Skocz do zawartości

Panther D w/zimmerit / Dragon 1:35


hypnos82

Rekomendowane odpowiedzi

Są na "uchwycie" po środku długości błotnika(Pantrera Nr.232).Tak samo na ostatniej fotce.

To jest cały błotnik i po środku - skrajnik -

http://www.track-link.com/forums/attachments/site_blogs/94bbf9a91d1a1a15603afd8efcb3876a_66124.jpg

Rozkładanie błotnika -

http://www.track-link.com/forums/attachments/site_blogs/94bbf9a91d1a1a15603afd8efcb3876a_66125.jpg - choć może być bez tej właśnie przedniej części.

Tak powinno się składać błotnik -

http://www.track-link.com/forums/attachments/site_blogs/94bbf9a91d1a1a15603afd8efcb3876a_66126.jpg w zamyśle instrukcji - domniemam.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Model malowany farbami Tamiya ( chyba już pozostanę przy nich na stale )

 

Baza - xf-60 dark yellow + xf-20 medium grey + odrobina xf-2 flat white

Kamo - xf-58 olive green + xf-20 medium grey + odrobina xf-3 flat yellow

 

Kolory do rozjaśniania dawałem na oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlewam od razu ze słoiczka do pojemniczka wiec ciężko mi tu powiedzieć. Ale jeśli mialbym w przybliżeniu napisac, to - xf-60 60 %, xf-20 30 %, xf-2 10 %. Ogólnie to dodaje małymi proporcjami, tak az uzyskam zadawalający efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pracami posunąłem się bardzo daleko i mam nadzieje że koledzy wybaczą brak fotek z tych postępów . Odeszlem od dotychczasowego sposobu brudzenia na sucho i tym razem użylem washy, filtrow i pigmentow na mokro. Z brudzeniem już nie będę nic robil i pozostanie zrobionenie jeszcze kilka korekt.

 

DSC06219_zpsmza9fa3a.jpg

 

DSC06221_zpslv9e2yc6.jpg

 

DSC06225_zpsgzs4dsie.jpg

 

DSC06226_zpsayyhkxzm.jpg

 

DSC06227_zpspehxougt.jpg

 

DSC06228_zpsvo9ql6fq.jpg

 

DSC06231_zpszkry3pqf.jpg

 

DSC06232_zpsydfbe5uh.jpg

 

DSC06233_zps5xsrgbbn.jpg

 

DSC06235_zps17ovzqov.jpg

 

DSC06236_zpstnbjzvhg.jpg

 

DSC06241_zpsgr3o6pj3.jpg

 

DSC06244_zpscjw7s7ol.jpg

 

DSC06247_zpstd8ouu1t.jpg

 

DSC06249_zpsj1dolubh.jpg

 

DSC06251_zpsrrelwp3n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania.

Obicia i cały etap malowania to bardzo indywidualny temat.GUST i ja z nim się nie dyskutuje.

Jak dla mnie bardzo fajne malowanie.Trochę pozytywny odbiór psuje "zimmerit" na włazie komunikacyjnym.(Ciut za gruby.)

Może gdybyś powiesił na podporach włazu jakieś hełm/y - lub jakieś inne "graty" - to one bardziej przykują wzrok.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.