Skocz do zawartości

T-62 Trumpeter 1:35


DARTH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No tak, widzisz kolego malunku pędzlem się nie boje bo tylko tak maluję swoje modele. Chodzi mi o to że w filtrowaniu i nakładaniu washa moja wiedza jest czysto teoretyczna,a już chyba najbardziej martwi mnie że po sido mogą zostać jakieś nierówności czytaj ślady po pędzlu.A przyznam się że jak do tąd z tetki jestem bardzo zadowolony i nie chciałbym jej z kopać na koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci idzie ,szkoda ,że nie masz psikadełka.

Co sido to nic nie bój ja maluję pędzlem/z czystego lenistwa / i nie ma żadnych smug tylko musisz położyć kilka cienkich warstw i broń boże go nie rozcieńczaj.

Jasne żadnego rozcieńczania, zresztą on jest rzadki jak diabli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie dość że prace idą po woli to w dodatku wczoraj podczas obrubi beczek do teciaka uciachłem palucha skalpelem i skonczyło się na dwóch szwach

tak więc puki co działam jedną ręką masakra heh. Koszmarne beczki skończone, do tego udało mi się złożyć jedną stronę gąsek oto fotki

1-10.jpg

2-8.jpg

 

Dla informacji, błotniki nie są jeszcze przyklejone, koła również( nie są nawet sklejone w pary), a gąski złożone są jako dwa elementy. Chodzi o to że muszę jeszcze mieć dostęp do tych wszystkich miejsc(malowanie,brudzenie itp.) więc kadłub z wierzą, kompletne już błotniki oraz gąski składające się z dwóch części każda, połączone będą razem dopiero w końcowej fazie prac malarskich. Co do ułożenia gąsienic to może są trochę zbyt luźno ułożone ale z kilkudziesięciu fotek teciaków znalazłem jednego tylko z takimi i powiem że bardo mi się spodobało Pozdrawiam wszystkich i czekam na wasze opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam forumowiczów. Gąski poklejone i wyprofilowane błotniki trochę jeszce trzeba szlifnąć gdzieniegdzie(przód prawie dotyka gąsienic). puki co chyba wezmę się za wieżę ale dopiero jutro zaraz zabieram się na grila I pare fotek, Naprawiła się kamerka więc daję trochę zbliżeń. Wiem że to samobujstwo (czasem znajduję jakiegoś babola dopiero na fotkach ), ale może znajdziecie coś co ja przeoczyłem. Pozdrawiam i miłego wekchendu .

 

1-11.jpg

 

 

2-9.jpg

 

 

3-6.jpg

 

 

4-4.jpg

 

 

5-2.jpg

 

 

6-1.jpg

 

 

7-1.jpg

 

 

8-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym że gdzieś tam znalazłem fotkę jak gąski od góry tak się ładnie rozłożyły a w instrukcji jest tak jak na zdjęciach które pokazałeś i strasznie to sztucznie w modelu wygląda, choć tak właśnie być powinno. Postanowiłem że skrucę jedno ogniwo co zlikwiduję zwis gąski z przodu a górne części raczej tak zostawie( robiłem pruby i naprawde naciągnięte wyglądają okropnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem wziąść się za wieżę ale postanowiłem lecieć po kolei, czyli błotniki na gotowo i w takim stanie będą na malowanie oczekiwać. Sama wieża na koniec. w związku z tym nie ma odpoczynku od blacharki, a przyznam im dalej brnę tym te wszystkie pierdółki wydają się jeszcze mniejsze. Jeśli o plastik chodzi to pogiąłem trochę przody błotników i poszarpałem gumowe elementy tyłu błotników. Teraz trochę fotek, i dzięki za wszelaką pomoc.

 

1-12.jpg

 

 

2-10.jpg

 

 

3-7.jpg

 

 

4-5.jpg

 

 

5-3.jpg

 

 

6-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba by mnie krew zalała z tymi drobiazgami... jak na mój gust wygląda świetnie

Model aż krzyczy kup mi aerograf, kup mi aerograf

 

Może kiedyś haha, zobaczę najpierw co dam radę wypędzlować z tego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda go na pędzel ,kup sobie aerek na allegro za 50zł i starą sprężarkę z lodówki/złom/

A ile aero w sklepie? i co tam jeszcze trzeba spężarka, dysze? nie mam pojęcia, ja chłop od pędzla oderwany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam w castoramie widziałem kiedyś kompletny aerograf za 60zł... mam takiego i jest bdb.

Zaś co do kompresora to już w zależności czy samoróbka czy nowy ale około 250zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.