Skocz do zawartości

Palcem w nosie, czyli nazistowska dłubanka


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo...., przynajmniej wygląda, jakby się już antybiotyków nałykał...

 

A przy okazji, to ciemniejsze przy otworkach przy górnej krawędzi pokładu jakby za bardzo rzuca się w oczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No... Ja, naturlisz, panimaju..., mówiąc językiem "zielonej wyspy"...

 

Jeżeli tylko dół został oddżumiony, to może być... Jak na tak niedoświadczonego jeszcze malarza - dmucharza... - ma się rozumieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, po wyspowemu byloby be-e-ee-e be-e-e-e be-e-e-e

Oczywiscie ze poczatkujacego i niedoswiadczonego, to dopiero moj drugi model ;)

 

Bazyl, co prawda okret to nie czolg, ale zrobie jak radzisz, bardzo podobuje mnie sie Twoj KV-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to okręt podwodny, za wiele na nim nie ma, Trzeba wiec jakos złamać monotonię, na nawodnym okręcie bym tego nie zrobił, conajwyżej zaciemniłbym łączenia, bez rozjaśniania. Ciszę sie że nie tylko mnie sie podoba ta koncepcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszem się wielce z Twojego tajnego masońskiego wsparcia

Położyłem drugi kolor bazowy, rozjaśniłem nieco górną część kadłuba i kiosku, przydymiłem spawy i miejsca które powinny byc zacienione. Kadłub juz polakierowany, kiosk jeszcze nie, dlatego postszejd bardziej rzuca sie w oczy, po lakiersze lepiej sie stopi. Trzeba jeszcze pomalowac boję ratunkową, a potem zacząć go drapać sysić i ciapać.

 

postszejd3_zps446bbb46.jpg

 

postszejd4_zps21ebdab4.jpg

 

dziob1_zpsd12a71b8.jpg

 

rufa2_zps52d8b01e.jpg

 

dziob2_zps5d7450e1.jpg

 

rufa3_zpsa5d8eff8.jpg

 

kiosk6_zpsee1d9171.jpg

 

kiosk7_zps629b5f32.jpg

 

caly1_zps4a0ebd5d.jpg

 

caly2_zpsd4a2ab80.jpg

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł maj frends

 

Skończyłem malowanie kolorów podstawowych, żeby pomalować tą zakichaną boję, musiałem obelpić całego ubota Teraz pora na syfienie obijanie rdzewiene zakamienianie itp, itd......

 

boja1_zps94081cde.jpg

 

boja2_zps385a020f.jpg

 

boja3_zpsdf724715.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo, średnio pasowała, musiałem ją troche wszpachlować w pokład.... Ogólnie jednak popieram Twoja koncepcję i detale staram się trzymać odobno do samego końca, ułatwia obróbkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zaczerniłem otwory przelewowe w butrach i pokładzie przy użyciu olejów, strzeliłem też biedronę na nawodnej części kadłuba, potem lakier na wszystko i włala:

 

biedrony9_zpsc34077f5.jpg

 

biedrony1_zps6b50e368.jpg

 

biedrony2_zpsee8ec66b.jpg

 

biedrony3_zps11da98c6.jpg

 

biedrony4_zps71f9cca4.jpg

 

biedrony5_zps7452849d.jpg

 

biedrony6_zpse2e6af53.jpg

 

biedrony7_zps094b0854.jpg

 

biedrony8_zpsaad61ad2.jpg

 

Na kalki będę musiał zapodać filtr jakiś brudnoszary, bo są zbyt białe i czyste. W ogóle kalki porażka, rozpadają się od patrzenia

 

cdn....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.