Skocz do zawartości

PzKpfw I Ausf F - 1:16 od podstaw


Rabotnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobra, zaczynam kompletować części, jeszcze jakieś tam ,,gumy dochodzą ,, więc jutro dalsze odlewy.

Kadłub już poskładałem, cholipa - szkoda go zamykać taki pusty ale trudno , na razie nic nie wymyślę

 

Jp1Yr.jpg

VRSO8.jpg

jJew6.jpg

8NnKr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy, tym razem poskładałem kilka elementów , jest kilka baboli ale to w końcu model prototypowy i nie będę się nad nim znęcał-do poprawki osłony wlotów powietrza do przedziału silnika- są za wąskie

Kilka fotek z dzisiejszych prac :

XZsLr.jpg

b084u.jpg

2V1G8.jpg

eGhOE.jpg

eGhOE.jpg

4Zhqa.jpg

p3PjG.jpg

wbAu3.jpg

BCumd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Widzę że Panzer nabiera coraz ładniejszych kształtów.

No i odlewy fajnie Ci wychodzą.

Mam nadzieje że jak wrócę za tydzień to obejrzę już sobie odlewy wieży

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokleiłem kilka drobiazgów, wieża dojrzała już do obróbki więc bedziem ją obrabiać Jest sklejona z podstawą i poszpachlowana.

Teraz odlewają się pozostałe kółka a w między czasie tylnie błotniki będę kleił .

 

DntxE.jpg

Yvu1P.jpg

WSYfX.jpg

B9RsK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest za tym żeby Rabotnik rozpoczął produkcję róznych modeli w różnych skalach??? Myślę że klientów na jego produkty by nie zabrakło . Dla mnie po prostu kosmos ten Niemiaszek, genialna robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola Panowie, zbudować model a otworzyć firmę to dwie różne rzeczy, pamiętajcie w jakim kraju żyjecie, tu się nie da tak od razu otworzyć produkcji.

Jak już się przebrnie przez ,,otwarcie firmy,, to pozostaje zdobycie pieniędzy na urządzenia które u nas kosztują 5-6 razy więcej niż gdzie indziej(jak się sprowadzi z gdzie indziej to cło wyrówna cenę do naszej ).

Jak już kupi się maszyny i rozpocznie produkcję to przyjdzie US i rzuci tobą o ścianę że długo się nie pozbierasz, ot taka ,,promocja,, drobnej przedsiębiorczości, mając firmę musisz z państwem i nie masz czasu na modele i produkcję.

Może się do kogoś przykleję kto ma już firmę, na razie jednak coś tam sobie pobuduję ,może czasy się zmienią na lepsze choć od 20 lat nie widać szans na zmiany.

Sory za offtop i to we własnym temacie, wracam do budowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.