Skocz do zawartości

PZL24B MIRAGE HOBBY


niemcy3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pochwalić Cię mogę tylko za to że miałeś odwagę pokazać warsztat na forum;

 

model wykonany jest tragicznie - niedopuszczalne malowanie "od ręki" masę błędów merytorycznych, ale mam nadzieję że chciałbyś wypaść lepiej z następnym warsztatem, wyszukaj jakiś prosty model bez dodatków żywicznych i fototrawionych (na to przyjdzie jeszcze czas a szkoda przepłacać) w prostym jednolitym malowaniu (bez kamuflarzu)

 

Jak już wcześniej pisałem dobrze czasem skupić się na poczytaniu informacji na forum, przestudiuj tajniki modelarstwa a następnie odszukij kilka warsztatów dobrych modelarzy (a nie brakuje ich na forum); zaproponuję ci warsztat kolegi Ipkinsa - tu masz link do PZL P7 zobacz jak po woli i mozolnie buduje się model - jak wykorzystuje się dodatki, po przeanalizowaniu tej lektury zabierz się za sklejanie - czytając wnikliwie instrukcję jak również za nim zaczniesz zgromadz wszystkie farby niezbędne do wykonania modelu

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie wyskakuj od razu z warsztatami Ipkinsa ;) Małymi kroczkami, a takim małym kroczkiem powinien być zakup tego oto modelu. 3/4 modelarzy od niego zaczynało. Jest w miarę prosty i spokojnie może służyć jako materiał do nauki. Dodatkowo dobrymi dla Ciebie modelami są stare Matchboxy lub Airfixy. Modele proste, praktycznie samoskładalne, dzięki którym nabierzesz pierwszych doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert - ten chłopak ma 13 lat (jest w wieku mojego syna) uważam że należy pokazać mu "drogę" może załapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rece i cycki opadaja

nie rozpędzaj się.

planuje zrobić do niego mini pas

i figurke.

 

soary za posta pod postem ale znajdz kontakt do reżysera "Oszukać przeznaczenie" i wyślij mu Swoje referencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 5 minut nie mogę pozbierac się że smiechu... Nie, nie o model tu chodzi a o te riposty - I like it

Co do modelu, widzialem lepsze, gorsze też ale najwazniejsz e że jego budowa sprawia Ci frajde bo o to tu chodzi. To nic że czasem wkleisz cos odwrotnie, lepszym od Ciebie też to się zdaza. Nastepny model bedzie lepszy to pewne!

P.S. Czesciowy brak polskich liter wynika z tego iż pisze z telefonu bez tychze a edytor sam wstawia co uwaza za sluszne - przepraszam purystow jezykowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 5 minut nie mogę pozbierac się że smiechu... Nie, nie o model tu chodzi a o te riposty - I like it

Co do modelu, widzialem lepsze, gorsze też ale najwazniejsz e że jego budowa sprawia Ci frajde bo o to tu chodzi. To nic że czasem wkleisz cos odwrotnie, lepszym od Ciebie też to się zdaza. Nastepny model bedzie lepszy to pewne!

P.S. Czesciowy brak polskich liter wynika z tego iż pisze z telefonu bez tychze a edytor sam wstawia co uwaza za sluszne - przepraszam purystow jezykowych.

Racja bd fajnie mi sie przy nim pracuje.

PZPR niemcy3

Ps budowales. Coś z tej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ogólnie rzezcz ujmując czy nie możesz przykleić tego plata śmigła które w jakiś nieokreslony sposób odrąbałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.