Skocz do zawartości

PZL24B MIRAGE HOBBY


niemcy3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie bardzo, w polskim malowaniu knaki i tradycyjnym oznakowaniu to jeszcze będzie fantazja, ale bułgarski polishkanki to będzie babol na całago - wybieraj zawsze mniejsze zło.
Co się kryje pod wyróżnionymi słowami? Nijak pojąć nie mogę...

To jakieś słownictwo fachowe, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieciaki dorabiają same elementy kartonowe jak coś zgubią... Sorki... Żenada... Zaczynałem mając 7lat plastikardy...(1971) I czytałem instrukcję obrazkowa... Ręce i nogi się uginają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieciaki dorabiają same elementy kartonowe jak coś zgubią... Sorki... Żenada... Zaczynałem mając 7lat plastikardy...(1971) I czytałem instrukcję obrazkowa... Ręce i nogi się uginają...

 

Włąsnie mialem napisac o swoich modelach z początku lat 80tych jak zaczynałem ale Bogdan mnie wyręczył i mam nadzieje że moderator zamknie ten temat dla dobra innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek fajnie że bawią Cie tez i moje wpisy ale czy nawet dla 13latka przeczytanie instrukcji czy zapoznanie sie z kilkoma warsztatami to taki wielki wysiłek ? w "kal of diuty" czy inne "nid for spid" ciapią 25 godzin na dobę

Robert, akurat bawia mnie wpisy "mlodziana" (momentami mam wrazenie że ten watek to ktos dla jaj robi). Napisaliscie nie raz tu jak powinno się budowac modele a kolo dalej brnie w swoje. Mloda goraca krew nie zwaza na wszelkie trudy i rady. Dajcie już spokoj, poczekajmy na galerie - ja nie mogę się doczekac zwlaszcza minipasa i figurki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę... raptem z 10 godzin byłem w pracy a tu tyle się wydarzyło... Zasiadłem do forum z grzanką w gębie i o mało się nie zakrztusiłem; byście mieli mnie na sumieniu jak nic... Ale już wiem, dlaczego oprócz lepienia tkwię radośnie na tym forum - uwielbiam Was tak jak i to miejsce:) A teraz idę zobaczyć pezetela

 

Ekhm... zobaczyłem... Noooo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieciaki dorabiają same elementy kartonowe jak coś zgubią... Sorki... Żenada... Zaczynałem mając 7lat plastikardy...(1971) I czytałem instrukcję obrazkowa... Ręce i nogi się uginają...

 

Włąsnie mialem napisac o swoich modelach z początku lat 80tych jak zaczynałem ale Bogdan mnie wyręczył i mam nadzieje że moderator zamknie ten temat dla dobra innych

 

Jeszcze nie skończyłem warsztatu chwila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jakaś popgwiazdka śpiewała, "Wszystko się może zdarzyć"..... Jeszcze młody adept sztuki modelarskiej weźmie słowa starszych do siebie i pokaże nam takiego P-24 że nam szczeny poopadają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam, dla uzupełnienia i rozszerzenia wiedzy

viewtopic.php?f=68&t=35298

Ma swój urok... Cieszy mnie, że chłopak dalej klei i maluje, robi to trochę po swojemu, ale robi ... i o to chodzi w tej zabawie. Ze 20 lat temu, przeszedłby się po osiedlu i trafił do osiedlowej modelarni, tam by go poprowadzono dalej... Teraz tylu modelarni osiedlowych już nie ma... ale jest modelwork, nawet bardziej dostępny / przystępny (?).

ModelWork => MW => Modelarnia Wirtualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt aby słuchał dobrych rad i wdrażał je w czyn to wówczas faktycznie można poczuć spełnienie edukacyjnej funkcji tego forum - ale to raczej będzie mógł nam pokazać przy okazji następnego warsztatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woit sądzę że jakby się rozejrzał to by jakąś modelarnie w swojej mieścinie trafił. Masz rację fajnie że chłopak coś robi, tylko jak mawia mój tata, więcej pokory synu ;) Chłopaka modele to istna kupa, inna sprawa że oczekuje tylko poklasku, a rad nie bierze do siebie.

 

Na forum było kilka przypadków chłopaków w okolicach tego wieku, którzy po pokazaniu takiej kupy, ostrym skrytykowaniu, potrafili następnymi modelami bardzo miło zaskakiwać. Byli też tacy których już na forum nie ma bo działali jak kolega niemcy, którzy tylko trollowali

 

Zastanawia mnie tylko jedno, kolega wykazuje straszną antypatie do niemców, ale 1/3 jego modeli to maszyny niemiecki, no i ten nick ....... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woit sądzę że jakby się rozejrzał to by jakąś modelarnie w swojej mieścinie trafił. Masz rację fajnie że chłopak coś robi, tylko jak mawia mój tata, więcej pokory synu ;) Chłopaka modele to istna kupa, inna sprawa że oczekuje tylko poklasku, a rad nie bierze do siebie.

 

Na forum było kilka przypadków chłopaków w okolicach tego wieku, którzy po pokazaniu takiej kupy, ostrym skrytykowaniu, potrafili następnymi modelami bardzo miło zaskakiwać. Byli też tacy których już na forum nie ma bo działali jak kolega niemcy, którzy tylko trollowali

 

Zastanawia mnie tylko jedno, kolega wykazuje straszną antypatie do niemców, ale 1/3 jego modeli to maszyny niemiecki, no i ten nick ....... ;)

Antypatie troche mam ,ale maszynymieli dobre.

Niemcy3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się uczepiliście chłopaka. I tu i w temacie z Tygrysem. Ekipa dorosłych vs. trzynastolatek

Zapomnieliście jak to było w tym wieku I tak się cieszyć trzeba, że w czasach kiedy szkoła ogłupia, a jakakolwiek konstruktywna rozrywka to ewenement, chłopak złapał za model i jeszcze chce udzielać się na forum. Jak na Wasz wyśrubowany level może i tragicznie mu idzie ale zaryzykuję stwierdzenie, że widziałem na tym i innych forach modele słabiej zrobione i sfotografowane. A, że wszystko chce polskie robić, uwierzcie mi, że w tym wieku trochę inaczej się myśli o świecie. Po prostu w tym wieku brak jest pewnej elokwencji w tym co się robi, a do której przywykliście. Dla mnie lepiej jak robi polskiego tygrysa niż wrzuca na kwejka obrazki urągające nam wszystkim. A niestety to drugie to jedno z popularniejszych ostatnio zajęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.