Jump to content

T-62 Trumpeter 1:35

Recommended Posts

• Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No tak, widzisz kolego malunku pędzlem się nie boje bo tylko tak maluję swoje modele. Chodzi mi o to że w filtrowaniu i nakładaniu washa moja wiedza jest czysto teoretyczna,a już chyba najbardziej martwi mnie że po sido mogą zostać jakieś nierówności czytaj ślady po pędzlu.A przyznam się że jak do tąd z tetki jestem bardzo zadowolony i nie chciałbym jej z kopać na koniec

Dobrze Ci idzie ,szkoda ,że nie masz psikadełka.

Co sido to nic nie bój ja maluję pędzlem/z czystego lenistwa / i nie ma żadnych smug tylko musisz położyć kilka cienkich warstw i broń boże go nie rozcieńczaj.

Jasne żadnego rozcieńczania, zresztą on jest rzadki jak diabli

Witam. Nie dość że prace idą po woli to w dodatku wczoraj podczas obrubi beczek do teciaka uciachłem palucha skalpelem i skonczyło się na dwóch szwach

tak więc puki co działam jedną ręką masakra heh. Koszmarne beczki skończone, do tego udało mi się złożyć jedną stronę gąsek oto fotki

1-10.jpg

2-8.jpg

Dla informacji, błotniki nie są jeszcze przyklejone, koła również( nie są nawet sklejone w pary), a gąski złożone są jako dwa elementy. Chodzi o to że muszę jeszcze mieć dostęp do tych wszystkich miejsc(malowanie,brudzenie itp.) więc kadłub z wierzą, kompletne już błotniki oraz gąski składające się z dwóch części każda, połączone będą razem dopiero w końcowej fazie prac malarskich. Co do ułożenia gąsienic to może są trochę zbyt luźno ułożone ale z kilkudziesięciu fotek teciaków znalazłem jednego tylko z takimi i powiem że bardo mi się spodobało Pozdrawiam wszystkich i czekam na wasze opinię

Pozdrawiam forumowiczów. Gąski poklejone i wyprofilowane błotniki trochę jeszce trzeba szlifnąć gdzieniegdzie(przód prawie dotyka gąsienic). puki co chyba wezmę się za wieżę ale dopiero jutro zaraz zabieram się na grila I pare fotek, Naprawiła się kamerka więc daję trochę zbliżeń. Wiem że to samobujstwo (czasem znajduję jakiegoś babola dopiero na fotkach ), ale może znajdziecie coś co ja przeoczyłem. Pozdrawiam i miłego wekchendu .

1-11.jpg

2-9.jpg

3-6.jpg

4-4.jpg

5-2.jpg

6-1.jpg

7-1.jpg

8-1.jpg

No właśnie problem w tym że gdzieś tam znalazłem fotkę jak gąski od góry tak się ładnie rozłożyły a w instrukcji jest tak jak na zdjęciach które pokazałeś i strasznie to sztucznie w modelu wygląda, choć tak właśnie być powinno. Postanowiłem że skrucę jedno ogniwo co zlikwiduję zwis gąski z przodu a górne części raczej tak zostawie( robiłem pruby i naprawde naciągnięte wyglądają okropnie)

Witam. Miałem wziąść się za wieżę ale postanowiłem lecieć po kolei, czyli błotniki na gotowo i w takim stanie będą na malowanie oczekiwać. Sama wieża na koniec. w związku z tym nie ma odpoczynku od blacharki, a przyznam im dalej brnę tym te wszystkie pierdółki wydają się jeszcze mniejsze. Jeśli o plastik chodzi to pogiąłem trochę przody błotników i poszarpałem gumowe elementy tyłu błotników. Teraz trochę fotek, i dzięki za wszelaką pomoc.

1-12.jpg

2-10.jpg

3-7.jpg

4-5.jpg

5-3.jpg

6-2.jpg

Chyba by mnie krew zalała z tymi drobiazgami... jak na mój gust wygląda świetnie

Model aż krzyczy kup mi aerograf, kup mi aerograf

Chyba by mnie krew zalała z tymi drobiazgami... jak na mój gust wygląda świetnie

Model aż krzyczy kup mi aerograf, kup mi aerograf

Może kiedyś haha, zobaczę najpierw co dam radę wypędzlować z tego modelu

Szkoda go na pędzel ,kup sobie aerek na allegro za 50zł i starą sprężarkę z lodówki/złom/

A ile aero w sklepie? i co tam jeszcze trzeba spężarka, dysze? nie mam pojęcia, ja chłop od pędzla oderwany

Pamiętam w castoramie widziałem kiedyś kompletny aerograf za 60zł... mam takiego i jest bdb.

Zaś co do kompresora to już w zależności czy samoróbka czy nowy ale około 250zł