Skocz do zawartości

LAND WASSER SCHLEPER


tadeusz6514

Rekomendowane odpowiedzi

TADEUSZ

Wiemy, żeś TADEUSZ W każdym wpisie wykrzykujesz na koniec swoje imię. A nick na forum masz dla niepoznaki też "tadeusz"...

ABRA KADABRA! Ten temat to jakieś wykopaliska czy zombie

A może TADEUSZ to jakieś zaklęcie ! TADEUSZ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

który model?

 

Kamilu czyżby jakaś reinkarnacja Twojego słynnego "dwuliterowego" oponenta z forum PWM.....? Nemezis taka ? hmmm

A na jakim forum jesteś i chyba chodzi o Land Wasser Schleper jeśli nie zaczaiłeś pozdrawiam Abrakadabra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... za błędy przepraszam - za to się wstydzę. Jestem Polakiem i powinienem pisać poprawnie po POLSKU.

Może tak to miało być. Odpuście już sobie chłopaki. Czy nie można się być dla siebie milszym? Czy na Armoramie też tak po sobie jeżdżą, czy to tylko my Polacy tak mamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ale my byliśmy mili dla TADEUSZA do czasu. Każdą naszą uwagę krytyczną odbierał jak atak i histerycznie reagował "robię od podstaw!!!", "wy tylko o malowaniu!!!". Każdą prośbę o pisanie poprawnie po polsku z zachowaniem chociaż minimum interpunkcji olał ciepłym moczem, mając nas w głębokim poważaniu.

 

Przysłowie ludowe na dziś: kto wiatr sieje, ten zbiera burzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę trafiłem na osoby uczące j. polskiego życzę wam sukcesów na(polu)nauczania naszego narodowego języka .Będzie to moja ostatnia wypowiedź na ten temat i jeśli macie zamiar dalej prowadzić dysputy na temat j. polskiego a nie na temat modelarstwa polecam stronę internetową Pana prof. Miodka z poważaniem Tadeusz(bo tak podpisuję swoje wynurzenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę trafiłem na osoby uczące j. polskiego życzę wam sukcesów na(polu)nauczania naszego narodowego języka .Będzie to moja ostatnia wypowiedź na ten temat i jeśli macie zamiar dalej prowadzić dysputy na temat j. polskiego a nie na temat modelarstwa polecam stronę internetową Pana prof. Miodka z poważaniem Tadeusz(bo tak podpisuję swoje wynurzenia)
Kolego Tadeuszu przeczytaj sobie pkt. 7 regulaminu tego forum i będziesz wiedział o co chodzi. Na przyszłość radzę bardziej uważnie czytać regulaminy. I jestem też za tym, żeby zamknąć ten i wszystkie inne tematy tadeusza 6514 bo dyskusja w nich do niczego nie prowadzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upór i podejście Tadeusza to jedno, ale widzę że o wiele straszniejsze konsekwencje ma jednak odmowa zgięcia karku przed użytkownikami forum.

Jak zacznie na przekór Wam malować wszystkie swoje modele na pomarańczowo to i tak nic nie powinniście mu zamykać, nie widzicie sensu dalszej dyskusji, nie dyskutujcie, po co ta loża szyderców?

Tadeusz, może daj komuś ze znajomych model do pomalowania i sfotografowania, nie musisz wszystkiego umieć/robić w 100%, wtedy będzie można docenić Twój właściwy wkład pracy.

 

Kolego, ale my byliśmy mili dla TADEUSZA do czasu.

 

To jest kwintesencja tego hobby w sieci z końcówką .pl, szkoda że się nie widzicie z boku, koguciki skaczące po sobie z powodu PLASTIKOWYCH ZABAWEK.

 

Teraz mnie zlinczujcie, bo przecież nie pokazałem żadnego modelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLASTIKOWYCH ZABAWEK.
Coś mi mówi, że niektórzy mogą się za to obrazić...

 

Właśnie o to mi chodzi, zero dystansu, obraza, śmierć i pożoga. Brakuje tylko "ekip remontowych" wysyłanych pod wskazane adresy

 

Jest jeszcze taki myk że jak nowy użytkownik ma już ten model za dwadzieścia parę złotych w ręku i wchodzi tutaj, to zanim (jeśli w ogóle) dotrze do nudnych regulaminów, widzi to:

 

Jeżeli czytasz ten tekst, to znaczy, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu, a słowo MODELARSTWO nie jest Ci obce.

 

Wymieniamy się tutaj naszymi doświadczeniami, pokazujemy swoje modele, pomagamy innym w budowie oraz tworzymy niezwykłą atmosferę, która otacza wszystkich pozytywnie zakręconych.

 

Dołącz do nas, daj się ponieść swojej pasji i wyobraźni.

 

Z pozdrowieniami,

Załoga Modelwork.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wsparcie - mam sporo latek ale takiego zacietrzewienia jeszcze nie widziałem . Jestem powiedzmy (nauczycielem )ale takiego podejścia do modelarstwa nikogo bym nie uczył , bo inaczej na tym forum zostanie garstka znajomych i nikt więcej a chyba nie oto chodzi . Dla mnie to hobby i dobra zabawa a dla niektórych ciągła walka o życie .Życzę im zdrowia bo jak nie zluzują to się wykończą.Moją winą jest zacietrzewienie bo uwagi są słuszne i nie wszystkie moje modele są piękne a uwagi biorę sobie do serca i poprawiam co mogę w modelarstwie . Dziękuję za wyrozumiałość . Co do LWS będzie ciąg dalszy -poprawione malowanie i zdjęcia ,oraz następny LWS 2 TADEUSZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

A ja mam wrażenie, że żyjemy w czasach, w których faceci, nie potrafią znieść krytyki i zachowują się zniewieściale, przepraszam...metroseksualnie ( to chyba takie jest teraz modne słowo?). Brakuje jeszcze działu wsparcia psychologicznego na tym forum. Skoro coś jest spier...e to nazwijmy to po imieniu i się nie obrażajmy na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co wy chłopaki. Model jest zrobiony bardzo dokładnie. Widać staranna rękę fachowca. Kolor camo też nie jest jakiś abstrakcyjny. Według mnie to kawał świetnej roboty. Ponadto fakt ,że samemu stworzył pojazd od podstaw w takiej małej skali się liczy. Nie rozumiem jak można tak bezwzględnie wjeżdżać na kolegę z forum. Przecież nie każdy mus być mistrzem a może to robić tylko dla własnej przyjemności.

 

 

 

 

Dobra żartowałem. To wygląda jakby koza to przez siebie przepuściła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.