Jump to content
tombie01

Hawker Hurricane MkI RFOR 303 Sgt Josef Frantisek

Recommended Posts

75 lat BoB taka galeryjka

217e5af170c8b7d8.jpg

d158b55f7b2224f3.jpg

ef94ba45240943f5.jpg

a114d0a3df181f53.jpg

281009e5a1292043.jpg

6327fd40d3640a6c.jpg

0c2023c72fe17d4b.jpg

f961f1f71bcfc08b.jpg

257dd49fa4aff40a.jpg

310644ed9a306f18.jpg

20b56a874aff0152.jpg

08d38835d40da6da.jpg

046dd4a6064ea690.jpg

e7ae84f9740881a8.jpg

9b9e7931a3894328.jpg

9bfe6320b2f30936.jpg

Edited by Guest

Elegancki. Podoba się . Chyba sobie kupię takiego.

Linka anteny biegła od izolatora kilkadziesiąt centymetrów za masztem do szczytu poziomego elementu masztu i dopiero potem do elementu na sterze kierunku. To co proponujesz nie bardzo podobne do oryginału.

Kółko ogonowe wygląda na pochodzące od innego samolotu:(

Drobne niedokładności montażu pokryw podwozia...

Plamy kamuflażu dość odbiegają od schematu, choćby w tej części możliwej do odtworzenia wg zdjęcia samolotu.

Jakoś tak bez entuzjazmu wykonany model. Dla mnie nie jest on skończony:)

...

Jakoś tak bez entuzjazmu wykonany model. Dla mnie nie jest on skończony:)

Kiedyś pisałem ci już letalin że Twoje komentarze działają na mnie motywująco przy każdym następnym warsztacie

- kółka innego niestety nie dali;

- z klapami podwozia tak jak z całością trzeba w tym modelu walczyć i wyszło jak wyszło (choć nie był to najgorszy mankament zestawu);

- co do pozostałych uwag generalnie się zgadzam i przyznaję że brakło mi trochę cierpliwości (muszę wziąć na warsztat jakiegoś Plastyka i ją poćwiczyć)

-postaram się wykonać kolejny model z entuzjazmem (choć tutaj nie do końca się z Tobą zgadzam a przynajmniej moje odczucia są inne)

Elegancki. Podoba się . Chyba sobie kupię takiego.

pisałem już w wątku warsztatowym że model nie posiada idealnie pasujących do siebie wyprasek; ale reasumując nie jest aż tak źle, posiada całkiem ciekawe dodatki z możliwością waloryzacji - no i można wykonać otwarty silnik bez inwestycji, natomiast zobacz zapowiedź Airfixa 1:48 ponoć ma być ciekawy model i z racji że całkiem nowe wypraski wszyscy liczą na przyzwoite wykonanie - także może warto zaczekać, premiera ponoć początkiem kwietnia - może warto poczekać

No, no Panie Tomek. Podobuje się mnie

Dzięki Pawle - do zobaczenia w Bytomiu (mam nadzieję)

Dzięki Pawle - do zobaczenia w Bytomiu (mam nadzieję)

Będę Tomku, wraz ze swoimi młodymi modelarzami ( patrz - zlepiaczami ).

pisałem już w wątku warsztatowym że model nie posiada idealnie pasujących do siebie wyprasek; ale reasumując nie jest aż tak źle, posiada całkiem ciekawe dodatki z możliwością waloryzacji - no i można wykonać otwarty silnik bez inwestycji, natomiast zobacz zapowiedź Airfixa 1:48 ponoć ma być ciekawy model i z racji że całkiem nowe wypraski wszyscy liczą na przyzwoite wykonanie - także może warto zaczekać, premiera ponoć początkiem kwietnia - może warto poczekać

Przyzwyczaiłem się do żle spasowanych modeli więc nie jest mi to obce . Co do Airfixa to chyba masz rację, że warto poczekać.

Bardzo ładnie wygląda. Świetny model.Gratulacje.

piękna robota, widzę że wyciągnąłeś z zestawu wszystko co się da, naprawdę miło popatrzeć. Ja posłuchałem rady i czekam właśnie na przesyłkę z nowym Airfixem zobaczę co to za diabeł

Witam!

Kurna, fajny!!! Ciekawie, wręcz , bardzo ciekawie zrobiona osłona kabiny. Podoba się!

Jedna uwaga, absolutnie bez cienia złośliwości, czy Kolega nie zapomniał o jednym, w zasadzie niewielkim kawalątku kalkomanii, którego spodziewałem się po lewej stronie kadłuba, między kokardą a Literą "F", nad nimi

W całości- uno grande positivo

... czy Kolega nie zapomniał o jednym, w zasadzie niewielkim kawalątku kalkomanii,....kokardą a Literą "F", nad nimi

W całości- uno grande positivo

nie zapomniał tylko go zepsuł przy naklejaniu nie pamiętam dlaczego ale w drugim zestawie kalki było coś nie tak

Bardzo mi się podoba :-)

Sam właśnie kleje więc trochę podpatrzę ;-)

Podoba mi się poobijana kabinka. Fajny malarski detal. I w ogóle całkiem przyzwoity garbus, bardzo ciekawego-bo kontrowersyjnego pilota.

Piękny ten Hary. A jeżeli chcesz mogę przynieść do klubu tego airfix do przeglądnięcia czy jest lepiej.

e tam jak ci bardzo zależy możesz przynieśc; ale wszyscy stali bywalcy już go zakupili włącznie ze mną nawet niektórzy mają tą wersje z osprzętem lotniskowym

Hehe teraz zauważyłem ze ta rozmowa była rok temu Pewnie faktycznie wszyscy już go mają.