Skocz do zawartości

Sowiecka motorówka NKL27 AMG 1/35


bożo wpożo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale fajne brzydactwo.A co następne? Czym zaskoczysz?

 

...jak to czym ...? ...kolejnym brzydackim brzydactwem...

 

Wasze poczucie brzydoty to jeszcze pełna amtorszczyzna

 

Następny model będzie tak brzydki , że jeszcze takie obrzydliwca tu nie było

 

Przy poszukiwaniach i wyborze musiałem kierować się dwoma priorytetami :

 

- Żeby był tak brzydki i pokraczny , że nie powstydziłby się go sam Pułkownik Mitrofanow

- Żeby Barlog go jeszcze nie miał w szafie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooooooo... jeśli na tym sarkofagu żadnej figurki nie dasz to się będziesz smażył w piekle modelarskim Może być jakaś roznegliżowana Rosjanka w rozpiętym mundurze albo któraś z tego zestawu, ale z pepeszą leżącą w pobliżu:

imng.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takiej scenerii to chyba raczej jakis czarodziej z krainy OS albo i inna czardziejka z Ksiezyca by bardziej pasowala niz ona lutka

Ewentulanie mozesz walnac JELCZA z tymi laseczkami na pace, zeby potem gnac nim przez knieje Ridzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znikają , ale nie całkowicie .... Trochę za jasne zdjęcia , za jaskrawe . Ale kolorki przebijają . Następną razą tym "minusikiem" w aparacie zmniejszę coś tam

 

Teraz zostało pomalować liny i daszek na pachołkach , podmalować trap tam gdzie ma być metalowe i zaczynam łosze wszelkie , oleje , zacieki i pigmenty . Pojawił się też sam PUŁKOWNIK , ale że miał pełne ręce roboty w TWIERDZY to i głowę stracił ...

 

NKL27045_zpsb42338a3.jpg

 

NKL27052_zps905618f4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę powiedzieć, że coraz bardziej mnie się to podoba... Miałbym małą uwagę co do rdzy na polerkach. Ludzie wszelkiej maści polerki służące do mocowania za pomocą sznurków (też wszelkiej maści) pływadeł do nabrzeża używają do siadania nań. Stąd polerki z góry były bardziej wypolerowane niż z boków (z boków polerowane były przez wspomniane sznurki, wszelkiej maści ma się rozumieć). Ewentualna rdza z górnej części łajboprzytrzymacza była przenoszona na spodniaste części garderoby siadacza. I dlatego wpożo bożo proponuję, żebyś górną część polerów nieco wypolerował (nawet na lekko świecąco, ale bez przesady), a boki w dolnej części z lekka przeciągnij jakimś sznureczkiem naokoło. Wtedy będą wygladały na używane, znaczy się wiązane i siadane...

No i może na tych słupkach stojących w wodzie i na ściance nabrzeża trochę glonów by się przydało...

Wiem, że obrazek jeszcze nie skończony i pewnie w planie masz różne takietamtentego, ale piszę, żebyś czasami czegoś tam nie zapomniał...

 

Zawsze życzliwy Twoim poczynaniom takitamtentego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dziękuję za troskę

 

Tak jak pisałem , że to dopiero kolory bazowe że tak powiem . Polery będę jeszcze pigmencił rdzawymi pigmentami , dojdą jakieś liny i wtedy będzie wiadomo gdzie co i jak powycierać . Proces by wypolerować czy też zniknąć wypolerowany obszar zajmuje mniej niż wypowiedzenie słów "placek z jagodami" . Cała podstawka to też dopiero początek i tak jak napisałem , będą oleje , łosze pigmenty , zacieki itp itd . Glony czyli zielone ,szarawe białe oleje i coś tam pojawią się także , ale wtedyż kiedyż posiadać ja będę wiedzę dokąd sięgać będzie poziom wody - bo przedsięwziłem takie przedsięwzięcie , żeby kawałek wody też był . Co z tego wyniknie - to już wie tylko WIELKI WALEC CIĘCIWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj Marek, jak mialoby zalac Pulkownika, on ma do dyspozycji krazownik dwa okrety podwodne i na dokladke dwa niewykonczone torpedowce. Nawet WALEC CIECIWY mu nie podskoczy, a jakby nawet probowal, to spusci ze smyczy BORSUKA, albo rypnie garem RADIOAKTYWNEGO BIGOSU i bedzie po grzybkach

 

... spiryt.... to juz zupelnie inna historia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej , Gała przyjacielu ..... Teraz to ja powiem- bez jaj .... Nie lekceważ WALCA CIĘCIWY. To wszystko może obrócić się przeciwko Tobie- nawet jak zachowasz milczenie !!!! ATOMOWY BORSUK i POTĘŻNY PEKAES mogą co najwyżej skłębić starostę WALCOWI CIĘCIWY !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra

Ludzik - z ludzikiem wciąż walczę - w zasadzie z jego tFarzą . Nie mogę jeszcze opanować tego zagadnienia , ale pracuję nad tym . Albo za mocno robię zaciemnienia w oczodołach , albo za mocno rozjaśnię i tFarz nie ma wyrazu ani płci , ani żadnej rzeczy która jego jest . Muszę dolepić też mu pistolecik bo zapomniałem ,zapomniałem też o samarce ,którą to rzeczony ludzik przy boku nosi na pasku i efekt jest taki , że jest pasek,a samarki nie ma , bo już jej nie dam rady przykleić - trzeba to było zrobić przed przyklejeniem ręki . Mundur też trzeba jeszcze wykończyć. Generalnie ludzik nie jest tu głównym bohaterem i jak go nie opanuję to go wyrzucę po prostu i tyle .

 

Tymczasem przy podstawce ominęwszy barok rokoko lewe oko na Maroko wskoczyłem na chwilę do epoki ming i pobawiłem się olejami . Fotki zrobiłem specjalnie ciemniejsze , żeby było widać kolory , bo na tych jaskrawych nie widać . Pewnie i by było widać tylko trzeba umić ustawić aparata

 

NKL27060_zpse875a4d5.jpg

 

NKL27142_zps3a49faea.jpg

 

Czas teraz by posypać jakimi pigmentami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.