Jump to content
WojtekzIna

Kalendarz Modelarski

Recommended Posts

1. Zmieniony został termin III Bałtyckiego Festiwalu modelarskiego na 31.05 - 01.06.2014

2. Dodano: X Dolnośląskim Konkursie Plastikowych i Kartonowych Modeli Redukcyjnych Bogatynia 2014 - 25-26.10.1014

3. Dodano link do: II Festiwal Modelarski o Puchar "Orneckiego Smoka" 6-7.09.2014

4. Dodano: XXXIV Międzynarodowy Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych OLEŚNICA 2014 - 12-14.09.2014 (mam nadzieję, że taka jest nazwa bo organizator nie uważa za stosowne o tym poinformować)

.....

x. pomniejszono kleje powiększono nożyczki i cyfry dat

OK w kalendarzu poprwione - no ale "wrocławiacy" to się pewnia straaaszniee ucieszą z terminu Navigi

Cóż Tomku, widocznie nie każdy posiada umiejętność czytania, a termin Wrocławskiej imprezy był wrzucony przez Wojtka we wrześniu ubiegłego roku. W Kalendarzu IPMS Świdnica też był podany wcześniej. Właśnie po to tworzycie kalendarze imprez, aby sytuacji takich unikać- tak przynajmniej uważam.

Do zobaczenia we Wrocławiu

Zawody w Świdniku są kiedy? W ich wątku jest 26-27 kwietnia a w kalendarzu jest zaś 17-18 maja.

w ich wątku też napisane że z uwagi na prośby uczestników przełożone

Dodany został:

XIV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 19-21 września 2014

Jest to już kultowa impreza modelarzy kartonowych, ale ja plastikowiec, bardzo dobrze się tam czułem. Po takiej imprezie człowiek zaczyna wierzyć, że ci kartonowcy to jakoś bardziej są ze sobą zgrani.

Kalendarz zostaje oparty o googla, zmienia się jego wygląd ale jest łatwiejszy w tworzeniu i ma ta zalete że będzie na lata w przód i wstecz.

Mnie się podoba ale jestem tez ciekaw Waszej opinii.

calendar-zielony-48x48.gif

dodane zostały:

17-19 czerwca - MAZAŃCOWICE - II Festiwal Modeli Kartonowych i Plastikowych ''Ikar 2014''

27-28 września - POZNAŃ - V Otwarte Mistrzostwa Poznania 2014

Piotrze o ile pamiętam to w roku ubiegłym było to samo ale mogę się mylić

Byłem na obu wiec terminy były różne. Chyba z tydzień czy dwa różnicy...

Wojtek coś jak by jesteś spóźniony, maj już bowiem od paru dni mamy.

....oooo sory, ale to już 2015 u Ciebie?

muszę zatem terminy zaklepać u siebie....

Wojtku przypomnę się z IV Bałtyckim Festiwalem Modelarskim

23-24.05.2015

Pozdrawiam

Proszę o wpisanie do kalendarza XI Konkursu w Katowicach 22-23 listopada 2014r

Edited by Guest

Jest dodane, ale bardzo proszę na biuro@ismr.pl napisać pełną nazwę imprezy, i chociaż link do informacji o niej

Dodano:

4-7.07.2014 FRANCISZKÓW - I Regionalny Konkurs Modeli Kartonowych (szkoda ze wcześniej o tym się nie dowiedziałem)

20-21.09.2014 KALISZ - VI Kaliskie Dni Modelarza i Pasjonata

25-26.10.2014 POZNAŃ - Mistrzostwa Polski Modeli Kolejowych

7-9.11.2014 ŁAMBINOWICE - XIII Konkurs Modeli Redukcyjnych o puchar Starosty Powiatu Nyskiego i Wójta Gminy Łambinowice

Zmodyfikowano:

6-7.09.2014 ŚWIDNICA - Świdnicki Festiwal Modelarski '14

6-7.09.2014 JAWORZNO - V Festiwal Modelarski Jaworzno

12-14.09.2014 OLEŚNICA - XXXIV Międzynarodowy Konkurs Mistrzostwa Polski Kartonowych Modeli Redukcyjnych Mistrzostwa Polski "Małego Modelarza"

13-14.09.2014 ŁASK - IV Festiwal Modeli Plastikowych

20-21.09.2014 PRZECISZÓW - XIV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów

18-19.10.2014 LUBLIN - IX Lubelskie Spotkania Modelarskie

25-26.10.2014 TORUŃ - XVI Otwarte Mistrzostwa Polski Kolekcji Modeli Redukcyjnych - Mistrzostwa Polski Plastikowych Modeli Redukcyjnych klas „P” ZG LOK

22-23.11.2014 KATOWICE - XI Konkurs Plastikowych Modeli Redukcyjnych O Puchar Przewodniczącego Rady Nadzorczej S.M. im I.J. Paderewskiego

A wie ktoś, czy Gdańsk w tym roku będzie? W kalendarzu go nie widzę a wypadał zwykle bodaj w listopadzie...

Pozdrawiam