Skocz do zawartości

Puszczyk z Aeroplastu


jo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heh.. nie moja skala... ale szacun za inicjatywę . Jak już będę niedowidzącym tetrykiem to na pewno zakupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.. nie moja skala... ale szacun za inicjatywę . Jak już będę niedowidzącym tetrykiem to na pewno zakupię.

Moja skala to też nie jest,ale model dość interesujący -chociaż by dla tego,że jest to pierwsza Polska seryjna konstrukcja z płozami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena?

Jakie to ma znaczenie.

To jest metalowa forma a więc dostępność tego modelu jest na lata.

Wszelkie prognozowania są tylko domniemaniem.

Kiedy?

Może po Norymberdze.

Najlepiej Kontaktujcie się z firmą Aeroplast

W PKT jest pełen kontakt.

Z poważaniem

Tomasz Bilkiewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy spokojnie

 

To chyba nie jest jakaś produkcja krótkoseryjna. Za taką cenę ja sam chętnie kupię dwa, ale jak pojawią się w moim zaprzyjaźnionym sklepie. Co nie zmienia faktu, że chętnie zobaczyłbym porządnego in-boxa

 

Jak tak dalej pójdzie to następny projekt grupowy albo konkurs na naszym forum będzie dotyczył SW-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to następny projekt grupowy albo konkurs na naszym forum będzie dotyczył SW-4

 

Nie wydaje mi się ,poruszenie mniejsze jak w przypadku Mi 2 z HB a ile masz warsztatów z plemnikiem ? jeden i to mój ,zero galerii,podobnie będzie z Puszczykiem kupa krzyku kilku kupi wrzuci do szafy i tyle tego.

Ja chyba tez kupię jako pierwszy w 48ce ale najpierw inboxa i recenzję muszę zobaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz Robert.

Z resztą scenariusz zawsze jest podobny gdy wychodzi nowy model z poloników, najpierw dużo pisania i deklaracji, a potem...

Zwiększają się jedynie stany magazynowe w naszych szafach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie znaczy, że kiedyś go nie skleję ;) Fajnie jest mieć dużo rozpoczętych modeli, bo wtedy praca przy nich się nie nudzi. Jak nie masz ochoty szpachlować, to możesz się zabrać za wycinanie części. I malować można hurtowo. Wtedy modele pojawiają się wolniej, ale praca jest przyjemna. I pewnie tak samo będzie z moim Puszczykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej prawdziwy. To za starej numeracji tego egzemplarza, który został "oficjalnie" ochrzczony Puszczykiem.

0611200001.jpg

 

Obecnie ten śmigłowiec nosi numer 6601.

 

 

Edit: Zresztą w tabeli, którą zalinkowałeś jest ta informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak numer boczny 0201 ...

 

 

Pamietam go jeszcze z praktyk studenckich w Swidniku, wraz z 0202 i 0203 pierwsza z trzech maszyn przekazana do WSOSP. Akurat wtery 6 czy 7 lat temu, były na próbach zdawczo-odbiorczych, więc się na lot nie załapałem, ale miło było zobaczyć, co tak małym, jednosilnikowym smigłowcem mozna zrobić w powietrzu.

 

 

Swoją drogą - jaka cena? W tym tygodniu definitywnie podjąłem decyzję o przesiadkę na skalę 1:48, więc SW-4 bardzo mnie cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.