Skocz do zawartości

T-62 Trumpeter 1:35


DARTH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W tej chwili model posidoluxowany, położone kalki,i ponownie pokryty sido. Następnie poszedł ciemny łosz z abtejlngów( kupiony gotowy akrylowy z sira hobby to poracha, Robert miałeś rację schnie tak że nic nie da się kontrolować). Następny był weathering z tych samych abteilungów. Obić i rdzy nie ma wiele gdyż model przedstawia pojazd sześcio letni który wczesniej nie brał udziału w działaniach bojowych. Na fotkach rdza i obicia są jeszcze nie dopracowane, poza tym są robione matowymi humbrolami wiec mocno zucają się w oczy. Tak więc pojazd nie będzie jakoś szczególnie ubłocony na koniec po lakierowaniu dojdzie tylko trochę kużu oraz sadzy na wylotach. Gąski jeszce nie waloryzowane więc wyglądają marnie. Co do moich wrażeń to przyznam że może to okazać się moim najlepszym, jak do tąd modelem, choć staży wyjadacze znajdą pewnie masę błędów

 

1-25.jpg

 

 

4-16.jpg

 

 

5-11.jpg

 

 

3-19.jpg

 

 

6-6.jpg

 

 

2-23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zadrapaniami jest git .

 

 

 

Robert nie jest git i nie chodzi ze by komuś dogodzić ,sam przyznasz ,ze te to chyba siekierą trzeba by było zrobić ,że by takie wyszły i to w tym miejscu.

Chodzi o to ,że by pokazac Danielowi co jest do poprawy a nie tylko wychwalac

 

 

319r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert już z nimi nic nie zrobię niestety, jak zaczne zmywać to przekombinuje i bedzie gożej. Na zywca tak właściwie niewiele je widać dlatego je powiekrzałem ( widzę niepotrzebnie) Nieraz łapie się że widzę cos dopiero na fotkach kamerka 16 Mpx. To że cały model się tak świeci jest winą świeżych jeszcze olei, do tego jest ich kilka odcieni ziemistych brązów czego już na zdjęciach nie widać

 

PS:W końcu jestem tu żeby się coś naumieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na koleiny upload. Model złożony, wstępnie przykurzony i w kwestii brudu nie będę raczej więcej dodawał. Pojazd poruszał się po ulicach pragi więc bez błota kurz na kołach i błotnikach to agama, ma imitować pyły osiadłe po przejechaniu przez gruzowisko ( żeby nie było mam foty teciaka który wpakował się w budynek, zdjęcia z tamtych zdarzeń). Muszę jeszcze na spokojnie obejżeć co by zmienić ewent. popracować nad drągiem na tył może tłuste plamy przy wlewach paliwa no i podstawka chciałem zamówić ale coś gościu kręci. W każdym razie coraz bliże końca. Dodam jeszcze że model matowany satinem z Microscale i jak dla mnie trochę za świecący ale ak przypomnę sobie sztuczny mat humbrola to wolę tak. Pozdrawiam

 

1-26.jpg

 

 

2-24.jpg

 

 

3-20.jpg

 

 

4-17.jpg

 

 

5-12.jpg

 

 

6-7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz ciekawiej, nie nakładaj na niego matu. Urozmaić trochę brudzenie.

 

Rafał to może podpowiedz coś bo mam proszki( nie takie ) ale nic do utrwalenia na stanie a półmatu nie bardzo to sę trzyma i nie chcę kużyć góry pojazdu bo tam raczej nic by się nie osadziło jeśli chodzi o kurz. Aktualnie pracuję nad podstawką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.