Skocz do zawartości

Sowiecka motorówka NKL27 AMG 1/35


bożo wpożo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świnienia ciąg dalszy . Została ni do zrobienia kotwica , śruba , jakieś dulki do wioseł i flagsztok . Potem jakiś delikatny półmat na całość i chcę coś zrobić z szybą , ale to jak będzie delikatnie matowa , bo na takiej śliskiej to lipa.No i przykleić wszystko cuzamen oczywiście do kupy trzeba . Celownik też się złamał na pistoleciku, to jego też trzeba odszukać i dolepić.

 

zzzkoga051_zpsc3fd9cc3.jpg

 

zzzkoga047_zps8d71a505.jpg

 

zzzkoga032_zps876e126d.jpg

 

zzzkoga025_zpsa736d126.jpg

 

zzzkoga019_zps2cfa3732.jpg

 

zzzkoga021_zpsa833a4b2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...aaa..., nie wiedział ja, że łutce flagsztok typu PRZESZKADZACZ się należy... kierowca na ciasnych wirażach niezły przekładaniec musiał uskuteczniać... (wszystko, jeżeli dziurka na flagsztok, to ta, która - jak mniemam - tuż za siedzeniem została umiejscowiona)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie, no teraz dopiero zauważył kierownicu, to pewnie rumpel za zapasówkę robiło i pewnie, w razie użytku, flagsztok usuwalny był... ale mimo wszystko sternik z familii dołgorukich musiał się rekrutować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uh ty nieszkolony, toz nic radzieckiej mysli technicznej ty nie ponial. Jak kierownicu granata wyrwala, to sie flagsztok wyciagalo, dokrENcalo do rumpla i gatow... Niby zachodnie ludzie a takie nie kumate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek Radziecki wymyślił już wszystko , co można było wymyślić

 

....teraz bierz się za holownika.

 

No jeszcze nie aż tak ... Muszę się uczyć Marku , ćwiczyć , ćwiczyć ,ćwiczyć nie spać , zwiedzać, trenować pacykowanie , a to jeszcze potrwwaaaaa i potrwa ... Poza tym , mam na półce model kolejnej ruskiej łutki , która bije na mordę wszystko pod względem pokractwa , brzydoty i dziwolągowatości . Wkrótce będzie na łamach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No jeszcze nie aż tak ... Muszę się uczyć Marku , ćwiczyć , ćwiczyć ,ćwiczyć nie spać , zwiedzać, trenować pacykowanie , a to jeszcze potrwwaaaaa i potrwa ... Poza tym , mam na półce model kolejnej ruskiej łutki , która bije na mordę wszystko pod względem pokractwa , brzydoty i dziwolągowatości . Wkrótce będzie na łamach

...i rzucą na Ciebie klątwę w bastionie czystych kominów i pokładów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i rzucą na Ciebie klątwę w bastionie czystych kominów i pokładów.

 

Łutkę umorusałem tak , że zasługuję na tą klontFe w pełni

 

Łajbę można uznać za skończoną , myślę teraz nad jakaś lepszą podstawką . Chcę też zrobić marynarza , jak wyjdzie "jakoś" to go umieszczę obok , jak nie wyjdzie to zrobię już galerię .

 

nkl007_zps06bf4682.jpg

 

nkl028_zps9ff7d2a3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i rzucą na Ciebie klątwę w bastionie czystych kominów i pokładów.

 

Łutkę umorusałem tak , że zasługuję na tą klontFe w pełni

 

..nie ma tak lekko, jak tak wybrudzisz holownika i ogłosisz że startujesz w zawodach Naviga wtedy będzie kLontfa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę Marku , że do tej pory , to spokojnie przepisy zmienią się w tejże instytucji

 

Rzucając okiem w marinie na górkach zachodnich wypatrzyłem pod wrakiem starego jachtu ramę , na której spoczywał i w tej samej chwili zapragnąłem zrobić takąż w podobie pod moją motorówkę . Ludzie radzieccy też na pewno takie budowali

 

nkl053_zps5ea04abf.jpg

 

nkl072_zps3c21c4f3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak paczę , bo śruba wcześniej szpary nie trzymała . Naklejałem je na "blachę" osobno i było git . Tylko potem odklejałem bo przerabiałem całe łoże i nakleiłem jeszcze raz "blachę" już ze śrubami i chyba nie wcelowałem

 

Jest to do poprawki bez problemu .... tak mi się wydaje przynajmniej . Nie mam tera tego pod ręką , muszę się przyjrzeć , bo może jednak będzie nad albo pod na żywo .

 

Musiałeś się przy.... czepić , nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nu, tiepier wsio w pariadkie... A czepiłem się z dwóch powodów. Po pierwsze, lubię porządek. Po drugie, chciałem Cię uchronić przed drugim i kolejnymi takimi upierdliwcami, jak ja. Nikt się już nie doczepi do nicnietrzymających "nitów" Ponieważ cel został osiągnięty, mogę powiedzieć - owszem, jestem - do kroćset - ZADOWOLONY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie

 

do kroćset - ZADOWOLONY!!!

 

Miałeś szczęście - wspólnie i w porozumieniu CIAPEK z WIELKIM TWAROGIEM przedsięwzięli plan zakwalifikowania Ciebie do skarcenia sznurem od prodiża

 

Zacząłem łutce robić sarkofag :

 

NKL27015_zps4c775dd4.jpg

 

NKL27020_zpsc459055c.jpg

 

NKL27027_zpsf700aebf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.