Skocz do zawartości

Tu-144, MODELSVIT 1/72


Wojciech Butrycz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

To strasznie śmierdzi, facet nie ma już w zapowiedziach dalszych wersji Su-7, a także tego co już wyszedł, a wydaje modele niesprzedawalne, bo nawet w USA kto kupi Konkordskiego za 350 USD!? Fanatyk, no to nawwet w USA jest ich niewielu, tak jak i nowobogackich Rosjan, coś tu nie rozumiem, przecież wszystkie wersje Su-7/20/17/22 sprzedawałaby się jak swieże bułeczki!

Znam prawie wszystkie większe sklepy w Polsce i Anglii , które pytają ciągle co z Su-7/BM/ BKL/ i dalej, przecież nie ma dobrych modeli Su -17/20/22 w skali 1/72? Nie mam racji? Wpisujcie apele, może ktoś się zmiłuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała pociecha, na ukraińskich stronach w przeliczeniu wychodzi ok. 1.100, ciekawe ile by wyszło za przesyłkę. Jednak mimo wszystko kupa kasy, trzeba być fanatykiem albo milionerem żeby tyle wyłożyć za model, gdyby Amodel wypuścił wtryska za 150-200 zł to chętnie bym kupił a tak to niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne to nie jest.

Może przyszedł jakiś oligarcha do Modelsvitu i powiedział, że chce model w 72 Cokordskiego i zapłacił gotówką:)

 

Model wygląda na technikę łączoną. Duża część kadłuba jest z żywicy, ale małe części wyglądają na wtrysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała pociecha, na ukraińskich stronach w przeliczeniu wychodzi ok. 1.100, ciekawe ile by wyszło za przesyłkę
Na allegro był za 999zł z przesyłką z UA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko mam nadzieję że Amodel kiedyś wypuści Konkordskiego, już nie takie rzeczy przecież robili a chętnie bym go postawił na szafie razem z Concordem od Airfixa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To strasznie śmierdzi, facet nie ma już w zapowiedziach dalszych wersji Su-7
A ja wczoraj dostałem informację z Ukrainy, że na jesieni 2013 można się spodziewać kolejnych wersji Su-7.

Pozostaje czekać i mieć nadzieję, że faktycznie będzie kontynuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Mimo wszystko mam nadzieję że Amodel kiedyś wypuści Konkordskiego, już nie takie rzeczy przecież robili a chętnie bym go postawił na szafie razem z Concordem od Airfixa...

To poszukaj tego modelu co był w sprzedaży w Składnicy Harcerskiej przy Marszałkowskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był model firmy Veb Plasticard w skali 1/100. Wszystkie pasażery robili w takiej skali. Dzisiaj ta skala poszła raczej w zapomnienie na rzecz skali 1/144.

Ja przynajmniej dwa takie za małolata zmajstrowałem. Jeśli idzie o szczegóły to raczej szału nie było ale razem z Iłem -62 , An-24 czy Tridentem pięknie się prezentował na półce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.