Skocz do zawartości

{[RELACJA]} budowy Messerschmitt BF-109 G-14 'Croatian A.F '


msegen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakiej szpachli uzywasz? Bo ten kolor wyglada jakby szczelinami z modelu wypływało masło A jeśli juz masz malowac plakatówkami to lepiej zrob kolejny model bez malowania

 

A jesli chodzi o mechanizacje to mozliwe ze producent celowo zaprojektował model w ten sposób w w miejscu lacznia lotka/klapa - skrzydlo powstałą szczelina zamiast na krawedzi spływu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he msegen zadziwia nas znowu.

O Plakatowkach juz slyszalem w poprzedniej dyskusji msegena. Teraz szpachla do drewna!

Mam nadzieje msegen, ze te zaszpachlowane dziury przejedziesz papierem sciernym, zeby calosc nieco wygladzic.

No chyba, ze zamierzasz zrobic skapotowany w bagnie wrak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do sklepu modelarskiego kup sobie pactry są dobre pod pędzel , i jakąś dobrą szpachlówkę ( był o tym temat na forum) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majek się zgadzam w całej rozciągłości.... jakbyś popatrzył na moje pierwsze modele to ręce nogi opadają.. Ale ja pozyrałem po forach poczytałem tu coś podpatrzyłem tam coś podsłuchałem wyciągnąłem wnioski i jest lepiej. A ten kolega jakby był głuchy i ślepy na wszystko co wokół niego się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, panowie, bez zlosliwosci prosze. Wiecie doskonale, ze najlepiej jest uczyc sie na wlasnych bledach. Juz chyba taka nasza, ludzka natura, ze mimo racjonalnych i logicznych rad, musimy sami wsadzic ten przyslowiowy palec w ogien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szpachla do drewna dobrze się trzyma plastiku więc narazie nie bede kupywał szpachli modelarskiej, niedługo jadę do olsztyna to tam się zaopatrze w materialy modelarskie.

 

jeśli chodzi o farby to kolega miał mi załatwić farby , a jak nic z tego nie wypali to użyje farb plakatowych lub farby akwarelowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W Olsztynie w modelarskim humbrolki i Modelmastery są po 4,50zł a Pactry po 4,70zł. Może jednak zakupisz kilka farbek, malowanie plakatówkami to taki średni pomysł. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Sklep nie posiada strony internetowej, mieści się on w domie towarowym "Jakub" na parterze. Sprzedawca jest super i zna sie na rzeczy więc jeśli nie będziesz czegoś pewien to pytaj go - napewno doradzi.

Pozdrawiam!

 

PS: Dobrą (zalecaną) praktyką na forach jest edytowanie i dopisanie informacji do ostatniego posta zamiast pisania nowego. Oczywiście nie czepiam się - tylko podpowiadam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Pactry po 4,70zł

A właśnie, że po 3,80 zł

Sprzedawca jest super i zna sie na rzeczy więc jeśli nie będziesz czegoś pewien to pytaj go - napewno doradzi.

Potwierdzam!

 

A co do modelu - no jakby nie patrzeć to każdy z nas od czegoś zaczynał, ale Artek ma rację - mimo wszystko pewne minimum chyba istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Szczytnie i też jeżdżę do sklepu w Olsztynie i jak czegoś nie wiem lub nie jestem pewien to zawsze mi pomaga..

naprawdę spoko ziom...A Pactry są po 3,80 ...

pozdrawiam Artur Radkiewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.