Skocz do zawartości

LAND WASSER SCHLEPER


tadeusz6514

Rekomendowane odpowiedzi

(Mierzu)co do twojego postu to zastanawiam się czy upadłeś na głowę czy na jaja , bo jedno i drugie ma podobny efekt - niezdrowe pieprzenie . Jeśli masz zamiar pokazać swoje umiejętności zapraszam do pokazania ich w czymś w czym ja się specjalizuje budowy modeli od podstaw i na tym skończę moje wynurzenia .Od 20 Grudnia na tym forum będzie projekt ,,Model jak z obrazka ,, zapraszam cię do pokazania swych umiejętności chyba że nie stać cię na takie poświęcenie zdjęcie oczywiście -i na podstawie tego zdjęcia model-diorama-i jeśli są żołnierze również, chyba że ci strach nie pozwala , bo mogą cie inni źle ocenić-a z tego co zrobisz będzie widać sporo -TADEUSZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, szanownych forumowiczów....

nie czytałem dokładnie całego wątku, bo większość wpisów jest raczej nudna, więc może coś ważnego mi umknęło...

Chciałem raczej poradzić coś konstruktywnego... sam praktykowałem i polecam innym. (to co w linku, a nie konstruktywne krytykowanie, choć to trochę też).

Tadeusz, może spróbujesz wypłukać model - bo sam model jest ciekawy i szkoda go. Jeśli był malowany akrylami to świetnie sprawdzi się płyn hamulcowy - DOT-3. Tutaj poradnik ->

... i spróbujesz pomalować jeszcze raz.

 

Pozdrawiam

AMS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Mierzu)co do twojego postu to zastanawiam się czy upadłeś na głowę czy na jaja , bo jedno i drugie ma podobny efekt - niezdrowe pieprzenie . Jeśli masz zamiar pokazać swoje umiejętności zapraszam do pokazania ich w czymś w czym ja się specjalizuje budowy modeli od podstaw i na tym skończę moje wynurzenia .Od 20 Grudnia na tym forum będzie projekt ,,Model jak z obrazka ,, zapraszam cię do pokazania swych umiejętności chyba że nie stać cię na takie poświęcenie zdjęcie oczywiście -i na podstawie tego zdjęcia model-diorama-i jeśli są żołnierze również, chyba że ci strach nie pozwala , bo mogą cie inni źle ocenić-a z tego co zrobisz będzie widać sporo -TADEUSZ

 

Jak Ty tak robisz remonty mieszkań, jak malujesz modele (przynajmniej tak to widać na zdjęciach) to współczuję ewentualnym odbiorcom tych remontów.

Proponuję Tobie, gdy będziesz robił "model jak z obrazka" skupić się na malowaniu i robieniu zdjęć, a jeżeli zdjęcia mają być dalej takiej jakości, to podpisuj model gdzie ma przód, a gdzie tył, coby głowa się komuś z du...ą nie pomyliła.A mój post odnosił się ogólnie do tendencji życiowej, nie do konkretnej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty tak robisz remonty mieszkań, jak malujesz modele (przynajmniej tak to widać na zdjęciach) to współczuję ewentualnym odbiorcom tych remontów.

Proponuję Tobie, gdy będziesz robił "model jak z obrazka" skupić się na malowaniu i robieniu zdjęć, a jeżeli zdjęcia mają być dalej takiej jakości, to podpisuj model gdzie ma przód, a gdzie tył, coby głowa się komuś z du...ą nie pomyliła.A mój post odnosił się ogólnie do tendencji życiowej, nie do konkretnej osoby.

 

_________________

Co do klientów nie narzekają od ponad 15 lat . Co do twoich podrygów do mojej osoby -zrób coś w mojej skali z dioramą oraz figurkami żołnierzy i samodzielnie wykonaj model od podstaw to pogadamy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadeusz się specjalizuje w budowie modeli od podstaw, ale jak na innym forum dostał listę błędów i wtop merytorycznych do tych modeli to strzelił focha jak pięciolatek. Szkoda, że ta specjalizacja daje efekt końcowy zbliżony do prac właśnie kilkulatków.

 

Tadeuszu (czy raczej TADEUSZU), nie interesuje mnie, czy budujesz sam te "modele" i z czego. Możesz je nawet lepić z chleba zagniecionego z pajęczyną. Mam to w głębokim poważaniu. Interesuje mnie efekt końcowy. A efekt końcowy jest beznadziejny. Twoje pojazdy są wykonane brzydko, pomalowane fatalnie, a figurki przypominają Jokera po kąpieli w kwasie. Więc Twoje ciągłe pisanie w koło Macieju "sam zrób od podstaw" jest argumentem na poziomie intelektualnym średnio rozgarniętego jamnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.