Skocz do zawartości

Leopard 2 A6M CAN -Perfect Scale Modelbau, Bronco, Eduard


madeira

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

 

Merkava w zasadzie skończona, więc rozgrzebuję kolejny model. Jako, że znów jest to waga ciężka, więc:

 

"LET'S GET READY TO RUMBLE"

 

 

A plan jest taki:

 

Emt_93RDnWI7BmdQtm5zWssUOYojRFBT6ckqQPs-dv8=w958-h636-no

 

341232-alexfas01.jpg

 

Główna składową modelu jest żywiczna konwersja niemieckiego producenta:

 

8635-deckel.jpg

 

do tego gąsienice Bronco:

 

ab3528%20leopard%202.jpg

 

i blachy Eduarda:

-slat armour 36019

-zestaw podstawowy 36182.

 

Mimo, że konwersja dedykowana jest do zestawu Hoby Bossa, ja zamierzam pożenić ją z wanną Tamiyi. Detal tylnej płyty i układu jezdnego jest zdecydowanie lepszy. Poza tym układ jezdny HB zawiera błąd. Ale o tym jak pojawią się zdjęcia, czyli jakoś na dniach, bo budowę już rozpocząłem.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jakość żywicy tego zestawu Perfect Scale? Ja swego czasu nabyłem zestaw do Leo 2A4 i po otwarciu pudelka się załamałem... Jak na razie najgorsza żywica z jaką się zetknąłem. No ale może miałem pecha. 1/4 części wymieniałem u producenta na nową ale ostatecznie i tak dałem sobie z nią spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Klepas, więc dłub i maluj Leo, bo świetnie wygląda.

Gorlock -ja mam odmienne zdanie. Póki co góra kadłuba pracowało się super! Jest w miarę dobrze dopasowany, żywica jest o wiele lepsza w obróbce niż legend -nie kruszy się tak, jest jakby miększa. Owszem muszę w jednym miejscu uzupełnić ubytek (na prawej burcie), ale poza tym jest naprawdę dobrze.

Zrobię zdjęcia na dniach, to zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorlock -ja mam odmienne zdanie.

 

Dzięki za info. Znaczy trafiłem po prostu na kiepską partię. U mnie była niezliczona ilość bąbli, części zniekształcone, tak jakby im się formy rozjechały, a poza tym gro drobniejszych detali niemiłosiernie połamana ale to już bardziej wina poczty chyba, choć sposób pakowania przez producenta też się do tego przyczynił. Ale skoro u Ciebie jest wszystko ok to pewnie jeszcze się skuszę na coś spod szyldu Perfect Scale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za doping!! Zmontowałem wczoraj zawieszenie (jest ruchome) i zacząłem przymiarki do połączenia góry kadłuba z dołem. Powiem tak -szału nie ma, ale jakoś dam radę. Niby zestaw dedykowany jest do modelu Hobby Bossa, a mnie się wydaje, że z Tamiyą bardziej pasuje. Jak dobrze pójdzie, to jutro wstawię pierwsz zdjęcia, i będzie wiadomo o czym mowa.

 

Gorlock -jak pisałem, u mnie jakość jest dobra. Z tego co rozmawiałem z jeszcze jedna osobą, która robi podobna konfigurację Leo jak, to u niego też zestaw PSM był ok. Chyba faktycznie dostałeś felerny zestaw. Dziwne jest tylko to, że ktoś to spakował do pudełka i wysłał. Przecież musiało być widać, że coś jest nie halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Pożeniłem kadłub. Trochę przygód było, nie powiem. Ale w sumie wyszło ok. Zamieszczam kilka zdjęć -czysto poglądowo. Koła i gąsienice póki co jeszcze nie doczekały się "charakteryzacji". ;)

Enjoy!

 

DSC_1236.JPG

 

DSC_1245.JPG

 

DSC_1240.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.