Skocz do zawartości

Scania ... a zgadnijcie jaka ?? :)


Maverick

Rekomendowane odpowiedzi

poprosru brak mi słów na to co tu wyprawiasz, jakie wrażenie robi na mnie model na tym etapie- nie da się tego opisać, naprawdę,

nie wiem co zrobie jak ujrzę go już skończonego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziękuję serdecznie Wszystkim za tak pochlebne posty

Jest mi bardzo miło

Mam nadzieję, że jak będzie ktoś z Was miał możliwość zobaczenia mojej ślicznotki gdzieś w realu to nie zmieni zdania o niej

Dla zainteresowanych wrzucam link z podłączonymi stroboskopami i światłami przednimi. Oczywiście filmik kręcony telefonem więc sorki za jakość.

 

Jak Hvezda będzie skończona to nakręcę filmik normalną kamerą i wrzucę na neta, póki co ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko zrobione fotki telefonem więc sorki za tło ;)

po przymiarce na sucho prezentuje się tak ...

90084af560bc5820m.jpg 2daf176018356230m.jpg b10f5360cf0e97d8m.jpg

 

niestety nie będzie świateł drogowych, tylko mijania wraz z obrysami na blendzie... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko zrobione fotki telefonem więc sorki za tło ;)/

 

A co ma wspólnego "tło" z telefonem, może jednak kupisz normalny aparat foto, to "tło" będzie lepsze ??

 

Pozdr

 

p.s. jest dobrze, ale na pokazy modelu będziesz musiał jeździć jesienią i zimą aby pokazać efekty świetlne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre dobre ...

Miałem na myśli to, że na szybko pśtryknąłem fotki telefonem nie bawiąc się w rozkładanie statywu z aparatem i tworzenie jednolitego tła dla lepszej ekspozycji modelu ...

 

A oświetlenie robię dla siebie ;) Jak wcześniej wspominałem, podpinam modele pod czujkę ruchu. Jak zauważyłeś, w DD oświetlenie zaprezentowałem tylko w Będzinie, a na reszcie nie, mimo iż dołożyłem teściową ... również w pełni podświetloną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Dziś trochę podziałałem przy mojej gwiazdeczce. Oczywiście zostało trochę popierdółek do wykonania jak m.in. szersze opony, przednie fartuchy, wąsy na bok, lusterka, drzwi i ładne wykończenie wokół nich czy obrzydliwy panel świetlny na dach ... ale myślę, że ogólny zarys wyglądu modelu przedstawią poniższe fotki ...

7f5b87d3f4fa3b98m.jpg 528db88d4ea48c98m.jpg 6104bb897758b8f2m.jpg d34a6cb697fc7ea8m.jpg 1087006cf70bf9f9m.jpg 1b64e3386423df03m.jpg 5c505a3bdf1eb44fm.jpg

i coś dla zwolenników i przeciwników oświetlenia ... w opinii niektórych może to wyglądać zabawkowo, landrynkowo, cukierkowo, choinkowo, dziewczęco, wieśniacko czy discopolowo ... mnie i tak się podoba

5a5d527f68c01a5cm.jpg e2db849feb8c6a48m.jpg 269f6ef484dba2f1m.jpg 71c3cbd13cf6b015m.jpg e48c75bca6606343m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za życzenia i opinie ;)

Cóż Święta, Święta i po Świętach ... trzęsawka ręki już minęła więc mogłem się zabrać za elementy wykończeniowe mojej "laluni"

Pozostało już tylko założyć panel świetlny na dach (który się suszy po lakierowaniu) i takie tam małe popierdółki

W drodze jest już szklany garaż więc pozostało stworzyć jakąś małą dioramkę Szklany garaż to konieczność po ostatniej sytuacji z DAFikiem Sandiego.

Jestem przekonany, że moja gwiazdeczka nie wytrzymałaby testów NCAP z ręką trzyletniego KING KONGA moje serce również ...

0ae40ee076622cbdm.jpg 69ea123c0e22d7ccm.jpg eedc00316ae59822m.jpg 04e30ad1747ed92fm.jpg 6d83bb265b7c71abm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklany garaż to konieczność po ostatniej sytuacji z DAFikiem Sandiego.

Jestem przekonany, że moja gwiazdeczka nie wytrzymałaby testów NCAP z ręką trzyletniego KING KONGA

 

Oj tak, też się musze w coś zaopatrzyć, bo lusterko dalej urwane .

Scania piękna. Do zobaczenia w Bytomiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.