Jump to content

MS-1 "World of tanks [AH1N1]"

Keisyzrk
 Share

Recommended Posts

Troszke mało ostre fotki, ale podstawka wyszła bardzo fajnie, nie wiem czego od niej chcesz:) Figurki takie sobie, zwłaszcza ta w czołgu, łokieć nie naturalnie wysoko, jakby sie o cos miał oprzeć a wisi w powietrzu, a sam model całkiem przyjemny:)

bo on tam butelkę piwa wyciąga z czołgu xD

Jak znajdę trochę czasu zrobię fotki samego czołgu.

Tylko ten MP-40 mi tam nie pasuje.
robiony dla klanu Ah1n1 z gry World of tanks

Bo w grze wszystko jest możliwe model prawdopodobnie u mnie nie postoi stąd te MP, chcieli żeby model nie stał sam a ja akurat nie miałem czego tam wrzucić więc poszły pozostałości po modelach.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wybacz ale powiem tak:

Malowanie ładne

Figsy do bani

Co do modelu (to może moje zboczenie bo jestem od dłuższego czasu w realizacji tego czołgu z włąsną waloryzacją wnętrza) Parc jedynie co w miare dobrze zrobił to wymiary tego pojazdu reszta idzie do poprawy. Ty natomiast zostawiłęś ślady po łączeniach form i nie poszpachlowałeś niedolewek.

No i ten niby właz - z tego co wiem nie był on otwierany

Super jest ten model z podstawką. Ja dopiero zaczynam przygodę z modelarstwem. Chciałem zacząć od tego pojazdu, ale dzięki Bogu zacząłem od innego. Lepiej zepsuć inny ucząc się na błędach :-)

Dzięki ale tego modelu na 1 czy 9 dalej nie polecałbym.

Wybacz ale powiem tak:

Malowanie ładne

Figsy do bani

Co do modelu (to może moje zboczenie bo jestem od dłuższego czasu w realizacji tego czołgu z włąsną waloryzacją wnętrza) Parc jedynie co w miare dobrze zrobił to wymiary tego pojazdu reszta idzie do poprawy. Ty natomiast zostawiłęś ślady po łączeniach form i nie poszpachlowałeś niedolewek.

Nie ma tu nic do wybaczania dzięki takim opiniom jestem świadom aby nie zapominać o drobnostkach i nie speszyć się. Co do modelu to solidnie potrafi zjeść całą cierpliwość i rozszarpać nerwy także życzę powodzenia z twoim egzemplarzem.

Super jest ten model z podstawką. Ja dopiero zaczynam przygodę z modelarstwem. Chciałem zacząć od tego pojazdu, ale dzięki Bogu zacząłem od innego. Lepiej zepsuć inny ucząc się na błędach :-)

Dzięki ale tego modelu na 1 czy 9 dalej nie polecałbym.

Wybacz ale powiem tak:

Malowanie ładne

Figsy do bani

Nie ma tu nic do wybaczania dzięki takim opiniom jestem świadom aby nie zapominać o drobnostkach i nie speszyć się. Co do modelu to solidnie potrafi zjeść całą cierpliwość i rozszarpać nerwy także życzę powodzenia z twoim egzemplarzem.

Dlatego pauzuje z nim, już dwa inne modele zroiłem a on czeka i czeka na przenitowanie.

Tak czy siak jeśli Ci się kiedyś by zachciało go kleić jeszcze raz masz tu mój warsztat:

viewtopic.php?f=87&t=32741