Skocz do zawartości

Palcem w nosie, czyli nazistowska dłubanka


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Trochę faktycznie mogą nie pasować. Szczerze to bym zrezygnował z obić jako takich i zastosował tylko oleje do smug. Kiosk łatwy do przemalowania. Ponadto trochę dziwnie to wygląda jak na samych kantach taki obczaskany a na bokach dziwica, no nie?

Może mógłbyś kiosk przyłożyć do modelu i cyknąć fotę wtedy z większej perspektywy może to inaczej wyglądać. Przemyśl zanim jeszce nie jest za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee zostawie je bo mesko wygladaja , na czyms sie uczyc trzeba Obczaskalem tam gdzie mogla go obczaskac zaloga, buciorami, lornetkami, powycierac lokciami, a od czego niby mialby sie poobijac na oblych powierzchnich kiosku? obije jeszcze porecze wokol dzialka i klapy wlazow lekutko i na tym szlus, nie chce z niego zrobic totalnego szrota jak to Ridzu ma w zwyczaju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No i łedering skończony. Zrobiłem fotki obu burt, tym razem prz ludzkim dziennym świetle, więc nawet coś na nich widać. Dałem też fotki kiosku na kadłubie, w całości obicia sie rozmywają i nie biją juz tak po oczach. Mimo wszystko myślę że w tej skali zrobiłem je pierwszy i ostatni raz.

 

kiosk8_zps5b50e4a2.jpg

 

kiosk9_zps4b350013.jpg

 

kiosk10_zps60f26153.jpg

 

kiosk11_zps8f173e6d.jpg

 

kiosk12_zps9a4ec86f.jpg

 

kiosk13_zps08a58654.jpg

 

zacieki4_zpsd93ab4a9.jpg

 

zacieki5_zpsc39ffb7e.jpg

 

zacieki6_zpsf6eb3fab.jpg

 

zacieki7_zps43fbc289.jpg

 

zacieki8_zpsde17d0be.jpg

 

zacieki9_zpsd86ceed0.jpg

 

kiosk14_zpsf3664a8f.jpg

 

kiosk15_zps566ac3ef.jpg

 

kiosk16_zpsc19895fb.jpg

 

Zostało działko, peryskopy, olinowanie i sznurek do rozpięcia między słupkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i łedering skończony. Zrobiłem fotki obu burt, tym razem prz ludzkim dziennym świetle, więc nawet coś na nich widać. Dałem też fotki kiosku na kadłubie, w całości obicia sie rozmywają i nie biją juz tak po oczach. Mimo wszystko myślę że w tej skali zrobiłem je pierwszy i ostatni raz

 

Zostało działko, peryskopy, olinowanie i sznurek do rozpięcia między słupkami.

A izolatory ?

 

W koncu przyszedl II B w 144;planowalem IIA w 72 ale stwierdzam calkiem powaznie ze jeden w 72 wystarczy,wspolczuje mojej polowie,odkurza go regularnie i naprawde jest ok ;a w 144 mozna pokusic sie o kolekcje ciekawsza niz 72 i zagosci ona w mojej gablocie bo jest tyle miejsca..I Wiec zakupy trwaja.

BTW. Czekam na wyniki glosowania na Irish PMS odnosnie projektu grupowego.

wojtas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izolatory podpadają pod olinowanie Swoją drogą jeśli chodzi o jakieś ich ładne fotki na dwójce to, powiem szczerze kiepsko raczej stoję, więc jeżeli posiadasz jakieś to ja bardzo chętnie przytulę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ridżu .... Łutka wygląda jak powinna i drzemie w niej MOC .

 

Co na to wszystko Pułkownik Mitrofanow? Zaszył się w TWIERDZY ?

 

Jakie są dalsze losy CIAPKA ? Wieść niesie również , że jednak Oscar Pistorius pracował dla Ochrany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ridzuuu Stosunek Pukownika jest podobny do stosunku Twoich roboli z Aziza Poki co grzecznie czeka razem z bojcami i CIapkiem. Mysle ze jego cierpliwosc predzej czy pozniej sie skonczy i wtedy rozpeta sie PIEKLO Co do O.P. to inna plotka glosi ze stracil konczyny wlasnie w piwnicach TWIERDZY, a dokladnie osobiscie nakarmil nimi CIAPKA

 

donalyah00 wiem ze czesc z nich miala te laweczki czesc nie, musze sie przeryc przez moja fototeke i znalesc jakas fotke dziobu moego kontretnego podlodka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na tej konkretne fotce nie ma, nie ma też brzeszczotu na dziobie... jeszcze. Ogólnie wychodzi na to po przeryciu się przez foty że te deszczółki dodawali później, wszystkie je mają na fotkach z M. Czarnego.

 

35_zpsbf257a93.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i byłoby, mój drugi w życiu plastikowy okręt zakończony. Mogło być lepiej, ale tragedii też nie ma. Moim skromnym zdaniem jest postęp w stosunku do poprzednika, więc chyba jeszcze będą ze mnie ludzie... się śmiali

Trzeba jeszcze pocieniować odbojnicę na rufie, ale że to olej więc trzeba najpierw odczekać aż podeschnie. Efekt końcowy będzie widoczny w galerii. Komentujcie i nie przejmujcie się niczym, jestem dorosły i cokolwiek macie do powiedzenia przyjmę na klatę

 

gatow1_zps9a257c87.jpg

 

gatow2_zpsed289bca.jpg

 

gatow3_zps63f8cf98.jpg

 

gatow4_zps3be3cbe4.jpg

 

gatow5_zpse50a589b.jpg

 

gatow6_zpsc00d0c84.jpg

 

No i moja kolekcja, nie jest tak imponująca jak Twoja Ridżu, ale popracuję nad tym

 

gatow7_zps033697e7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model swietnie zrobiny, troche "maly", ale bardzo fajnie wykonany, drobna uwaga ze ja bym ten slad wody zrobil z delikatnymi motywami zielonymi. Algi lubia przyczepiac sie do kadluba i na lini wodnej robi sie taka wstretna zielonkawo-zgnila linia. To tylko uwaga poza konkursem, tak model postawil bym u siebie na polce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.