Skocz do zawartości

MiG 21 F-13 1:48 Trumpeter


Robert Ostrowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Porównałem z fotkami, na 809 z Krakowa jak i na kilku czechosłowackich i radzieckich są ciemniejsze przebarwienia na tych elementach są bardzo charakterystyczne:

 

7d6ba59af20b3b8em.jpg

 

Swoją drogą, patrząc na zawartość pudełka, myślałem, że będzie to szybki projekcik.

Twój warsztat szybko wyprowadził mnie z błędu.

Cóż, modelarstwo i "szybko" to na logikę znaczenia przeciwstawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu może to ja nie umiem sklejac dlatego tak idzie .

 

Co do innego odcienia mam jeszcze kilka fotek w MR własnie tego 1217 i tam wyraznie widac że cały "garb" jest w innym kolorze łącznie z tą blachą na na sp zanzaczoną na planie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, modelarstwo i "szybko" to na logikę znaczenia przeciwstawne.

"Pośpiech wskazany jest przy jedzeniu ze wspólnej miski i łapaniu pcheł"

A MiGuś ładnie wychodzi... Miałem gdzieś zdjęcia z 2PLM czarno-białe, i jak znajdę to podeślę Ci, Robercie na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu może to ja nie umiem sklejac dlatego tak idzie .

 

Co do innego odcienia mam jeszcze kilka fotek w MR własnie tego 1217 i tam wyraznie widac że cały "garb" jest w innym kolorze łącznie z tą blachą na na sp zaznzaczoną na planie .

 

Waść bzdury gadasz wiernie kibicuję i trzymam kciuki

Robota idzie jak złoto, a co do "garba", skoro 1217 na fotkach ma przebarwienia w innym kolorze na całości, to nie pozostaje inaczej zrobić na jego miniaturze.

 

Dołączam się też do prośby o fotki z efektów prób na "testerze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Cóż, domyślam się, że to nie koniec, niemniej wciąż jest okazja zaprezentować go nie tylko ładnie, ale i prawdziwie. Fotek jest dość sporo, żeby wiedzieć jak wygląda, to w końcu nie samolot z drugiej wojny, gdzie dobrego materiału jest relatywnie niewiele.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry przerób masz Robert ja ostatnio za co się nie złapię to katastrofa. Świetnie wygląda ten metalik, prosto na surfa go kładłeś? Będziesz to zabezpieczał jakimś lakierem przed kalkami i łoszem? Pozdro, będę kibicował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Krzychu

 

triadabor koszyczek sie plątał po "studio" dobrze sie sprawdza jako podstawka

 

Radek przerób jak to przerób przy moim czasie wolnym mógł by byc wiekszy ale ja legat jestem ,SMa kładłem na surfacer ,tak prysnę mgiełke glossa z gunze C pod kalki a finalnie dam satynę ,ale jeszcze bedę cieniował bo nie zadawala mnie efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu to i ja mam od cholery tylko ciężko coś się zebrać ale trzeba nowego aerka wypróbować. Pytam o ten lakier bo zastanawiam się czy po tych wszystkich werniksach nie zrobi się z super metalizera zwykłe sreberko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.