Skocz do zawartości

Mirage Hobby - zapowiedzi/nowości


skala72

Rekomendowane odpowiedzi

Wkrótce w sprzedaży z Mirage Hobby ukażą się:

 

U.S. M3A1 Late, Pacific 1943 - Nr.Kat.: 72675

 

us-m3a1-late-pacific-1943.jpg

 

U.S. Light Tank M3, Tunisia 1943 - Nr.Kat.: 72673

 

us-light-tank-m3-tunisia-1943.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żeby wypuścili M3 ''Honey'' i ciągnik ewakuacyjny będący kiedyś w zapowiedziach (mowa o M31) to byłbym w niebie

Jak już jesteśmy w temacie mirage : Nie rozumiem ich polityki Mieli w zapowiedziach całą serię Ft-17 , M5A1,wspomniany M31, Panzer III,kilka innych i żadna z tych pozycji/serii nie ujrzała światła dziennego a popyt na te zestawy byłby conajmniej na 4+ bo nie ma co ukrywać : zamienników nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

I zgodnie z zapowiedzią w Norymberdze Mirage zapowiada na maj takie cudeńka

http://www.dragonmodelsusa.com/dmlusa/prodd.asp?pid=MIR72852

i co osobiście mnie bardzo cieszy

http://www.dragonmodelsusa.com/dmlusa/prodd.asp?pid=MIR729001

zobaczymy czy w tym roku będą zapowiedziane M5, M8 i M31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając właśnie stronkę dragon usa też natrafiłem na te nowinki - obowiązkowe pozycje dla mnie Jeśli chodzi o M31 to konwersję na ten wóz wydała amerykańska firma Iron Division II - jakość bardzo fajna , bez bąbli , nadlewek i innych mało fajnych rzeczy , kontakt ze sprzedającym również świetny http://www.irondivision2.com/72ndScale.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem widziałem jest na eBay-u. Jednak cena 17$ troszkę dużo, no i cały czas mam nadzieję że Mirage wywiąże się z zapowiedzi co do Iron Division II to o wiele ciekawsze są konwersję shermanów. A tak przy okazji firma ta będzie miała wkrótce konwersję M32, to też kontrowersyjna sprawa bo dzisiaj na stronach henkofholland pojawiła się notka puki co bez zdjęcia o wypuszczeniu wkrótce przez UM M31B1 co również mnie cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Kilka obrazków nowości:

 

Pz.Kpfw. IV B (21 Panzerdivision (neu) 1943) - Mirage Hobby 72852

 

9014.jpg

 

9018.jpg

 

9019.jpg

 

9020.jpg

 

M3 General Grant CDL Late (Rheinland, German March 1945) - Mirage Hobby 729001

 

9015.jpg

 

9017.jpg

 

9021.jpg

 

 

W planach, ale nie wiem jak odległych czy też bliskich:

 

- US Halftrack M2

- US 75mm SPG M8 "Scott"

- M31 Recovery Tank

 

Ciekaw jestem czy pojawi się cała seria Renault FT-17, mam nadzieję, że tak, bo na rysunkach 3D wyglądają rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst po "angielsku" to prawdziwy "kunszt" marketingowy, chcą być zabawni a brzmi to jak parodia mistrza Yody... Jakość spasowania się u nich polepszyła, może się ktoś wypowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko, ten kącik dotyczy nowości, które opisane są tragiczną angielszczyzną. Mirage to firma, która zasługuje na to, żeby nie śmiać się z jej wyrobów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżyliby, najlepsze babole językowe są na produktach MIG zacytuję:

 

Not for childrens under 10,

 

You should mix 20% color with 80% of MIG thinner in a recipient,

 

Depositing the mixture in the holes an details,

 

You will clean the excess of painting,

 

I tak dalej i tak dalej, tekst pochodzi z opisu produktu thinnera... Przy tym Mirage to poezja, powiem wam z doświadczenia, że nawet profesjonalne biura tłumaczeń potrafią nieźle spierdolić gdyż często tłumacze nie znają branży i terminologii... Oczywiście MIG to MH to popisy pracowników tych firm. Smutne jest to że wielu ludzi uważa iż zna angielski bo pisało z niego maturę lub miało 5 na lektoracie na studiach wyższych a nie potrafi wymówić dźwięku "th" nawet nie wie co to jest, gra w "linejdźa", tankuje BP "altimejta" a "ewentualnie" to dla nich "evantually".

 

Pzdr,

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to cudo ma być w sprzedaży. Bo zapewnienia MH co do nowości można między bajki wsadzić. Jak dobrze pamiętam to M5 zapowiadali przy okazji wypuszczenia M3A3 czyli kupę lat temu. I jak się mają te zdjęcia z tym co w środku bo tu widzę na wieży ogniwa przeciw poślizgowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.