Skocz do zawartości

Kalendarz Modelarski


WojtekzIna

Rekomendowane odpowiedzi

1. Zmieniony został termin III Bałtyckiego Festiwalu modelarskiego na 31.05 - 01.06.2014

2. Dodano: X Dolnośląskim Konkursie Plastikowych i Kartonowych Modeli Redukcyjnych Bogatynia 2014 - 25-26.10.1014

3. Dodano link do: II Festiwal Modelarski o Puchar "Orneckiego Smoka" 6-7.09.2014

4. Dodano: XXXIV Międzynarodowy Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych OLEŚNICA 2014 - 12-14.09.2014 (mam nadzieję, że taka jest nazwa bo organizator nie uważa za stosowne o tym poinformować)

.....

x. pomniejszono kleje powiększono nożyczki i cyfry dat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 

OK w kalendarzu poprwione - no ale "wrocławiacy" to się pewnia straaaszniee ucieszą z terminu Navigi

 

Cóż Tomku, widocznie nie każdy posiada umiejętność czytania, a termin Wrocławskiej imprezy był wrzucony przez Wojtka we wrześniu ubiegłego roku. W Kalendarzu IPMS Świdnica też był podany wcześniej. Właśnie po to tworzycie kalendarze imprez, aby sytuacji takich unikać- tak przynajmniej uważam.

Do zobaczenia we Wrocławiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dodany został:

XIV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 19-21 września 2014

 

Jest to już kultowa impreza modelarzy kartonowych, ale ja plastikowiec, bardzo dobrze się tam czułem. Po takiej imprezie człowiek zaczyna wierzyć, że ci kartonowcy to jakoś bardziej są ze sobą zgrani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz zostaje oparty o googla, zmienia się jego wygląd ale jest łatwiejszy w tworzeniu i ma ta zalete że będzie na lata w przód i wstecz.

Mnie się podoba ale jestem tez ciekaw Waszej opinii.

 

calendar-zielony-48x48.gif

 

dodane zostały:

17-19 czerwca - MAZAŃCOWICE - II Festiwal Modeli Kartonowych i Plastikowych ''Ikar 2014''

27-28 września - POZNAŃ - V Otwarte Mistrzostwa Poznania 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Dodano:

4-7.07.2014 FRANCISZKÓW - I Regionalny Konkurs Modeli Kartonowych (szkoda ze wcześniej o tym się nie dowiedziałem)

20-21.09.2014 KALISZ - VI Kaliskie Dni Modelarza i Pasjonata

25-26.10.2014 POZNAŃ - Mistrzostwa Polski Modeli Kolejowych

7-9.11.2014 ŁAMBINOWICE - XIII Konkurs Modeli Redukcyjnych o puchar Starosty Powiatu Nyskiego i Wójta Gminy Łambinowice

 

Zmodyfikowano:

6-7.09.2014 ŚWIDNICA - Świdnicki Festiwal Modelarski '14

6-7.09.2014 JAWORZNO - V Festiwal Modelarski Jaworzno

12-14.09.2014 OLEŚNICA - XXXIV Międzynarodowy Konkurs Mistrzostwa Polski Kartonowych Modeli Redukcyjnych Mistrzostwa Polski "Małego Modelarza"

13-14.09.2014 ŁASK - IV Festiwal Modeli Plastikowych

20-21.09.2014 PRZECISZÓW - XIV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów

18-19.10.2014 LUBLIN - IX Lubelskie Spotkania Modelarskie

25-26.10.2014 TORUŃ - XVI Otwarte Mistrzostwa Polski Kolekcji Modeli Redukcyjnych - Mistrzostwa Polski Plastikowych Modeli Redukcyjnych klas „P” ZG LOK

22-23.11.2014 KATOWICE - XI Konkurs Plastikowych Modeli Redukcyjnych O Puchar Przewodniczącego Rady Nadzorczej S.M. im I.J. Paderewskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.