Skocz do zawartości

Tiger I Ausf.E / Zvezda 1/35


hypnos82

Rekomendowane odpowiedzi

Co się stało z zewnętrznymi kołami jezdnymi, na co wklejałeś piasty do otworów ??
Popsułeś koła kolego

 

Włazy przednie niestety musza tak pozostac, bo dośc solidnie siedzą

 

Z pomącą przy rozklejaniu może przyjść benzyna do zapalniczek. Pędzelkiem podlewaj miejsce łączenia elementów, czasem łatwo puszcza czasem trzeba pomóc lub podlewać więcej a jak nie da rady to zostawić w spokoju i wyciągnąć wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Koła celowo zakleiłem, bo mnie te otwory drażniły i moim zdaniem tak ciekawiej wygląda.

 

Oczywiście to jest Twoj model i możesz robić z nim co chcesz, ale nie dziw się jak dostaniesz kilka bezlitośnie ironicznych komentarzy po tej wypowiedzi to jest jednak forum modelarskie i rzecz polega na tym żeby odwzorować oryginalny wygląd pojazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, z tymi kołami faktycznie całkiem inaczej wygląda ............ Na pewno ciekawiej .. A kamuflaż jaki będzie.. Polecam japoński - akurat się nad takim męczę calkiem serio . Wygląda całkiem fajnie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to jest Twoj model i możesz robić z nim co chcesz, ale nie dziw się jak dostaniesz kilka bezlitośnie ironicznych komentarzy po tej wypowiedzi to jest jednak forum modelarskie i rzecz polega na tym żeby odwzorować oryginalny wygląd pojazdu

 

Zgadzam sie z tobą w pełni, ale tutaj nie mogłem zdzierżyć tych otworów, bo miałem wrażenie, że czegoś tam brakuje. Mam nadzieje, że mi wybaczycie ten jedyny błąd jakiego sie celowo dopuściłem ;) A zaślepione koła chyba, aż tak nie wpłyneły negatywnie na wygląd.

 

Jesli chodzi o malunek, to pierw całego prysne na czarno, a później pędzlem bede nanosił barwe. Zastanawiam sie nad standardowym szaro-stalowym, lub pustynnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Obserwując Twoje modelowanie tygryska z stajni Zviezda moge powiedziec jedno - ładnie . Starasz sie wykonać model najlepiej na ile pozwala to zestaw Zviezdy praca jest czysta dokładna (szpachlowanie szlifowanie itp. triki modelarskie) OCENA INNYCH NIE ZAWSZE JEST OBIEKTYWNA SAM MUSISZ WIEDZIEC CZY ZROBIŁES COŚ OK CZY POPSUŁEŚMUSISZ DZIAŁAJ ZGODNIE Z WŁASNYM SUMIENIEM I MATERJAŁAMI KTÓRE ZGROMADZIŁEŚ NA TEMAT DANEGO POJAZDU. Krytykować jest łatwo być wychwalanym gorzej .Pracuj tak dalej , wyciągaj wnioski tylko z INSPIRUJĄCYCH DO DALSZEJ PRACY uwag a będzie dobrze .

Na moje masz 10 pkt. na 10 . By być dobrym modelarzem potrzeba dużo doświadczenia i cierpliwości . Ja sam kleję modele broni pancernej (od 18 lat) a co dziwne uczę sie cały czas i stwierdzam że do pięt nie sięgam innym modelarzą . Pozdrawiam Artur1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się nawet ten tank , no może trochę żeś za mocno ruszył kolegom ciśnienie z tymi kołami ale przejdzie im

Maluj raczej na piaskowy i za mocno nie szalej z eksploatacją jak się nie zniechęcisz po 3 modelu to będziesz kleił bo jak na pierwszy model dość ładnie go poskładałeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę ci tak koledzy mają rację otwory filtrow powinenieś zrobić lufe ckmu też rozwiercić, to pieredoły ale naprawdę dają bardzo duzo modelowi , lufe rozwierc igła lekarską kosztuje 10 groszy , natomiast filtry od biedy zrobisz skalpelem 11 jak na 1 raz to wystarczy .

co do kół dałeś ciała na całej lini skopałes całą swoją robotę model wygląeda teraz jak chińska zabawka .

Moim zdaniem cały irok tego czolgu ucierpi z powodu tych koł ,odklej to jesli możesz .

 

co do malowania to jesli malujesz pędzlem darój sobie panzergrau , żeby wyglądal dobrze musi byc porządnie wycieniowany a tego bez aero niezrobisz , w brudzenie tez sie nie baw jesli nierobiłes tego wcześniej , sprobój washa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może trochę żeś za mocno ruszył kolegom ciśnienie z tymi kołami ale przejdzie im

 

forumisie nie zapominają

 

Tomek jak zwykle dobrze prawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłuchałem głosu forumowego i zrobiłem koła jak należy

 

Daje jedną fote, przedstawiającą barwe. Zdjecie troche z dupy, bo w rzeczywistosci lepiej widac przybrudzenia kurzem itp ;) Czekam jeszcze na trzy farbki, które zamówiłem i mysle ze w tym tygodniu skoncze Model jest w pelni malowany pedzlami.

 

dsc09486d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.