Jump to content
Reflect

Polska grupa modelarska w UK

Recommended Posts

No to moze w tym roku bedzie nas wiecej.

A ja już będę w piątek ustawiać dla niektórych z was stoły. Pewno z Greif trafię się gdzieś z rańca, ale w okolicach 12 w sobotę przy stole Mastera będę się bujać.

No ja jak to ja :P będę tu i tam, w tym roku remanent sporo do opylenia wystawiam może się ktoś skusi na małe co nie co

Wyslij mi liste moze cos od ciebie wezme

Ciekawe czy Krzysiu (meser262) zaszczyci nas swoja obecnoscia

Krzysiek wybieram się wybieram - lecz dotychczas tak było że - "zawsze jest coś ważniejszego".

Tak tak - wiem - co może być ważniejszego od modelarstwa?

Jak widać "spoko" coś się znajdzie - NIESTETY.

Więc może tym razem ? No nie zapeszać!

Pozdrawiam

Krzysztof

Meser jak nie masz transportu to zara cos zorganizujemy.

no proszę,@meser to na jakieś pifko musowo idziem

Tylko nie beze mnie.

Ej Krzychu a co ty taki na nie? To chyba przez ta wodke z zeszlego roku

Nie no ja właśnie piszę żeby się beze mnie nie ważyli wybrać. Pójdziemy ekipą.

Mam pytanko czy jest jakikolwiek problem z parkowaniem samochodu przed targami w Telford? Może trzeba wykupić wcześniej miejsce ? Albo przyjechać wcześniej ? Proszę o informacje bo nie wiem o której rano w sobotę wyjechać z hotelu.

Na ogół nie ma miejsca, najlepiej na przeciwko parking piętrowy a jak nie za daleko to taryfa. Pod hala zawsze klopot ewentualnie jak wczesnie sie wybierasz to pod lodowiskiem, pod górę zaraz za światłami przed hala w prawo.

Dzięki. To chyba jednak taryfa bo nie bardzo mi się chce iść około godziny z hotelu do hali

Czy z Birmingham wybiera sie ktos jeszcze? Mozna zawsze zabrac sie na jedno auto

Dla chętnych zabieram ze sobą kilka moich okazów jakie uzbierałem od jakiegoś czasu, są to modele o których kiedyś można było tylko pomażyć a mnie udało się od jakiegoś czasu nabyć kilka ciekawych "wynalazków". Z takich ciekawostek np Camel Revell`a wydanie z 1963r (oryginalne pudełko i ramki w foli) oraz kilka innych ;)

Do zobaczenia

Do soboty Tomek, daj znać jak będziesz już na hali. Tylko dzwoń do bólu, aż odbiorę.

Telford, raj modelarski. W tym roku zabrakło takich sprzedawców jak Friulmodel czy Def Model. Ale trudno, nie zawsze świeci słońce. Trochę się zakupów nazbierało, ale w zasadzie to koniec. Jutro tylko zwiedzanie.

Dragon 6624

1020878-21503-84-pristine.jpg

Dragon 6620

205312-12290-72-pristine.jpg

Bronco 35092

134362-10244-pristine.jpg

Tamiya 35154

132586-10911-pristine.jpg

Thunder Model 35200

1029847-10244-20-pristine.jpg

I coś do niego na pakę.

Tamiya 35300

424093-11890-61-pristine.jpg

Airfix A08017962374-16559-47-1440.jpg

Tamiya 61046

106391-10911-pristine.jpg

Tamiya 61070

120383-10911-pristine.jpg

Trumpeter 05311

153709-11575-pristine.jpg

A do niego zestaw luf artylerii głównej i średniej, super wykonane Boforsy (żywica, blaszki i lufy) oraz Oerlikony (full metal) - wszystko od Master Model.

Do tego wszystkiego trochę żywicy Live Resin, kalek i innych drobnych pierdółek.

Przy okazji spotkanie z kilkoma znajomymi i parę ciekawych atrakcji. I generalnie imprezę zaliczam do udanych.

Ja jestem również zadowolony... zarówno z samej imprezy jak również z poznania kilku nowych znajomych

Doszło mi 11 nowych modeli oraz parę narzędziowych pierdółek

Jedno co było nie fajne to droga powrotna jechałem ponad 6 godzin zamiast 3 z kawałkiem

Kolejna pozytywna impreza, szkoda ze w tym roku mniej ludzi

Szanowni!

Jest taka sytuacja: za kilka miesięcy najprawdopodobniej wyprowadzę się z Wyspy na całkiem inny Kontynent. W związku z czym, z głębokim żalem, jestem zmuszony upłynnić moją kolekcję pudełek (oczywiście z zawartością). Zebrało się tego ponad 30 sztuk nieruszonych, kilka kolejnych ledwie dotkniętych i kilka w różnych stopniach zaawansowania (ulubieńców zabieram ze sobą). Wszystkiego po trochu; pojazdy, letadła i łódki. Do tego całkiem niezła przygarść przeróżnych dodatków.

Szczegółową listę mogę zamieścić w tygodniu, bo do wtorku jestem okrutnie zarobiony. Oczywiście , jeśli będą zainteresowani

Z warsztatu też będzie sporo do opchnięcia, przede wszystkim kompresor. Polecam również zaginarkę made by Grzesiek W. (największy model - prawie nieużywana). Mojego Infinity raczej nie sprzedam, no chyba, że ktoś zaproponuje rozsądną cenę. Nie ukrywam, że liczy się dla mnie każdy ekstra grosz.

Aha, mam też kilka ciekawych (oraz kilkadziesiąt nieciekawych :p) książek, na przykład:

14708623432757157.jpg_1.jpg

Strasznie grubaśna, stan jak nówka. Osobiście przytachałem z Polski, zajęła mi z 1/3 walizki kabinowej. Naprawdę będę płakał, jak będę sprzedawał

Zainteresowanych proszę o krótki sygnał. Czuwaj!