleiłem husteczką chigieniczną . Od wewnątrz zpiłowale trochę osłonę chłodnicy ,i przez to powstała głębia w osłonie. Malowałem Paktrą 8020 a potem zwykłą plakatówką pomarańczową(środek OLIV) Obicia zrobiłem ołówkiem . Podstawka nie jest malowana ,znalazłem taki piaseczek i przytwierdziłem go na Atlasie. Skały to spieki z pieca kotłowego obok mnie. Nie jest moze zbyt ładna ta dioramka, ale chciałem wam pokazać nad czym tak siedziałem ostatnio.Następna będzie ładniejsza e621153b4fc24011.jpg 0ef88e8e9c07bfd4.jpg ed002f5b4c77a03e.jpg f9e1faff9fb5bf39.jpg c68c7747276b62e0.jpg 05f9e283284e2db8.jpg d1b0e264a427f5ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ją zrobiłeś?

 

Bo mam dowody, że nie. A może klient zrezygnował z zakupu? Szkoda tylko, że sprzedawca mieszka w Krakowie a to pomorskie już niestety nie jest.

 

https://ssl.allegro.pl/item182706622_gotowa_diorama_afrykanska.html

 

 

Normalnie bez komentarza

 

 

Pozdrawiam

Samik

 

 

edit: A wiesz do czego służy przycisk "Zmień"? Aby nie pisać posta pod postem jak chcesz coś dodać.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Samik że jesteś na bieząco . No właśnie facet kupił i nie zapłacił .Wiec dioramka jest do wzięcia za cenę z aukcji ,jak ktoś chce to wiadomość na priva proszę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Samik Samik . Małolaty nie moą sie logować na alegro , więc korzystam z pomocy. Pasi ?. A co podoba ci sie ?. Myślę zrobić inaczej teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ryjek, Ryjek, coś mi ten allegrowicz znany jest z innych aukcji, w tym modeli tu pokazywanych.

Ludzie, to jakaś Dynastia jest czy inne Moda na sukces - 3527 odcinek i wciąż to samo? Wańka wstańka wymięka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezłe ,układanka wam wychodzi tylko w inną stronę heheheh... Mam pytanie to skąd mam zdjęcia tej dioramki W TAKIEJ ROZDZIELCZOŚĆI . przeca na alegro takich nie ma. Stad bo sam te foty robiłem NIKONEM D 200. Sprawdż.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie facet kupił i nie zapłacił

 

Tak przy okazji polecam wyjaśnienie dlaczego nie odebrał:

https://ssl.allegro.pl/show_user.php?uid=6912740

 

To nie za tę aukcję. Na tamtej kupił długopis.

 

 

Wiesz Ryjek. Jest tu wiele nieścisłości. Dlaczego nie pokazałeś dioramki miesiąc temu tylko dopiero teraz się tym chwalisz? Nie widziałem komentarza za tą aukcję więc nie wiadomo jak się zakończyła. Tu piszesz, że "znalazłem taki piaseczek" a na aukcji jest, że "Piasek na podstawce jest orginalny z Egiptu".

 

Więc nie dziw się, że ktoś się czepia. Gdyby to miało ręce i nogi to co innego ale w takim przypadku to...

 

No niezłe ,układanka wam wychodzi tylko w inną stronę heheheh... Mam pytanie to skąd mam zdjęcia tej dioramki W TAKIEJ ROZDZIELCZOŚĆI . przeca na alegro takich nie ma. Stad bo sam te foty robiłem NIKONEM D 200. Sprawdż.

 

Zarówno tu jak i na aukcji są zdjęcia w identycznej rozdzielczości. Z tą różnicą, że tu są o 2 więcej. Ale zawsze można przed aukcją poprosić o podesłani innych zdjęć przedmiotu. :P

 

Pozdrawiam

Samik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Dioramką sie nie chwalę bo uważam że duuuzo jej jeszcze brakuje .A w tarapaty wpadłem bo kasa nie przyszła a ja już zakupy poczyniłem . A piasek jest orginalny ale nie chciałem pisać że z Egiptu (ktoś mi przywiózł) bo sie bałem że pomyślicie ze kituję i tak głupio wyszło . Ale prawda jak oliwa na wierzch wypływa . To tyle piasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc następnym razem pisz tak aby potem nie było nieporozumień.

Jest tu wielu szpiegów, przed którymi nic się nie ukryje. A ja osobiście uwielbiam szpiegować. :P

 

A jeżeli chodzi o dioramkę to powiem, że mi się podoba. Lubię takie klimaciki. I jeżeli piasek faktycznie jest z Egiptu to tylko wychodzi całości na plus. Wykonanie jest dobre i bije na głowę wiele dioramek wystawianych na forum czy allegro więc spoko.

 

 

Pozdrawiam

Samik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryjek, czy jak ci tam. Korzystasz z konta na Allegro kogoś innego? Jesteś z pomorskiego a twój wspólnik z Krakowa. Ten ktoś pod nickiem model 16 to nikt inny jak niezapomniany pan As i inne jego klony. Po sposobie pisania twoich postów już dawno mi się kojarzyłeś z tym "modelarzem". Teraz mam już pewność. A więc witaj Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryjek, czy jak ci tam. Korzystasz z konta na Allegro kogoś innego? Jesteś z pomorskiego a twój wspólnik z Krakowa. Ten ktoś pod nickiem model 16 to nikt inny jak niezapomniany pan As i inne jego klony. Po sposobie pisania twoich postów już dawno mi się kojarzyłeś z tym "modelarzem". Teraz mam już pewność. A więc witaj Artur

 

Jeżeli tak jest to nie ma się co dziwić dlaczego As pyta o As-a

 

viewtopic.php?t=2541

 

Pozdrawiam

Samik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie robota pierwszorzędna , ale nie do końca. Lubię zadawać takie zagadki ,jest to moje hobby poza modelarstwem. Znacie juz z internetu tą zabawę w ukrywanie skrzynek w plenerze ,podawanie informacji a potem ich szukanie ?. Tam jestem na stałe . Gdze wam nie podam ,szukajcie w necie. Pozdr ryjek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie robota pierwszorzędna , ale nie do końca. Lubię zadawać takie zagadki ,jest to moje hobby poza modelarstwem. Znacie juz z internetu tą zabawę w ukrywanie skrzynek w plenerze ,podawanie informacji a potem ich szukanie ?. Tam jestem na stałe . Gdze wam nie podam ,szukajcie w necie. Pozdr ryjek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie tu jest błąd nie ma tych śladów poruszania sie , dlatego następną z Mercem zrobiłem z koleinami ,ale to chyba jeszce nie to. Robię dalej ,efekty niebawem. 72c8962bccc90bdb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli oceniasz Timi poziom dioramki na bardzo niski? Jeśli natomiast nie odpowiada ci moje towarzystwo to po co tu zaglądasz i robisz dym?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.