Skocz do zawartości

M3 Grant 1:35 Academy


jakub97

Rekomendowane odpowiedzi

Olej te mosakowanie Jakub. W tym przypadku lepiej jest pomalowac bandaże potem. Robisz to dość rzadką farbą i przy dotknięciu ona sama ładnie opływa obręcz na łączeniu koła z gumą. Teraz i tak jak zdejmiesz taśmę to będziesz miał przypruszone bo maskowanie nie jest idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobry wieczór. Po próbie poprawy wózków trochę się polepszyło. Dzięki za podsunięcie pomysłu Krzysiek, z tym matem. Muszę jeszcze jakoś jednak wyrównać ten mat z żółtym, bo troszkę mi zalało kilka kół.

59wf.jpg

ztyg.jpg

ert0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wózki poprawione, ale zapomniałem cyknąć zdjęcia i zacząłem maskowanie. Coś mi się nie widzi ten kolorek, ale może po łoszu i macie zmieni się kolorystyka.

bnum.jpg

w1wy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku, że muszę go pomalować od nowa. Kupię tym razem humbrol-e i pomaluję tymi kolorami, jakie są w instrukcji, bo już mnie wykańcza to mieszanie przeróżnych odcieni itp. Gdybym miał przelicznik farb to może jeszcze bym tam używał pactr, ale ich używam najczęściej przy ruskich. Nie wiem dlaczego, ale ostatnio tak mam, że jakiś model z danej firmy to i firma farb inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie Tamiya do malowania aero ale tylko z oryginalnym rozpuszczalnikiem. Dla mnie rewelacja. Pod aero próbowałam Vallejo, Life colour ale z nieco gorszymi efektami. Vallejo zapychał mi aero ale odkąd mam ich oryginalny rozpuszczalnik jest troszkę lepiej. Life colour wodne - super paleta kolorów, ale kiepskie krycie i czasami grudki. Trzeba przecedzić.

Generalnie każdy ma swoje ulubione i ich się trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podejrzana - przynajmniej u mnie. Pierwsze podejście - taśma tamiya zalała, przepuściła. Drugie - aerograf się przytkał - powietrza nie podawał i próbowałem to usprawnić metodą McGivera, czyli kombinacjami. Aero już dmucha, ale po całkowitym rozkręceniu na części pierwsze i przeczyszczeniu, trzeba było nie kombinować - taki z tego morał. Kamo i tak nie będę już kładł nim, co najwyżej kolor bazowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z powrotem. Przez ten tydzień nic praktycznie nie zrobiłem, ciągle siedziałem w warsztacie albo na off-roudzie. Ale wróciłem i poprawiłem wszystkie nieciągłości. Byłem również w sklepie i doszedłem do wniosku ze sprzedawcą, że lepiej kupić pactrę, bo humbrol dał złe przeliczenia farb i jak miała być farbka zielona, to była złota . Zatem kupiłem pactrę i jakoś niedługo zacznę pracę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.