Skocz do zawartości

Hawker Hurricane MkI RFOR 303 Sgt Josef Frantisek


tombie01

Rekomendowane odpowiedzi

75 lat BoB taka galeryjka

 

 

217e5af170c8b7d8.jpg

d158b55f7b2224f3.jpg

ef94ba45240943f5.jpg

a114d0a3df181f53.jpg

281009e5a1292043.jpg

6327fd40d3640a6c.jpg

0c2023c72fe17d4b.jpg

f961f1f71bcfc08b.jpg

257dd49fa4aff40a.jpg

310644ed9a306f18.jpg

20b56a874aff0152.jpg

08d38835d40da6da.jpg

046dd4a6064ea690.jpg

e7ae84f9740881a8.jpg

9b9e7931a3894328.jpg

9bfe6320b2f30936.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka anteny biegła od izolatora kilkadziesiąt centymetrów za masztem do szczytu poziomego elementu masztu i dopiero potem do elementu na sterze kierunku. To co proponujesz nie bardzo podobne do oryginału.

Kółko ogonowe wygląda na pochodzące od innego samolotu:(

Drobne niedokładności montażu pokryw podwozia...

Plamy kamuflażu dość odbiegają od schematu, choćby w tej części możliwej do odtworzenia wg zdjęcia samolotu.

Jakoś tak bez entuzjazmu wykonany model. Dla mnie nie jest on skończony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jakoś tak bez entuzjazmu wykonany model. Dla mnie nie jest on skończony:)

 

Kiedyś pisałem ci już letalin że Twoje komentarze działają na mnie motywująco przy każdym następnym warsztacie

- kółka innego niestety nie dali;

- z klapami podwozia tak jak z całością trzeba w tym modelu walczyć i wyszło jak wyszło (choć nie był to najgorszy mankament zestawu);

- co do pozostałych uwag generalnie się zgadzam i przyznaję że brakło mi trochę cierpliwości (muszę wziąć na warsztat jakiegoś Plastyka i ją poćwiczyć)

-postaram się wykonać kolejny model z entuzjazmem (choć tutaj nie do końca się z Tobą zgadzam a przynajmniej moje odczucia są inne)

 

Elegancki. Podoba się . Chyba sobie kupię takiego.

 

pisałem już w wątku warsztatowym że model nie posiada idealnie pasujących do siebie wyprasek; ale reasumując nie jest aż tak źle, posiada całkiem ciekawe dodatki z możliwością waloryzacji - no i można wykonać otwarty silnik bez inwestycji, natomiast zobacz zapowiedź Airfixa 1:48 ponoć ma być ciekawy model i z racji że całkiem nowe wypraski wszyscy liczą na przyzwoite wykonanie - także może warto zaczekać, premiera ponoć początkiem kwietnia - może warto poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pawle - do zobaczenia w Bytomiu (mam nadzieję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pawle - do zobaczenia w Bytomiu (mam nadzieję)

 

Będę Tomku, wraz ze swoimi młodymi modelarzami ( patrz - zlepiaczami ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem już w wątku warsztatowym że model nie posiada idealnie pasujących do siebie wyprasek; ale reasumując nie jest aż tak źle, posiada całkiem ciekawe dodatki z możliwością waloryzacji - no i można wykonać otwarty silnik bez inwestycji, natomiast zobacz zapowiedź Airfixa 1:48 ponoć ma być ciekawy model i z racji że całkiem nowe wypraski wszyscy liczą na przyzwoite wykonanie - także może warto zaczekać, premiera ponoć początkiem kwietnia - może warto poczekać

 

Przyzwyczaiłem się do żle spasowanych modeli więc nie jest mi to obce . Co do Airfixa to chyba masz rację, że warto poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam!

Kurna, fajny!!! Ciekawie, wręcz , bardzo ciekawie zrobiona osłona kabiny. Podoba się!

Jedna uwaga, absolutnie bez cienia złośliwości, czy Kolega nie zapomniał o jednym, w zasadzie niewielkim kawalątku kalkomanii, którego spodziewałem się po lewej stronie kadłuba, między kokardą a Literą "F", nad nimi

W całości- uno grande positivo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... czy Kolega nie zapomniał o jednym, w zasadzie niewielkim kawalątku kalkomanii,....kokardą a Literą "F", nad nimi

W całości- uno grande positivo

 

 

nie zapomniał tylko go zepsuł przy naklejaniu nie pamiętam dlaczego ale w drugim zestawie kalki było coś nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Podoba mi się poobijana kabinka. Fajny malarski detal. I w ogóle całkiem przyzwoity garbus, bardzo ciekawego-bo kontrowersyjnego pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

e tam jak ci bardzo zależy możesz przynieśc; ale wszyscy stali bywalcy już go zakupili włącznie ze mną nawet niektórzy mają tą wersje z osprzętem lotniskowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.