Skocz do zawartości

Kalendarz Modelarski


WojtekzIna

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Witam, chciałem poinformować modelarską brać że  na znanym portalu modelarskim www.eastmodels.sk ,   który po kilku miesiącach zawieszonej działalności znów wraca do działania, pojawił się już Europejski Kalendarz  konkursów modelarskich. Ja jako przedstawiciel/ambasador Eastmodels w Polsce  przesyłam informacje co do konkursów w naszym kraju. Obecnie jest zaktualizowany kalendarz imprez modelarskich w całej Europie:

 

https://www.eastmodels.sk/clanky/1340//kalendár-modelárskych-súťaží-2023.html

 

Jeśli chcecie żeby wasze wydarzenie zostało tam dodane , lub Patronat Medialny konkursu  można pisać do mnie, ja przekazuje redaktorowi naczelnemu portalu i grupy Eastmodels - Ján Moravčík.

 

Na stronie znajdziecie również relacje , raporty z konkursów na którym przedstawiciele grupy się pojawia, nowości na rynku modelarskim.

Pozdrawiam i do zobaczenia na modelarskim szlaku.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Mnie tak zastanawia jak dotrzeć do informacji o takich mniejszych konkursach.

Obiło mi się o uszy, że jest coś w Żywcu czy też Siemianowicach Śląskich, ale informacji praktycznie żadnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Sjmport napisał:

Mnie tak zastanawia jak dotrzeć do informacji o takich mniejszych konkursach.

Obiło mi się o uszy, że jest coś w Żywcu czy też Siemianowicach Śląskich, ale informacji praktycznie żadnych.

Jak organizator nie chce rozgłosu to ciężko się dowiedzieć 😁, może wtedy robią tylko takie dla siebie lokalne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Iron Duke napisał:

Czyli  konkursy dla swoich. Tak jak w ten weekend w Bogatyni. Ogłoszenie wisi tylko na prywatnym profilu na FB organizatora. Jak znam tamtejsze realia to już komunikat końcowy mają wydrukowany i puchary przydzielone....swoim...

😎

Dość przykre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Sjmport napisał:

Mnie tak zastanawia jak dotrzeć do informacji o takich mniejszych konkursach.

Obiło mi się o uszy, że jest coś w Żywcu czy też Siemianowicach Śląskich, ale informacji praktycznie żadnych.

w żywcu była "Śrubka" umarła już niestety dawno temu ale faktycznie konkurs był klimatyczny i ciekawy ponieważ zakończył działalność chyba po 20 latach to był znany wśród modelarzy i nawet była ciekawa frekwencja 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
2 godziny temu, tombie01 napisał:

w żywcu była "Śrubka" umarła już niestety dawno temu ale faktycznie konkurs był klimatyczny i ciekawy ponieważ zakończył działalność chyba po 20 latach to był znany wśród modelarzy i nawet była ciekawa frekwencja 

W żywcu były dwa konkursy modelarskie.

Śrubka" oraz "Międzynarodowy Żywiecki Festiwal Modelarski". I szkoda że się już nie odbywają, bo to były wspaniałe konkursy.

W obydwóch brałem udział i frekwencja była naprawdę duża.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jawkers napisał:

W żywcu były dwa konkursy modelarskie.

Śrubka" oraz "Międzynarodowy Żywiecki Festiwal Modelarski". I szkoda że się już nie odbywają, bo to były wspaniałe konkursy.

W obydwóch brałem udział i frekwencja była naprawdę duża.

Ja też brałem udział w obydwu, choć bliżej mi było do Festiwalu,  który organizował min. Krzysiek Gęga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Zapraszamy wszysstkich na pierwszy piknik modelarski w Lubuskim Muzeum Wojskowym w Drzonowie !

02.05.2024 !

Kontakt w sprawie uczestnictwa z muzeum lub pod adresem :piknik.modelarski.lmw@gmail.com

Jeszcze raz zapraszamy !

ULOTKA.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy  oprócz imprez oczywistych są jakieś inne konkursy na Górnym Śląsku?

Wykluczam Bytom, Katowice czy też Tychy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.