Skocz do zawartości

Dioramka Afrykańska ryjka


Gość Ryjek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki ,trochę razi brak figórek ale nie robie ładnych a z brzydkimi to cała diorama traci . A tak mozna wyobrażnie wysilić . ps,. myślę teraz o jakiejś wodzie żelowej ale scenariusza jeszcze nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ,trochę razi brak figórek ale nie robie ładnych a z brzydkimi to cała diorama traci . A tak mozna wyobrażnie wysilić .
- spoko. Smieszne sa te odciski palcow na budzie - ale wysililem wyobraznie - pstryk - i juz po problemie Masz wiecej dioram to smialo je tu wstawiaj.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak myslałem, że tego mercedesa znam z allegro.

Tym razem jest i komentarz wystawiony.

 

http://www.allegro.pl/item179004289_179004289.html

 

 

Pozdrawiam

Samik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak...wydało się....witaj Artur...imienniku....

 

Boje sie pojsc otworzyc lodowke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,widze, że pan AS przeszedł metamorfozę, w formę bardziej zaczepną i agresywną ,okazało sie też ,że podobno chodzi do podstawówki ,a przedtem był kimś innym.O ile sie nie mylę, to takie objawy ma chyba schizofremia, czyli popularna "schiza" .I mam prosbe do niego ,niech nie robi więcej z ludzi idiotów. To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezc AS-a na forum modelarskim nie jest trudno

Da sie poznac czasem po jednym poscie, czasem po jednym topicu, czasem dluzej.

Od jakiegos czasu zagladam na to forum i Ryjek wydawal sie podejzany od dluzszego czasu

Podziwiam admnistracje tego forum - wykazala sie iscie anielska cierpliwoscia

Na PWM tez byli cierpliwi, dosc dlugo dali sie wodzic za nos, a Ci ktorzy twierdzili ze AS to oszust byli krotko mowiac "jechani" przez jego obroncow. Tutaj widze ze Jonakowi sie dostalo niestety.

Podsumowujac - wnosze o specjalne uhonorowanie - AS Detector Badge dla kazdego, kto znajdzie nowy klon AS-a

Ps - swego czasu AS mowil ze:

- jest choru psychicznie

- chce popelnic samobojstwo

- jezdzi na wozku inwalidzkim

- jest jubilerem

Tutaj mozna dodac ze jego rodzina ma sklep modelarski i ma modele Revella taniej z wędki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jest choru psychicznie

 

Do normalnych niektore wypowiedzi i zachowanie nie naleza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglada z czego wkonałeś te skały ?

Niebęde dopytywał się czyja jest ta makieta bo nieobchodzi mnie to, w każdym razie autor jest utalentowany kapke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglada z czego wkonałeś te skały ?

Niebęde dopytywał się czyja jest ta makieta bo nieobchodzi mnie to, w każdym razie autor jest utalentowany kapke

 

Autor również Ci nie odpisze, bo jego konto zostało usunięte.

 

Jednak gdybyś czytał uważnie pierwszy post to byś znalazł potrzebne informacje:

Skały to spieki z pieca kotłowego

 

Pozdrawiam

Samik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje zamknac ten temat i temat Artura, Asa itd (przynajmniej do nastepnego razu, boze uchowaj )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.