Skocz do zawartości

Sherman M4A3E8 1/35 TASCA


KAMIL90

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba kiedyś zainwestwoać w te dodatki black doga.Bardzo łądnie wygląda . Czekam na malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hejka!

Dobrze idzie.

Takie zdjęcie poglądowe na gąski na wieży

M4A3E8_zps163d7d66.jpg

Żródło S. Zaloga "Armored Victory 1945" str. 163

Już pisałem post, ale mi go gdzieś wcięło

... więc tak.

Kanister z tyłu... coś nie tak, taki lewitujący.

Przeciągnij dwie linki po skosie np. od mocowania lampy z tyłu do "ucha" po drugiej stronie czołgu.

Między workami a czołgiem masz "luzy": boki i przód.

Zazdroszczę Ci bo (jeżeli jeszcze nie pomalowałeś) do tego etapu już blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model dostał już podkład a także dorobiłem mocowania kanistrów oraz na wieży wraz z dodatkowymi pakunkami.Teraz czekam na farby do malowania które powinny być w tym tygodniu

sherman%252520089.jpg

sherman%252520094.jpg

sherman%252520102.jpg

ee.jpg

dge.jpg

erge.jpg

w34t.jpg

bypicasa2html.gifcreated by picasa2html.com

Kanister z tyłu... coś nie tak, taki lewitujący.

Przeciągnij dwie linki po skosie np. od mocowania lampy z tyłu do "ucha" po drugiej stronie czołgu.

Między workami a czołgiem masz "luzy": boki i przód.

Zazdroszczę Ci bo (jeżeli jeszcze nie pomalowałeś) do tego etapu już blisko

Co do kanistrów to były tylko założone do zdjęci a odstęp między workami a pancerzem uzupełnię masą modelarsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z narzędziami na tylnym pancerzu?

Chyba brakuje tam kilku w tym korby za pułką na pakunki z tyłu.

Co do narzędzi to ich nie zamontowałem ponieważ będzie się znajdować dodatkowe wyposażenie i by ich nie było widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten Sherman , ale jak na swoją cenę to golas w porównaniu z Dragonami z serii Premium .

Tobołeczki ładne , będą dobrze kontrastować z zielonym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kilka kolejnych zdjęci z budowy Shermana , model otrzymał dwa razy filtr sporządzony z Fresz Mud od Ak. Następnie położyłem sidoluks oraz kalkomanie, które zostały zabezpieczone warstwą sidoluksu, po czym zrobiłem biedronkę na modelu przy pomocy farb olejnych . Zacząłem również wstępnie malować oporządzenie oraz worki.Wszelkie uwagi i podpowiedzi mile widziane

sherman%252520119.jpg

sherman%252520122.jpg

sherman%252520123.jpg

sherman%252520126.jpg

sherman%252520128.jpg

sherman%252520129.jpg

sherman%252520131.jpg

sherman%252520133.jpg

bypicasa2html.gifcreated by picasa2html.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo, widać obszarpane brzegi przy wizjerach na wieżyczce dowódcy.
Masz rację. Dlatego trzeba tan model wyrzucić do kosza i zacząć od nowa. Nie ma modeli idealnych - zawsze coś się znajdzie. Zależy tylko od tego czy i jak długo komuś chce się szukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo, widać obszarpane brzegi przy wizjerach na wieżyczce dowódcy.

Co do do obszarpanych brzegów na wizjerach w wieżyce dowódcy to pozostałość po blu tacku , które zostały już usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Dlatego trzeba tan model wyrzucić do kosza i zacząć od nowa. Nie ma modeli idealnych - zawsze coś się znajdzie. Zależy tylko od tego czy i jak długo komuś chce się szukać.

 

Mnie to ryba, jeśli masz ochotę wrzucać swoje do kosza wolna wola.

Natomiast zwróciłbym uwagę na co innego, Ty wolisz słodko popierdzieć, że wszystko OK, niż wskazać elementy do poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś będę takim wyśmienitym modelarzem jak ty to na pewno zacznę, a na razie to tylko słodkie pierdzenie mi pozostało bo sam jeszcze dużo nauczyć się muszę. Ty popracuj troszkę nad kulturą wypowiedzi i będzie git.

Sorki za zaśmiecanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A gdzie przesadziłeś z tym brudem nie wiem ale jak na mój gust to jest fajnie.

W razie czego to ja pewnie przesadziłem z brudem... ale zdjęcia dopiero po świętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.