Skocz do zawartości

Iveco Magirus DLK 23-12 (Italeri 1:24) ver. Kędzierzyn-Koźle


Marak

Rekomendowane odpowiedzi

Drabina jest na stałe. Linki nie pozwalają na złożenie. Trzeba by robić obrotowe bloczki, albo nie kleić linek z jednej strony.

Dlatego poszedłem na uproszczenie i zrobiłem na stałe.

A tak w ogóle to dałem plamy, bo szukałem wszędzi zdjęć rozłożonej drabiny bo nie wiedziałem jak zrobić linki. Wczoraj sobie przypomniałem, że mam pełno takich zdjęć jak 5 lat temu kot u sąsiadów wszedł na drzewo i strażacy przyjechali go sciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat obserwowałem od początku, stopień przeróbek i wkład pracy powala. Washa na ryflowaną blachę dałbym, bo za płaska.

Gratuluję udanego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Washa na ryflowaną blachę dałbym, bo za płaska...

Masz rację. W końcówce już mnie trochę zmęczył ten model i zapomniałem.

Teraz mam tydzień zajęty. Potem zrobię jeszcze kilka podmalowań i washa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model rewelacyjny! Stopień zaawansowania przeróbek, doróbek i zdetalowania powala..! A to co zrobiłeś z siłownikami podnośnika - mistrzostwo świata..! Dodatkowy PLUS za polskie oznaczenia i tablice! Mam ten model w magazynku, ale na razie nawet nie próbuję go wyciągać, muszę z lekka ochłonąć...

Naprawdę bardzo dobra robota..!

 

Ps. Kalki sam drukujesz..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pochwały. Dzięki nim jestem coraz blizej decyzji, aby zrobić któryś z polskich samochodów przenosząc "małego modelarza" na plastik.

Odnośnie kalek. Drukowałem je w firmie "Melius Manu". Bawiłem się już we własne kalki,

http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=73&t=38297&p=578061&hilit=citroen#p578061

i

http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=88&t=33778&hilit=unimog

ale kosztowało mnie to zbyt duzo nerwów (i w sumie pieniędzy). Każdy papier podkładowy kupiony na Allegro jest inny. Na jednym toner nie trzyma się zbyt dobrze, inny przykleił mi się w drukarce. Dałem sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Wow, gdzie ty takiego kolosa trzymasz? Pięknie wyszedł ten model, bardzo mi się podoba.

No, właśnie był problem, ale dorobiłem półkę więc wrzucam ostatnie zdjęcie "półkownika".

m_Iveco_14-06-23_01_zps8b614b43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest podobne jak panów wyżej, tylko nie wiem czy mi się wydaje ale napis IVECO na atrapie z przodu chyba jest krzywo ???? Czy to złudzenie na zdjęciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest podobne jak panów wyżej, tylko nie wiem czy mi się wydaje ale napis IVECO na atrapie z przodu chyba jest krzywo ???? Czy to złudzenie na zdjęciu?

Nie mylisz się. Jest krzywo jak cholera. Tylko nie chce się oderwać, a boję się uszkodzić kalki. Jak będę zamawiał kalki do nastepnego modelu to zrobię też napis Iveco i wtedy spróbuję zerwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.