Skocz do zawartości

Su-27 Academy/Eduard


Apache

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po długiej przerwie od modelu spowodowanej przeprowadzką ( a potem jakoś nie miałem ochoty na sklejanie) zaczynam dalej kleić suke.

Dużo się nie zmienilo, przedewszstkim zrobiłem jakie takie okamblowanie we wnękach podwozia i pomalowałem, jeszcze nie skończyłem malowania, musze popracować nad szczegółami.

Oprócz tego to babrałem się troche z podszpachlowaniem modelu w niektórych miejscach i podszlifowaniem.

Oprócz tego to coś spróbowałem poprawić w osłonie zegarów bo ta z blaszki za dobra nie jest, wypełniłem środek szpachlą żeby potrzymać podczas szlifowania strony zewnętrznej, która podszpachlowałem i pomalowałem.

Teraz to ciutke lepiej wyglada niż z samej blachy.

Na razie tylko 2 zdjecia bo dużo się nie zmieniło.

 

Wrzucam link, bo zmieniłem serwis do hostingu zdjęć i jeszcze nie wiem jak wrzucić bezpośrednio zdjęcia.

http://s1289.photobucket.com/user/apache640/library/?sort=3&page=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak najlepiej przyciemnić przednią szybę kokpitu.

Próbowałem na rożnych szklanych elelntach typu wypraski i transparenty żółty humbrol nie daje tego efektu, znowu pomarańczowy jest za ciemny.Słyszałem gdzieś o jakimś sposobie z herbatą czy coś takiego.

Pytam bo chce prysnąć tą szybę od środka i przykleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zmieniłem lekko kolor wiatrochronu poprzez zaparzenie herbaty w sidoluxie i prysnieicie taka transparętną warstwą kilka razy.

Wyszło całkiem ładnie, tylko jest inny problem.

Eduardowska ochrona zegarów jest troche szersza od zestawowej, ja oczywiście ściołem ile się dało przed zamontowaniem szyby, ale budze się dzisiaj rano i na szybie jest pęknięcie :/

 

e7ca89b3ad77998f.jpg 1b4ca2e57c118a93.jpg 908e450712e7583a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kot, tylko pownieważ oslona zegarów jest większa to szyba była odrobinę na wcisk rozszerzona, nie dużo bo nie dużo ale była.

Przez noc jak tak sobie była rozszerzona to pękła.

Takie coś żeby szyba po wklejeniu kilka godzin pękła to mi się nigdy nei zdazyło.

Owszem kiedyś jakąś uszkodziłem rećznie, ale żeby tak to nigdy.

A znowu to w eduardzie całe zegary są wieksze, więc zestawowa osłona zegarów była w ogóle inna a jak bym jeszcze więcej tą podcioł to by też nie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha dlatego widzisz,blaszki się nadają ... Lepiej było zainwestować w żywicę. Powiem szczerze, że mogłeś zostawić tą zestawową, ładniej wyglądała, a tak to jest taki "kloc". Teraz nic nie pozostaje jak tłoczyć. Ja miałem ten sam problem i musiałem podołać tłoczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha dlatego widzisz,blaszki się nadają ... Lepiej było zainwestować w żywicę. Powiem szczerze, że mogłeś zostawić tą zestawową, ładniej wyglądała, a tak to jest taki "kloc". Teraz nic nie pozostaje jak tłoczyć. Ja miałem ten sam problem i musiałem podołać tłoczeniu.

 

Teraz masz wybór. Kupujesz gdzieś na aukcji nowy model i bierzesz z niego oszklenie

lub kupujesz tłoczonkę.

lub sam sobie taką robisz.

 

Ja bym się starał o wybór pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.