Skocz do zawartości

Warsztat Tygrysów 1:35


Seb

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Seb napisał:

A zmusiłem się i dokończę dziada.

No i słuszna decyzja. Przeglądnąłem wczesne pojazdy w 503 BCC i popatrz efekty tego - 1150513234_meser262@1111Tygrysyz503.thumb.jpg.f94bafe11d28c7dc15fb7506ce9b58f2.jpg

 

Do tych czterech pojazdów  należy doliczyć więcej takowych z tej jednostki - znalazłem ich dużo więcej. Jest to lewa strona. Z prawej w większości nie było takich detali. Jednak na innych fotkach z innych jednostek też z prawej są takie detale natomiast z lewej jest w większości ok. W Afryce takowych "kwiatków" nie znalazłem.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, meser262 napisał:

No i słuszna decyzja. Przeglądnąłem wczesne pojazdy w 503 BCC i popatrz efekty tego - 1150513234_meser262@1111Tygrysyz503.thumb.jpg.f94bafe11d28c7dc15fb7506ce9b58f2.jpg

 

Do tych czterech pojazdów  należy doliczyć więcej takowych z tej jednostki - znalazłem ich dużo więcej. Jest to lewa strona. Z prawej w większości nie było takich detali. Jednak na innych fotkach z innych jednostek też z prawej są takie detale natomiast z lewej jest w większości ok. W Afryce takowych "kwiatków" nie znalazłem.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

Widzę że i za długie były😉

No mój "112" miał równo, ale już trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Rozgrzebałem kolejnego Tygrysa i tu taka niespodzianka:

 

_DSC6462.thumb.JPG.9f37bb18c0cb9fff4304f3f4f1d79812.JPG

 

Jeszcze tak zwichrowanej górnej płyty nie miałem i teraz kombinuję jak się za to zabrać.

Do głowy przychodzi mi namoczenie we wrzątku i przyciśnięcie czymś na płask.

Tylko czy wrzątek nie będzie zbyt inwazyjny?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Seb napisał:

Jeszcze tak zwichrowanej górnej płyty nie miałem i teraz kombinuję jak się za to zabrać.

Do głowy przychodzi mi namoczenie we wrzątku i przyciśnięcie czymś na płask.

Tylko czy wrzątek nie będzie zbyt inwazyjny?

 

A jeśli sprężyście zgina się do właściwego kształtu, to może po prostu przy klejeniu kadłuba dokleić płytę cyjanoakrylem, który szybko zwiąże, utrwali we właściwym kształcie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Mr_X napisał:

 

A jeśli sprężyście zgina się do właściwego kształtu, to może po prostu przy klejeniu kadłuba dokleić płytę cyjanoakrylem, który szybko zwiąże, utrwali we właściwym kształcie i tyle.

Tak zrobiłem, ale najpierw wstępnie we wrzątku wymoczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.