Skocz do zawartości

"Super-Łoś" 1-72


spiton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

spiton ale nie lubisz Ruskich... Jak dla mnie trochę zakłamujesz historię pisząc o pakcie Niemców z Polakami bo jak dla mnie coś takiego nigdy nie miałoby szans dojść do skutku... Ale tak czy owak, masz fantazję i to sie ceni bowiem coś nowego robisz a nie ograniczasz się do tępego odwzorowywania tego co już istnieje i to ma już jakieś namiastki sztuki bo robisz coś czego póki co nie było... Może ja Cię zbyt ostro krytykuję o tego Super Łosia? Może rzeczywiście fajnie, że takiego cudaka zrobiłeś. Tak czy owak, cieszę się, że nie robisz sztampy modelarskiej na zasadzie czym dokładniej tym lepiej a starasz sie coś innego zrobić. A może weźmiesz się za serię modeli samolotów, które faktycznie nie zeszły z desek kreślarskich a miałyby szansę (gdyby poszły do produkcji seryjnej) w latach 30-40 na zmodyfikowanie naszego lotnictwa? Myślę tu o Lamparcie i Rysiu, które miały być wersjami rozwojowymi ślicznego Wilka.Z przyjemnością bym zobaczył te modele ale w typowo polskim malowaniu bez tej "niemieckiej" inspiracji kamuflażowej (no chyba, ze zrobiłbyś je w tym malowaniu "łamanym" zastosowanym na P-11C). Jeśli się weźmiesz za te modele to ja już z góry ci za nie dziękuję a po drugie to ja już na nie nie mogę sie doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiton a może Łoś czterosilnikowy? to by była maszyna śmierci z większą ilością uzbrojenia i powiększonym lukiem bombowym? Tak mi przyszło do głowy bo lubię takie wymysły (sam posiadam Mig-a 37 Ferret ) Zdjęcie tych trzech Łosi na tle gór jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorobiłem trochę obrazków do "mojej historyjki obrazkowej"

Zatem zapraszam do degustacji :-)))

I pozdrawiam

PS. sa dodane do pierwszego postu tego tematu :-)

PS2 Azawakh to tylko pół wieku radzieckiej propagandy wpoiło nam, że rusek to nasz brat-wyzwoliciel, a niemiec to faszysta-hitlerowiec-WRÓG !!

Patrząc na to obiektywnie, jest odwrotnie :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erkamo wynocha do putina :-)) Co ty w ogóle robisz w tym Paderborn ???

No i popatrz teraz, kto byłby korzystniejszym partnerem dla polski

Niemcy czy Rosja??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez politycznych dyskusji na forum!

sokol ma racje, wycofuje sie definitywnie.

Co ty w ogóle robisz w tym Paderborn ???

To tajemnicaaaaa...

Do Putina wyjade jak bedzie tam tak dobrze jak tu.

spiton, jestes "w goracej "krwi" kapany" mam nadzieje, ze dalej bedzie mi wolno ogladac Twoje produkcje (juz bez politycznych wycieczek z mojej strony).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani koledzy modelarze.

Melduję, że dołożyłem do mojego "komiksiku"(pierwszy post w tym temacie) kilka nowych obrazków, z atrakcyjną historyjką:-))). Będzie mi miło przeczytać, co sądzicie o moich nocnych wypocinach:-))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marwaw. Jak usłyszałem o filmie "ciemnoniebieski świat", to sobie pomyślałem, że Czesi nas ubiegli. A przecież nasi piloci to dopiero jest legenda !!. Ale jakoś nikt nie chce zrobić o nich filmu. Jak zobaczyłem

ów" ciemnoniebieski świat", To pomyslałem -"może i dobrze...."

Jak ostatnio zobaczyłem "flyboys" to się załamałem. Kto te filmy robi!!!!!

No i podświadomie zacząłem marzyć sobie o filmie opowiadającym o epopeii polskich lotników na zachodzie. Jest fantastyczna literatura wspomnieniowa. Materiał na brazylijski serial. W "świcie zwycięstwa" jest fragment, w którym Urbanowicz opisuje swoją pierwszą walkę w bitwie o anglię, z niemieckim expertem. Długo myślałem jak można by ją było przedstawić filmie, żeby widz mógł sie zorientować o co chodzi. Że pojedynek w powietrzu ma swoją dramaturgię. że jest walką na śmierć i życie dwóch pilotów przypiętych do swoich samolotów. Że ma swoje reguły.

Ten mój komiksik to taka mała próba opisania walki powietrznej .wyszło jak wyszło :-))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi bardzo miło,że moja nocna dłubanina się podoba.

Każda opinia zarówno krytyczna jak i bezkrytyczna sprawia mi dużą przyjemność.

Piwo dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
Nie wiem czy wiesz, ale niestety Sebastiana (spitona) nie ma już wśród użytkowników MW, ale to nie czas i miejsce by o tym dyskutować :(

 

Miejmy nadzieję, że przeczyta co napisałeś.

Szkoda... bo projekt filmu jego marzeń właśnie powstaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego ekscelencja Biskup bardzo zainteresował się stwierdzeniem, że powstaje projekt takiego filmu. Byłby wdzięczny za szczegóły. Być może kuria mogłaby rzucić kilka miedziaków, jeśli tylko pojawiłyby się ze dwie sceny z kościołem w tle. :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
co to znaczy?

 

Nie wiem czy wiesz, ale niestety Sebastiana (spitona) nie ma już wśród użytkowników MW, ale to nie czas i miejsce by o tym dyskutować :(

Nie wiem czy jest sens pytać ? Ale przynajmniej odgrzebałeś świetny temat którego jeszcze nie oglądałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.