Skocz do zawartości

Okrętowe nowości i zapowiedzi modelarskie


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
W dniu 9.05.2024 o 18:41, LuisNazarioDeLama napisał:

Ten akagi serio będzie w 1/200? Kto jest wydawcą?

W jednym z komentarzy Randall potwierdza, że to będzie 1/200 więc trzeba czekać. Na ten moment nie ma nigdzie żadnych informacji odnośnie  modelu oprócz Boxartu.

Edytowane przez Mirek-M128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2024 o 14:16, Yamamoto napisał:

Ktoś kupi wszystkie trzy?? ” Border, Veryfire, Joyyard :woot: I  zrobi nam  porównanie :pokoj:

Ja kupię wszystkie 4 (bo Tamiya-ję już mam)  i na złość nie zrobię porównania  XD 🤣

A na poważnie to zakupiłem elementy 3D do Yamato i innych IJN  z firm Blue Fatty Model i   Bunker Studio  i  jestem pod wrażeniem.

Poziom szczegółów wymiata. Pod światło trzeba patrzeć by drobne linki zobaczyć. Drogie w ....  ale kiedyś/niedługo blaszki będą zbędne.  Yamato VeryFire będzie miał sporo elementów 3D to porównam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, slamacek napisał:

Cały czas zastanawiałem  nad jakością tych wydruków. I już wiem 🍻

dzięki tcl74

Również swędziała mnie ręka i chyba położę łapę na Bunker Studio. tcl74 jest wiele części modelu yamato wyżej wiemienionej firmy które kupiłeś? . Komin, wieże  działowe,mostek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem co się dało, Wysepkę do Akagi też.  Polecam raczej Blue Fatty Model    bo są sporo tańsi a to jest dokładnie to samo co Bunker - przypuszczam że to ten sam projekt tylko dwie marki na różne rynki.   

Blue Fatty Model nie ma wszystkiego co ma Bunker Studio i wtedy nie ma wyboru.

Hobbyeasy polecam bo najtaniej.

Spróbuje zrobić zdjęcia ale nie wiem czy lepiej mi wyjdą niż producentowi , wszystko czarne i słabo widać.

 

Teraz będzie wysyp 3D - pojawiły się na Hobbyeasy zestawy łodzi i szalup ratunkowych do okrętów japońskich, zarówno zestawy do konkretnych okrętów jak i pojedyncze. Firma Rainbow - bardzo droga i czekam na Blue Fatty może też wyda.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tcl74 napisał:

Kupiłem co się dało, Wysepkę do Akagi też.  Polecam raczej Blue Fatty Model    bo są sporo tańsi a to jest dokładnie to samo co Bunker - przypuszczam że to ten sam projekt tylko dwie marki na różne rynki.   

Blue Fatty Model nie ma wszystkiego co ma Bunker Studio i wtedy nie ma wyboru.

Hobbyeasy polecam bo najtaniej.

Spróbuje zrobić zdjęcia ale nie wiem czy lepiej mi wyjdą niż producentowi , wszystko czarne i słabo widać.

 

Teraz będzie wysyp 3D - pojawiły się na Hobbyeasy zestawy łodzi i szalup ratunkowych do okrętów japońskich, zarówno zestawy do konkretnych okrętów jak i pojedyncze. Firma Rainbow - bardzo droga i czekam na Blue Fatty może też wyda.

tcl74  dziękuję przyjacielu za wyczerpujące informacje.Naprawde bardzo mi pomogłeś. Z mojej strony kciuk w górę 👍🏻 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tcl74 napisał:

Teraz będzie wysyp 3D - pojawiły się na Hobbyeasy zestawy łodzi i szalup ratunkowych do okrętów japońskich, zarówno zestawy do konkretnych okrętów jak i pojedyncze. Firma Rainbow - bardzo droga i czekam na Blue Fatty może też wyda.

Podbiję temat łodzi bo będą też druki w skali 1/35

20240510_155300.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LuisNazarioDeLama napisał:

Podbiję temat łodzi bo będą też druki w skali 1/35

20240510_155300.jpg

Fajnie , to będzie sobie można złożyć Yamato w 1/35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.