Skocz do zawartości

F-14D Tomcat 164340 Hasegawa 1:48


LukaszM

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny Kociak fajnie popełniony...praktycznie mógłbym podusmować podobnie jak w Kociaku robionym przez Solo...ale jak Marcin tu dodał "niuanse" ...czyli linie podziału na nosie i usterzeniu poziomy których nie powinno być....na przyszłych kotach bym tez popracował nad szczeliną styku owiweki do kadłuba gdyż powinna być mniejwięcej jednakowej szerokości jak widać na jednym zdjęciu tylna sekcja szczeliny zdecydowanie mocniej sie wybija niż przednia cześć przylegająca...ale cóż sam model w wykonaniu czysto i poprawnie co do zestawu...stonowane brudzenie...podoba mi się...no i muszę się dopisać jesli chodzi o te zacieki przy mechanizacji skrzydła...mój pomysł byłby nastepujący...wykonać na zasadzie obrotu (jak cyrklem) odpowiednim kształcie i wyszczerbieniu brudną gąbkę...która powinna sopowiednio zarysować charakterystyczne zabrudzenie...

Ogólnie gratulacje i fajnie że pokazał się kolejny Kociak...w dobrym wykonaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zaciekawieniem przeglądam Twoją galerię. Sam w tej chwili walczę z tym samym modelem.

Bardzo udany model. Gratuluję. Koledzy pisali wcześniej o pewnych uwagach. Nie ukrywam że wyciągam z tego wnioski.

Jeszcze raz gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za każdą opinię! Z każdej można wyciągnąć rzeczowe wnioski. Miło mi, że wypowiedziało się tutaj kilka osób znanych z ich świetnych modeli.

 

Ślady na skrzydłach uzpełnię na Lublin ;) Może też zrobię jakąś podstawke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Wątek już przysechł, ale z przyjemnością pochwalę się nagrodą zdobytą na Lubelskich Spotkaniach Modelarskich, szczególnie dlatego, że ufundował ją IPMS Ukraina. Jeśli dobrze usłyszałem to zwycięski model został wybrany z pośród wszystkich biorących udział w wystawie. To mnie szczególnie cieszy, bo było z czego wybierać ;)

 

Cieszy mnie również wyróżnienie w klasie, lecz nieco mniej bo konurencja ograniczała się do 3 modeli.

 

Chciałbym raz jeszcze podziękować za wyróżnienie mojej pracy. Dziękuję!

 

DSC04278.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie!

Poprawka tak na prawdę jedna. Ale warto było, z resztą dobrych rad należy słuchać ;)

A taka nagroda nie dość, że ma wartość wygranej jako takiej to jeszcze użytkową. Jest bardzo solidna i tyka jak cholera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.