Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2015 - 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dla wielbicieli ruskich rur - pojawił się nowy model Su-9 Trumpetera: http://new2.trumpeter-china.com/index.php?g=home&m=product&a=show&id=128&l=en. Wydaje się wyglądać zacnie.

Mam nadzieję, że szybko zdałnskejlują go do 1/72, bo z wyrobem Amodela, mimo pewnych doświadczeń, nie chce mi się walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eduard ogłosił zapowiedzi na maj.

Wśród nich ciekawa rzecz, o której nigdy nie słyszałem: zestaw o nazwie Good Evening Da Nang.

Prawdopodobnie będzie to zestaw z modelem F-4C Academy, gdyż w tej samej zapowiedzi pojawia się pozycja z blaszkami "F-4C Upgrade Set".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Bomi zdradzisz cos wiecej?

 

W przydługim wątku na ARC ktoś powiązany z GWH pisał że nie planują UB, natomiast SMT (który właśnie jest w produkcji) już tak.

Jak ludzie zaczęli się buntować że UB musi być to napisali że po wypuszczeniu SMT rozważą wypuszczenie wariantu UB.

Tyle pamiętam.

 

*przytula do siebie pudełko z UB Eduarda ciężko wydarte z czeskich rąk za równowartość 270 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinetic zapowiada nowy model:

 

Sorry to have been so busy over the last weeks! We have a lot of ground to cover, but most importantly this morning, we are TEN DAYS out from a major new tooling announcement! New CAD renderings are ready, so stay tuned for that. In the interim, we'll take a deeper look at the recently released AMX, the upcoming F-16XL and the Harrier FRS.1. We expect the first test shot of that last one next week!

 

A także Zoukei Mura zapowiada ponoć dwusilnikowy, dwumiejscowy odrzutowiec, prawdopodobnie F-4 Phantom II (info z ARC):

 

In the latest "Old Man's Blog" on Zoukei Mura's site (#65, not translated yet at the time of this post), Shigeta-san gives the following hints about their next project:

1) they're getting close to the point when they'll add a jet to the SWS lineup
2) two seats, two engines
3) shown in Ta 152 Blog #5
4) 1/48 scale

Considering there is a photo of him in front of an F-4 in said Blog #5, it sounds like a 1/48 F-4 is incoming. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, że to trochę taki strzał na wiwat, bo komercyjnie ma to niewielkie uzasadnienie.

Szczególnie, że zdaje się iż Academy wypuszczając F-4J jeszcze nie skończyła serii.

A przecież tuż za nią kroczy Eduard wydając te swoje pięknie wzbogacone zestawy.

Mam bardzo cichą nadzieję, że może będzie to F-14, bo w kwestii modeli tej maszyny, to nie ma nikogo dominującego na rynku, więc może...

Wiele dobrego czytałem o tej japońskiej firmie, choć jej modele ponoć bardzo drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Można powiedzieć, że oficjalnie Eduard zapowiedział kolejny zestaw specjalny ze współczesnym odrzutowcem: Vietnam Scooters.

Z poniższej listy zapowiedzi można wywnioskować, że niespodzianki dużej nie będzie, jeśli już to na minus.

Zestaw z A-4E/F Hasegawy, do fotelik, blaszki, maski i... to wszystko.

Kalkomanie - Cartografa.

Już teraz można zamawiać dodatkowe blaszki, zestaw uzbrojenia (w cenie zbliżonej do samego zestawu), silnik oraz koła.

Przykre, ale te zestawy Eduarda stają się coraz bardziej karykaturalne jeśli chodzi o zawartość.

eduard1.jpg

7589_rn.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.