Skocz do zawartości

The Walking Dead


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Chciał bym zaprezentować dopiero co ukończoną dioramę o mojej ulubionej tematyce „Zombie” Natchnienie nadeszło po obejrzeniu serialu The Walking Dead, dlatego też postanowiłem wykonać drogę stanową 85 którą główny bohater Rick Grimes podążał do Atlanty.

01.JPG

02.JPG

03.JPG

04.JPG

05.JPG

06.JPG

07.JPG

08.JPG

09.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.JPG15.JPG

16.JPG

17.JPG

18.JPG

19.JPG

20.JPG

Edytowane przez chudyhunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, podoba mi się, Ciekawy pomysł. Jedno a może i dwa ALE. Krew powinna być bardziej "żywa" w kolorze, wogóle nie przypomina krwi kolorystycznie... może to wina fotek? Podoba mi się ta bariera wygięta, fajny efekt, w ogóle fajne. Daj więcej Zbliżeń, i zrób coś z figurkami bo wyglądają sztucznie, może jakiś wash ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście muszę się z wami zgodzić co do koloru krwi bo na fotkach wygląda jak by wpadała nawet w brąz. Na żywo ma inny odcień. Do zrobienia jej użyłem czerwonego humbrola 153 z kropelką domieszki czarnego. Może na tych fotkach trochę lepiej bądzie to wyglądało. Do zrobienia tych fotek użyłem naturalnego światła, a tamte doświetlałem lampami.

27960253.jpg

16930109o.jpg

42954257.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:72. Pierwszy raz miałem styczność z tą skalą. No oczywiście za dzieciaka sklejało się samoloty w 72 ale wtedy wydawał mi się ogromne. Teraz wypakowałem cały sprzęt z pudełek i .... uśmiech na twarzy a w myślach " jakie to wszystko malutkie "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:72. Pierwszy raz miałem styczność z tą skalą. No oczywiście za dzieciaka sklejało się samoloty w 72 ale wtedy wydawał mi się ogromne. Teraz wypakowałem cały sprzęt z pudełek i .... uśmiech na twarzy a w myślach " jakie to wszystko malutkie "

 

Myślałem że to 1:35, w takim razie jeszcze lepsza niż się wydawało, co to za figurki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurki to zestawy firmy Caesar Modern US Army 030 i Caesar Terrorists 031

1719rn.jpg

 

Pojazdy Academy 13410 U.S. M35 2.5ton CARGO TRUCK i Revell 03137 HMMWV M998 M1025

eb714212bf91a32aa7404aa.jpg

 

Skrzynie Black Dog T72026 Ammo Boxes Accessories Set

t72026l.jpg

 

Reszta:

- bariery energochłonne wykonane z puszki

- znaki i drogowskazy wydrukowane na papierze fotograficznym i naklejone na blache z puszki

- lampa z pozostałości po innych modelach

- śmieci / gazety także wydrukowane na papierze fotograficznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Maiłem już się wcześniej pytać ale jakoś wypadło mi z głowy Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, czy gdzieś można dostać pojazdy cywilne, autobusy, ciężarówki itp w skali 1/72?

 

Spróbuj na Allegro. Są gotowe diecasty, ale na potrzeby dioramy w 1/72 wystarczą, z tym tylko, że to głównie nowe pojazdy.

 

PS. Świetna robota!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystycznie nudna, ponadto pojazdy są jakby przed chwilą wyjechały z salonu (poza krwią oczywiście). Krew i flaki bardzo fajnie wyszły, co nie znaczy że jestem jakimś okrutnikiem i sadystą. Ogólnie całkiem, całkiem może lepiej

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Super wszystko jak już pisałem, ale tak patrzę już po raz któryś i wieszcz co ? Może to bzdura, ale trochę to dziwnie wygląda że wszystkie auta mają pozamykane drzwi, wydaje mi się że gdybyś kilka drzwiczek otworzył, nadałbyś Dioramce więcej dynamiki, i takiego "chaosu" czy też paniki, którą ma Ona przedstawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.