Jump to content
WojtekzIna

Kalendarz Modelarski

Recommended Posts

Z oficjalną stonką jest mały problem bo nie ma w naszym kółku nikogo biegłego w jej utworzeniu ale podać mogę tylko link do strony gminy, tam jest wszystko umieszczone. Minus bo trzeba poszukać. Na bieżąco jest wszystko na forum. Powinno wystarczyć. Przy tej okazji co polecanie na utworzenie stronki klubowej?

http://www.koszecin.pl/cms/index.php?option=com_content&view=article&id=65&Itemid=81

Ale można zrobić tak:

modelarstwoplakat.jpg

REGULAMIN KARTA

Wydaje mi się, że nie było w tym temacie wzmianki o konkursie modelarskim w Żywcu tak więc zamieszczam link i info - zerknąłem również na IPMS Świdnica tam również w kalendarzu nie ma tej imprezy. Tak więc z oficjalnej strony Klubu "Śrubka" wynika iż:

XXIV Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych "śrubka 2013" odbędzie się w dniach 12-13-14 kwietnia 2013 roku

Oficjalna strona konkursu

Wydaje mi się, że nie było w tym temacie wzmianki o konkursie modelarskim w Żywcu tak więc zamieszczam link i info - zerknąłem również na IPMS Świdnica tam również w kalendarzu nie ma tej imprezy.

Oficjalna strona konkursu

No cóż, dorzucam do kalendarza żeby nie było, że nie było.

Ale może organizatorzy zadbaliby, aby informacje te trafiały bezpośrednio do tych raptem dwóch, na dwóch końcach polski kalendarzy (Wojtkowego na ISMR’ze i mojego na Świdnicy), po to wszak są tworzone, aby każdy zainteresowany szybko znalazł informację gdzie na „łykend” z modelem można się pofatygować.

No cóż, dorzucam do kalendarza żeby nie było, że nie było.

Ale może organizatorzy zadbaliby, aby informacje te trafiały bezpośrednio do tych raptem dwóch, na dwóch końcach polski kalendarzy (Wojtkowego na ISMR’ze i mojego na Świdnicy), po to wszak są tworzone, aby każdy zainteresowany szybko znalazł informację gdzie na „łykend” z modelem można się pofatygować.

z całą pewnością masz rację Tomku - ja do organizatorów nie należę po prostu tam bywam i tyle, dlatego zamieściłem tą informację na forum z 'podpytaniem' dlaczego takiego sygnału o tej imprezie nigdzie nie ma - chyba lepiej jak więcej wiadomo niz mniej pozdrawiam i dziekuje.

Witam Wojtku. Proszę o wpisanie do kalendarza III Festiwalu Modelarskiego "Paprykarz 2013" w Szczecinie, który odbędzie się 5-6 X 2013.

Witajcie, oczywiście, że dodam. na jesień się przenieśliście, to dobrze bo chce u Was być. Oczywiście jak do Inowrocławia nie przyjedziecie to się będę mścił

Zmienił się termin, ekipa i miejsce. Od tego roku festiwal będzie się odbywał w Muzeum Techniki i Komunikacji. Bardzo nastrojowe i ciekawe miejsce. Oczywiście serdecznie zapraszamy do nas. A powodów do zemsty nie będzie, bo oczywście wybieramy się do Was.

Przepraszam że z takim opóźnieniem, ale miałem "kupę" do zrobienia.

Już umieściłem informację o zacnej, przyjaznej imprezie

logo.gif

4-6.10 Szczecin III Festiwal Modelarski "Paprykarz 2013"

Dodana została też informacja o Kruszwicy 2013 - 11-12 maja 2013 XV Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych

Znany jest już także termin imprezy w Grudziądzu

IV FESTIWAL MODELARSKI O PUCHAR DOWÓDCY CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI

Grudziądz 16-17.11.2013

Chciałbym poinformować, że odpalony został:

calendar-48x48.gif Kalendarz Modelarski 2014

Osoby zainteresowane umieszczeniem swoich imprez w kalendarzu, bardzo proszę o informację na biuro@ismr.pl

Osoby, które sobie tego nie życzą, a bez ich zgody taką informację tam znajdą proszone są o informację na biuro@ismr.pl

Osoby, które nie mają nic do powiedzenia, ale czują potrzebę pisania, proszone są o nie pisanie. ....I bez tego mam od ch...ry roboty

Było info to umieściłem, ale innym organizatorom, proponuję jednak nie liczyć na moją przenikliwość, bo sam się zadziwiam jak ona się tępi

Cóż, zrobienie imprezy to nie tylko wyznaczenie terminu, postawienie stołów i wrzucenie po jednym poście na kilka for.

Cóż, zrobienie imprezy to nie tylko wyznaczenie terminu, postawienie stołów i wrzucenie po jednym poście na kilka for.
Powiedziałbym nawet, że to najprostsze zadania wszystko inne jest znacznie trudniejsze.

Witam. Miło mi zaprosić na IV Festiwal Modelarski "Paprykarz 2014" w Szczecinie który odbędzie się w dniach 4-5.X.2014 roku. Wojtku proszę o umieszczenie naszej imprezy w kalendarzu.

Koszaliński Pluton Modelarski zaprasza tradycyjnie pod koniec maja na III Bałtycki Festiwal Modelarski.

Termin: 24-25.05.2014

Miejsce: Gimnazjum nr 11, ul. Sportowa 2 Koszalin

Wojtku, jeśli można prosić to proszę też o wpisanie do Twojego kalendarza

Wykonane i już zaczynam budować model na waszą imprezkę