Jump to content

M3 Grant 1:35 Academy

Recommended Posts

• Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wielkie dzięki za odpowiedź, chyba sobie skleję jakąś wersję, bo od dawna za mną chodzi.

A teraz proszę o wyrozumiałość, bo to pierwszy wash we wnętrzu jakiegokolwiek pojazdu, moim zdaniem wyszedł mi okropnie, ale się uczę. Jeszcze muszę poprawić kilka szczegółów i tym bardziej brudzenie.

f0iq.jpg

Troszkę słabo ten wash wygląda. Jak możesz to go powycieraj bo teraz to przypomina plamy. Wash generalnie powinien znajdować się w zakamarkach au ciebi ejest jakby odwrotny efekt.

Dodatkowo gaśnice powinny być w kolorze czerwonym a generator (nie pamietam czy dobrze to nazawałem) w kolorze czarnym.

I ostatnie zdjęcie, mianowicie chodzi o miejsce, gdzie będzie działo. Ma być równo z tym zaokrągloną wnęką? [/img]
Tak, a ukos przedniego pancerza ma się delikatnie chować pod listwą łączeniową z przodu.

Podkład położony, tyle, że mam problem z farbą, dokładnie z "piaskowym", chcę wykonać to malowanie

mqr1.jpg

A kolor wychodzi taki

x00v.jpg

Podkład

iqui.jpg

Kolor bazowy

ckyr.jpg

Troszkę warsztat zaniedbałem, ale jednak złożyłem wszystko do siebie i wyszło tak:

gohw.jpg

Jeszcze troszkę szlifowania i podkład.

Jakubie- razi Szpara!!! pomiędzy zewnętrznym kątownikiem a stropem wieży...

Z ciekawością obserwuję!

Pozdrawiam!

Większość została poprawiona, przeszlifować w paru miejscach i myślę, że będzie ok.

1rmd.jpg

t189.jpg

hkrr.jpg

tu7j.jpg

6ruq.jpg

ikn5.jpg

PS. I coś w skali 1:1. Nowe oponki, zamówione już 37 cale

8yw4.jpg

PS. I coś w skali 1:1. Nowe oponki, zamówione już 37 cale

To się dodatkowo nakręcisz przy zawracaniu ;-)

Znajomy ma 35, ale niedługo nam przyślą właśnie 37, mają 92cm wysokości i około 47cm szerokości.

Witam po tygodniowej przerwie. Wózki pomalowane, kolor w rzeczywistości jest lepszy niż ten na zdjęciu, niestety nie mogę zrobić porządnych zdjęć.

2jul.jpg

m3dm.jpg

f642.jpg